Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Smuci mnie głupota i pyszność nowych użytkowników forum, ośmieszają się oni swoją niewiedzą, a do tego uważają siebie za niewiadomo kogo,

szkoda, bo dużo włożyliśmy wysiłku ze starymi userami by to forum zawierało dużo wiedzy nt. leków itp, a przychodzą takie kundle i tylko niszczą, szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Zgadzam się co do Muzy, ale ta końcówka pazurka na plecach, co by się nie zniechęcić bardzo się przydaje... ;) Przynajmniej dla mnie.

Krytyk krytykiem, ale jeszcze żeby czytelnik cmokał... Ale jak dodamy drugie dno do tfurczości Wiejskiego i interpretacje w nowomowie, to będzie pięknie. ;) Czytałeś Kosińskiego "Wystarczy być" ? Tak jakoś mi się skojarzyło.

 

Teraz naprawdę spadam. Nie czekamy na deszcz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisać,bo czytać umiem.A największy w świecie procent niepiśmienych to Niger.To,prawda.Menedżer ? a skąd ja forsę wezmę ?

Jak chcesz możesz być moją muzą.

Idę jeść biszkopt bananowy .

mirunia ile masz lat ? Ja myślę,że 44.

Nie,żebym obrażała.Ale,laski po 40.Są sexi :mrgreen:

kosmostrada pisałaś ,że jesteś straszna niż ja.To masz już 48 lat.Ja znam,ładne 48 latki.Bardzo sexi.

Słuchajcie,mnie gdzie się podział Carlosbueno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia, otóż to, a przezimować ciężko, w sen zimowy tym bardziej :D

z resztą, ja z tych co za długo pośpią to się gorzej czują...

 

moje choróbsko też sobie chyba poszło, a L4 do wtorku wypisane, jednak otwarcie wszystkich okien w domu pomogło

normalnie jak w bajce o grubej Balbinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obśmiałam się z tego co popisaliście. :D

 

Ciekawe skąd Wiejskiego oceny wieku? :lol:

 

No jesteśmy laski... :105: I wszystkie nadają się na Muzy, tylko mogłoby to być wyzwanie. :D

 

 

wiejskifilozof, Jak wyobrażasz sobie swoją muzę? Tylko uwaga - to nie malarstwo, więc kuszące pozy w skąpym stroju, tudzież bez takowego, mogą nie przejść... :D

 

mirunia, Aj tam zaraz Nobel, wystarczy Nike, czy Paszport Polityki i wiele uroczych intelektualistek będzie pragnęło zostać Muzą... :D

 

paramparam, Niezłe! Próbowałaś magicznego napoju (skład ma fajny) ? :D

 

 

Uprzejmie donoszę, że wycieraczki przetestowane, chodzą jak burza. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×