Skocz do zawartości
Nerwica.com

Picie alkoholu , nadużywanie benzodiazepin na psychotropach.


ZOK57575

Rekomendowane odpowiedzi

Choruje na zaburzenia schizoafektywne. Bioreę

 

depakine 500-0-500

lamilept 100-0-100

kwetaplex xr 300-0-300

abilify 30-0-0

rispolept 100-50-0

alpragen 1-1-1

i od 7 maja praktycznie co 1,5 doby wypijam 2 piwa i nadużywam benzodiazepin , od 12 dni po średnio 6-10 mg alprazolamu.

 

Zacząłem czuć że alkohol na mnie nie działa(2 piwa ) tak bardzo jak na początku (czyżby tolerka)? i wzięcie 5 mg alprazolamu rano i 5 wieczorem też mnie nie trzepie.

 

Boję się , w 2015 byłem na detoksie w psychiatryku od benzo ale po 8 miesiącach wróciłem , wcześniej brałem 10 miesięcu ( od pażdziernika 2014 do lipca 2016) a teraz od kwietnia 2016 do wrzesnia 2017.

 

Palę 2 paczki mocnych papierosów dziennie i wypijam 2 siekiery kawy dziennie bez mleka , cukru , samą wodę dolewam.

 

Biorę od roku esomeprazol w dawca 80 mg na dobę(zgagi się skończyły momentalnie) czasami opakowanie magnezu z potasem i ostatnio ulgix i esentiale forte.

 

Normalnie śpię po 8 h , nie czuję się pijany po tych dwóch piwach , za przeproszeniem wysikam je w godzinę. I te fajki i kawa oraz psychotropy , czym to może być spowodowane że mój organizm jeszcze funkcjonuje

? Biorę leki 15 lat , ostatnio badałem sobie cukier ok , wyniki watrobowe ok , mocz ok , krew ok. Czy to dlatego że ważę 116 kg przy 191 , co mi grodzi , fajki palę 15 lat , kawę pije 10 , eksperymentuje z benzo d pażdziernika 2014 , pije od 7 maja tego roku. Metabolizm , silny organizm , geny czy WSZYSTKO NAGLE PIERDOLNIE I SKONCZE W PIACHU? z GÓRY DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDŻ.PS.PLUCA TEZ CZYSTE PO RTG W 2014 , TERAZ IDĘ W ŚRODĘ NA KOLEJNE PO 3 LATACH.

 

z GÓRY DZIUĘKUJĘ ZA WSZELKIE ODPOWIEDZI.

POZDRAWIAM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post nie napawa optymizmem :(

Jedyne co Ci mogę doradzić, to nie zwiększaj dawek i szukaj pomocy u specjalistów.

 

116 kg przy 191

Potężny z Ciebie koleżka :D

 

Benzo + Alko = nic dobrego

W małych dawkach popijanie benzo piwem może trwać bardzo długo - takie typowe, powolne doprowadzanie się do upadku.

Natomiast jechanie na dużych dawkach urywających film - to typowe szybkie kopnięcie w kalendarz.

[attachment=0]2pointo.png[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×