Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

U mnie nawet było całkiem przyjemnie, dopiero na wieczór deszczyk.

 

Wróciłam z corocznych targów Moda i Uroda, bardzo jestem zadowolona. :yeah: A bardzo ciężko mi było dziś się zebrać...

 

W zasadzie pojechałam spotkać się z panią u której kupuję w necie olejki arabskie, pogadać, wywąchać, co się da. Dała mi wypróbować wyjątkowe niszowe perfumy, ręcznie robione, z Malezji, myślałam, że się popłaczę z zachwytu. :105: Jedyne 700 złotych za flaszkę. Ech... :roll:

A tak to nabyłam parę drobiazgów kosmetycznych ( cenowo bardzo si) i naturalny wosk do kominka - pomarańczowy, dostałam parę próbek.

Z ciekawostek - można było kupić szampon do rzęs. :D

 

Teraz pichcę, m.in. piekę te fioletowe ziemniaki. :smile:

 

Miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem suplement olimp l-karnityna do ssania bo po czasie wywoływał nieznaczne, ale jednak lęki. Do tego także troszke wjeżdżało to na organizm. Anhedonia, zmęczenie - wyraźnie podbite.. ratuję się melisą aktualnie, coś tam pomaga. Niedługo do lekarza, trzeba zmienić tą mirtazapinę. Do tego robię pizzę, i lecę oglądać meczyk (spróbować) Polska-Czarnogóra. Jaki wynik obstawiacie? Ja 4:1 dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

kosmostrada, czyli dobrze, że nie jestem fanką arabskich zapachów, bo cierpiałabym także :D

Chyba z powodu mojej karnacji, źle "leżą" na mnie, są trochę duszące.

Ale rozumiem Cię doskonale...

Wczoraj, koło mnie, otwarto kolejny sklepik z ziołami, przyprawami, olejami. Cieszę się, bo ogromna różnorodność i ceny niezłe :D

W najbliższych dniach będzie otwarcie nowej kawiarni... Blisko domu, podejrzałam przez szybę, że wystrój ciekawy. Będzie fajne miejsce do spotkań. Kilka moich znajomych mieszka w okolicy, więc punkt świetny :yeah:

 

Wudezet, ja też oglądam meczyk :yeah: Mam nadzieję, że wygramy... Najważniejsze, że mamy drużynę, która walczy, gra dobry futbol...

 

Mam problemy z tętnem, nadal skacze jak szalone. Czyli zwiększenie dawki leku nadciśnieniowego nie do końca pomogło. Nie lubię tego niepokoju w klatce i uderzeń do głowy... Zaczekam kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, paramparam, Heloł Dziewczyny!

Nie nie, te zapachy nie są "arabskie" ( jak pisałam "nosy" są z Malezji) i nie są duszące, są po prostu małymi dziełami sztuki. :smile:

 

misty-eyed, To fajne miejscówki wyczaiłaś! Będziesz miała bliziutko na rozpieszczliwość. :smile:

Lubię różne zapachy, ale z takimi mocnymi i z pazurem bardzo mi po drodze. Psycholog pewnie by stwierdził, że się za nimi chowam... :blabla:

Absolutnie zaś nie grają na mnie wszystkie świeże, sportowe, owocowe, dziewczęce, aż mnie mdli. :P

 

paramparam, Ja używam perfum arabskich tylko w olejku, są bardzo naturalne, bez alkoholu, może też by Cię nie uczulały. Pięknie pracują na skórze, a że są malutkie to i cena przyjazna. :smile:

To czego używasz do wypachnienia?

 

Purpurowy, O co chodzi z tym avkiem? :(

 

No da się oglądać ten mecz. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja też lubię mocne zapachy, ale z lekką górną nutą, np. oientalno-kwiatowe, choćby Chloe. Za świeżymi, owocowymi też nie przepadam. Zimą używam np. Deep Red Hugo Bossa /orientalno-lekko waniliowe/. Lubię otulające, ale nie przytłaczające.

 

JUż 2:2, robi się gorąco :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, niemożliwe...ja przez lata omijałam Cerruti / wszak są na rynku od baaardzo dawna/, nie mogłam się zdecydować na nie, aż w zeszłym miesiącu kupiłam, w dość dobrej cenie w https://tagomago.pl/products/cerruti-1881-woda-toaletowa-spray-30ml , i nie żałuję...

 

Mecz ciekawy :yeah: , choć przez chwilę nie było wesoło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio, poszłabym szukać jakiegoś fajnego zapachu, ale ostatnio naskoczyła na mnie pracownica, wypsikała wszystko co złapała w rękę i sama już nie wiedziałam co pachnie ładnie, a co śmierdzi. Grzecznie powiedziałam, że wrócę jak trochę wywietrzeje i zobaczę czy będzie dalej spoko... domyć się nie mogłam... a tak żeby pasowało na co dzień, do pracy, ciężko mi cokolwiek znaleźć.. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, misty-eyed, Cerruti 1881 miałam prawie od samego ich wydania. :smile: Lubiłam, choć już nigdy do nich nie wróciłam.

 

paramparam, Masz tego klasyka, czy coś nowszego?

 

mirunia, :great: To czekam na recki tych zapachów. :smile: Pierwszego Dalego też miałam i lubiłam, i ten flakon w kształcie ust...

Perfumy przecież nie muszą kosztować majątku, żeby być dobre.

 

Little Red Fox, No brawo za gust, kultowy "nos" stoi za tymi perfumami. :smile: Nie do końca mi po drodze z Hermesem, ale doceniam robotę.

Perfumy kupuje już tylko w necie, jest dużo taniej. Jak będziesz chciała dam ci linki do sprawdzonych perfumerii. Wszak niedługo święta, może pod choinkę flakonik? ;) Jeśli dobrze się w nich czujesz, możesz je naprawdę nosić na co dzień. Ot kwestia aplikacji.

Bardzo mnie denerwują te naskakujące panie w perfumeriach, ale tak im każą... :bezradny: Ale ja już sobie umiem z nimi radzić. ( a kiedyś się bojałam... :smile: )

 

tosia_j, Ostatnio zatęskniłam za jakimś kwieciuchem, bo też w unisexach śmigam cały czas... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Możesz zamówić próbki przez neta, ale ja bym się starała przełamać i nie dać zapędzić w kozi róg. ;) Ja to uznałam za całkiem dobre ćwiczenie. :smile:

Może spróbuj też na miejscu korzystając z pobytu, jakoś wydali mi się mniej nachalni we Francji.

 

mirunia, Sprawdziłam Cię. 8) Za Twoimi zapachami stoi również bardzo zacny nos ( za obydwoma z resztą ten sam), twórca wielu wspaniałych zapachów i paru moich faworytów. Zobaczymy jak się tym razem popisał ;) , koniecznie napisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×