Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

witam -robie przerwe od clona i lorafenu- co polecacie na sen ? mowie tabletkach na recepte- hydroxyzyna juz sie nie sprawdza-moze mianseryna czy cos innego?

Vica-xanax aktualny?

 

chlorprotiksen lub lewomepromazyna, mianseryna też może być ale ma silne działanie oreksjogenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że zwiększa apetyt to nic strasznego w porównaniu na przykład do lewomepromazyny która potrafi mocno obniżyć ciśnienie i doprowadzić do impotencji intelektualnej. To warto zaznaczyć.

Zresztą tisercin również mocno podkręca apetyt. I ogólnie to jest strasznym otępiaczem. Gorszym niż miansa czy mirta.

Najlepszy z tego chyba chlor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak bez problemu to zarzuć sobie jakieś piwo ;) A tak serio jeśli nie możesz spać to najlepiej mała dawka mirtazapiny, mianseryny ale mogą być za mocne w działaniu jak i na drugi dzień będzie ciężko wstać.

Może wypróbuj zolpidem, to Z-ka ale nie benzodiazepina. Możesz spróbować nie więcej niż 1 paczka, ale jak nie chcesz i hydro na Ciebie słabo działa bo piszesz że bierzesz taką dawkę czyli 4-5 tabletek to możesz spróbować diphergan.

A może spróbuj hydroksyzyny w syropie. Albo jakiś syrop ziołowy uspokajający na bazie alkoholu. Polecam syropki, szybciej działają, można sobie lepiej dawkować no i zazwyczaj mocniej kopią niż odpowiedniki w tabletkach. Może to tylko odczucie ale zazwyczaj hydroksyzyna w syropie mnie lepiej usypiała niż w tabletkach ;)

Jest dużo opcji od Ciebie zależy którą sobie wybierzesz i zaleczysz ten mały problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ernest00- akurat piwko odpada bo po pirewszym bylyby nastepne :)

 

dlatego najlepiej zrobić zapas 2x4 x2 , czyli 2 czteropaki ja tak dzis zrobilem , i mam wyjebane 8 piw , nie budze nikogo , nie przeszkadzam , wychodze raz , do tego na sen zjem niestety klonazepam wymiaszany z estazolame i z alprą pozdrawiam.

 

 

ostatnio przekroczylem moją granicę , ale widać że to nie moja granica , opis : 10mg estazolam , 4mg alpra , 2,5 mg klonazepam a i 2 zolpidemy co mialmem 20mg , lekka sieka tyle , a i tak pilem do tego i wyjebane mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu wypijam sobie piwko czy dwa. Ale nie mam z tym kłopotu, jak kupię jedno to wypiję jedno, jak dwa to dwa albo jedno i drugie potrafi zostać na następny wieczór. Piję tylko po to by ułatwić sobie zaśnięcie. Już nie pamiętam kiedy kupiłem czteropak dla siebie. Chyba jak miałem 18 lat. To przeszło 6 lat temu. No ale nie miałem nigdy ciągot do alkoholu. Faza po nim jest średnia. Co innego z zolpidemem. No ale ten temat też już mam za sobą ;)

Także jeżeli macie problem z alko to raczej nie pijcie. No chyba, że nie macie to czemu nie możecie pić kiedy chcecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po ostatnio piciu, postanowiłem wziąć XANAX z welu złagodzenia kaca. Niestety nie przeczytałem ulotki i przez cała noc zjadłem Ok 10tabletek 2mg'owych. Stało sie to w nocy w poniedziałek, dziś mamy środę i dalej czuje sie skołowany i mam niezdolność psychoruchowa, ciężko mi sie rozmawia i chodzi potykam sie co chwile. Wiem ze jest to duża dawka, :dla tego pytanie do was ile może sie to utrzymywać we krwi w piątek mam wesele i chce normalnie funkcjonować a nie zapowiada sie na to. Czy miał ktoś z was juz z czymś takim do czynienia ?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no ja to tylko doraźnie brałem alprę. Taka optymalna dawka wyjściowa dla mnie rozluźniająco-terapeutyczna to 1.5 mg, myślę że 2 nawet. Z tym, że przy 2 już toważyszyła większa sedacja co bardziej przeszkadzało troszkę w "mobilnej komunikacji", dlatego mimo może nie w pełni optymalnego działania terapeutycznego, to te 1,5 mg było bardziej dla mnie odpowiednie. Tak z grubsza, nie pamiętam dokładnie. Ale nie sugeruj się tym, to już można uznać za wysokie/b.wysokie dawkowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem ostatnio bardzo słaby tydzień pod względem psychicznym i lekarz przepisał mi Xanax SR 1mg .Pobrałem go przez 3 dni. Na następny dzień /wczoraj/ nie brałem i było okej.Dzisiaj też go nie brałem. I teraz pytanko czy mogę sobie go odstawić od tak? Sorry za głupie pytanie, ale nigdy nie brałem leków psychotropowych, a lekarka mówiła mi też, żeby go brać max tydzień, bo inaczej się uzależnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem ostatnio bardzo słaby tydzień pod względem psychicznym i lekarz przepisał mi Xanax SR 1mg .Pobrałem go przez 3 dni. Na następny dzień /wczoraj/ nie brałem i było okej.Dzisiaj też go nie brałem. I teraz pytanko czy mogę sobie go odstawić od tak? Sorry za głupie pytanie, ale nigdy nie brałem leków psychotropowych, a lekarka mówiła mi też, żeby go brać max tydzień, bo inaczej się uzależnię.

 

Pobierz tydzień i sprawdź. Lek nie jest zbyt silny, to SR. Możesz odstawić od tak. Możesz wziąć od tak jak się gorzej poczujesz. Jak będziesz pił colę przez tydzień to też musisz odstawić bo się uzależnisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×