Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez oka22 14 sie 2017, 16:27
A tak się nic nie chce teraz ,chociaż samopoczucie
dobre,rano było super ,a teraz siedzę i mam bałagan w domu ,wkurza
Mnie to ,syf w chałupie to moja największa
Wada,nic z tym nie zrobię ,może przynajmniej
Robić to co najważniejsze ,
Jak goście nie przychodzą to się nie sprząta
Jak były częstsze wpadki gości do domu
To częściej sprzątałam,a tak w ogóle dobrze
Się wygadać ,nie przejmuje się aż tak strasznie
Taką pierdołą
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez AurumV 16 sie 2017, 02:36
Poznałem fajną dziewczynę ale jak zwykle ją odrzuciłem bo coś mnie odepchnęło + do tego jakieś śmieszne lęki hehe. Coraz bardziej fucked up , unlucky
I wanna hold you so close like a switchblade
I really mean that, I know you don't believe it
I'm shining so hard, I know that you can see that
I'd give it up though, I swear I'd give it up though
We're moving so fast, I don't care, I wanna crash

przez Mbleble1990 16 sie 2017, 10:37
Dziewczyny są brzydkie i zj.ebane musisz tylko to zrozumieć, osiągnąć pewien poziom jakby niezaślepienia normalnością i świadomości.Nie masz czego żałować, do tego jednak trzeba czasu, żeby to zrozumieć. Ja jestem dumny, że nie gadałem nigdy z żadną dziewczyną, i że nigdy żadna mi się nie podobała to taki mój sukces, że dziewczyny stały mi się kompletnie obojętne. Patrzę na to wszystko z boku jak ludzie zarywają o brzydkie dziewczyny i śmiać mi się chce jak mówią ,, kocham cię '' i inne pierdoły patrząc na zje.banego starego ryja jakiejs dziewczyny. Też kiedyś byłem taki jak Ty, ale z tego można wyrosnąć i osiągnąć taki poziom jak ja. Wystarczy dużo myśleć o tym wszystkim co w życiu jest ważne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ElenaDarkness 16 sie 2017, 13:02
Będę pyskować bo po to mam "pysk" Ty z*ebany pedale

przez Mug 17 sie 2017, 13:30
Super ekstra znów Sertagen. Po prostu nie mogę już znieść nawet zwykłych sytuacji, z którymi zdrowy człowiek normalnie sobie radzi. Mam tego dość po prostu. Zwyczajnie po ludzku dość.
Mug

przez Mug 17 sie 2017, 20:44
theend napisał(a):Haha /cenzura/ za każdym razem jak idę do psychiatry słyszę inna diagnozę zdecydowałaby się /cenzura/ w końcu xdd
Niewiem sama co czuje.. Ciężko mi to powiedzieć, wydaje mi się że albo czuje wszystko na raz albo nic .. Eh myślicie że prowadzenie dziennika pomaga? Może sami opisujecie swój dzień w pamiętniku?
Eh czuje się jeszcze bardziej jak wyzrurtek boję się czasem jeździć autobusem bo boję się że ktoś zauważy że coś ze mną nie tak.. Pff dobra i tak nikt tego n przeczyta bo wszyscy i tak mbie olewaja..chyba pójdę spać bo padam na ryj i i tak świat w ogóle mnie nie potrzebuje..
Dzisiaj poryczalam się na przestanku. Taaak wiem jestem żałosna i pewnie za stara żeby płakać, mam tyle lat że muszę hyc /cenzura/ idealna wyglądax jak pieprzona modelka i być demonem inteligentcji znać 5 języków studiować pracować zajebiscie robić loda mieć szafę pełna drogich ciuchów i tłumy znajomych..eh Pieprzyzc to, życie takie nie jest
Chciałabym powiedzieć mojemu bratu o tym co się dzisiaj wydarzyło ale niewiem..boję się
Wszyscy ciągle mnie oceniają, to straszne..Boże czemu ja się tym wgl przejmuje
Eh nawet dzisiaj nie dała mi nic powiedzieć bo sama ciągle nawijala..
Największa moja tragedia polega na tym że jestem mało inteligentna i ciągle popełniamy błędy.. Jezu gdybym chociaż była mądra a tak..na starcie jestem przegrana..
nawet mój brat woli gadać że sprzątaczka niż że mną.. Ale cóż widoczne jest lepsza rozmówcynia niż ja..
Eh moja ciotka zmarła jakoś tydz temu i jakoś n mogę spać..niewiem chyba nie umiem się tym dostatecznie przejąć, może jednak nie jestem taka dobra osoba jak mi się wydawało?
Błagam niech ktoś odpisze czuje ze tracę kontakt z rzeczywistością i to forum to chyba moja ostatnia nadzieja.. /cenzura/ sama niewiem już XO mam robić robiłam co mi kazała brałam leki rozmawiałam z ludźmi mimo że średnio sprawiało mi to przyjemność chodziłam na durne spacery chociaż cholernie mnie budzą i nienawidde jak jest gorąco już chyba wolę zimę..
Tutaj chociaż mOge SB popisać bo i tak macie wyjebane na to co pisze..
Ehh wydaje mi się jakbym ciągle miała pecha odkąd poznałam tego gnoja,jakbym zmierzala w złym kierunku..
Niewiem co mam robić pff nienawidzę tego ciąglego cholernefo analizowanie wszystkeifo już mnie to męczy
W tramwaju prawie zawału nie dostałam bo jeżdżę bez biletu..matka nie chce mi dać kasy na doładowanie karty a n bd bulic za bilety żeby zasilać ta złodziejska firmę..
Haha ej cyztac ktoś szalone życie Rudolfa? Polecam xdd
Niestety mam dość mm. Jakby to powiedzieć pospolity gust książkowy ale cóż..
Ale mnie wkurwila wrr zdecydowałab s na co jestem chora..
A reszta jak zwykle czyli mają mnie w dupie..
Nie mam siły dalej już być silna..
Czy to ma wgl sens skoro jeszcze bardziej pogrąża mnie to w chorobie..
Dobra dosyć na dzisiaj..

Jak pokazują oficjalne statystyki ok 50% Polaków w ostatnim roku nie przeczytało żadnej książki. Możesz z ręką na sercu zaliczyć się do elitarnego grona . Nie ma czegoś takiego jak pospolity gust literacki. Nie masz co się tu tak nisko oceniać. Paulo Cohelo dostał Nobla, a to jego książki były czytane przez serki milionów. Każdy czyta co sprawia mu przyjemność. Nie dołuj sie :) Mówi Ci to 36 letni germanista, który za najlepszy serial EVER uważa "Jezioro Marzeń" :uklon:
Mug

przez Madzia B 20 sie 2017, 18:35
Ja chcę coś czuć emocjonalnie nie tylko ból fizyczny chcę czuć emocje :why:

przez AurumV 23 sie 2017, 07:06
Śmiecie.
Z jednej strony Was lubię , a z drugiej chciałbym żeby spotkało Was coś złego ale nie jestem pewien. Anielskie kurwy , niewolnicy pierwszego wrażenia.
Ten świat byłby lepszy gdyby każdy z nas był ładniutki i miał śliczną cerę i oczka i ładnie mówił. Dobrze , że mam trochę wódeczki własnej roboty w piwnicy to sobie proszę ja Was dodam koli i naszczam na Wasze mordki. Będę szczał do czasu , aż poznam tą jedyną osóbkę kochaniutką malutką oddaną mi jak laleczki pierwszemu wrażeniu. Jebać Was pis joł
I wanna hold you so close like a switchblade
I really mean that, I know you don't believe it
I'm shining so hard, I know that you can see that
I'd give it up though, I swear I'd give it up though
We're moving so fast, I don't care, I wanna crash

przez Reghum 23 sie 2017, 20:38
Boli mnie głowa, ale wystarczająco lekko, a nie zdarzyło mi się to od tygodnia lub nawet dwóch :|
Whatever is life sense now

przez INTEL 1 25 sie 2017, 12:18
Patologia w najmocniejszych ligach piłkarskich.
To , co się dzieje za przyczyną nieograniczonych "petroeuro" w klubach piłkarskich zaczyna być patologią niszczącą europejski futbol.
Popatrzmy na ligę francuską - PSG - szejkowie ( właściwie to państwo Katar ) kupuje kogo chce, nieważne za ile. Powstała superdrużyna, którą od reszty ligi dzieli przepaść większa niż pomiędzy rosyjskimi oligarchami a biedotą.
Dziś PSG gra z TRZECIĄ drużyna ligi. kurs na PSG - 1,10 podczas gdy na St. Etienne 24 ! ( u niektórych buków kurs na Etienne to 30 !!! ).
Poprzednia kolejka - ta sama sytuacja.
I tak będzie za każdym razem...
To patologia nie mająca nic wspólnego ze sportową RYWALIZACJĄ - zmagania Goliata z Dawidem, z tym że to nie Biblia tylko realia i nawet kilku Dawidów może sobie naskoczyć.
Podobna sytuacja ma miejsce w lidze niemieckiej ( Bayern ) .
Przypomina to sytuację lig z krajów tzw. Trzeciego Świata
Rządowy, kacykowski klub kontra reszta swołoczy ze stukrotnie niższymi budżetami.
To prowadzi w prostej linii do korupcji na wielką skalę.
Wystarczy postawić u buków 100 milionów euro na przeciwnika po kursie 30 i po uprzednim ustawieniu meczu ( w piłce nożnej przecież wszystko jest możliwe ) zainkasować 3 miliardy euro...
Dochodzi też aspekt sportowy. Dla fanów PSG sytuacja wydaje się fantastyczna. Miażdżą i będą miażdżyć wszystkich.
Jak długo można jednak będzie to znosić?
Podobna sytuacja panuje w Lidze Mistrzów, która od lat zrobiła się nudna niczym flaki z oleju. Wciąż te same drużyny i ci sami piłkarze... Zamknięty ( a raczej zaklęty ) krąg i coraz większa przepaśc pomiędzy resztą.
Bogate kluby kupuja kogo chcą i wygrywając mecze w Lidze Mistrzów inkasują takie kwoty, że stają się jeszcze bogatsze, dzięki czemu mogą wymiatać z innych słabszych drużyn zawodnikow jakich sobie tylko upatrzą, co powoduje oczywiście coraz większą przepaść.
Zdrowa, dająca oglądać się rywalizacja panuje jeszcze tylko na dole tabeli pierwszych lig, lub w górnej połowie tabel niższych lig.
Na szczęście nasza Ekstraklasa, tak wyszydzana trzyma jeszcze w miarę normalny poziom równych szans.
Wszystko jest możliwe i przez to jest dość ciekawie. Poziom wyrównany. Że jakośc mizerna? Trudno.
Angielska Championship ( czyli druga liga ) również jest w obecnej chwili ostoją normalności.
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez Teksas 27 sie 2017, 22:27
Mimo, że mam większe problemy, to podpisuję się pod poprzednim postem obiema rękami. Świat stanął na głowie. Jak jeden piłkarz może kosztować 100 czy 200 mln euro? Paranoja. Neymar za złożenie podpisu na umowie dostał 100 mln euro!!! Ale nikt tego nie ukróci, bo pieniądze z tego są kosmiczne. Nie tylko dla piłkarzy.
Pamiętaj że jeśli ludzie mają z Tobą problem........, to jest to ich problem.

przez INTEL 1 28 sie 2017, 09:21
Taaa, problemy mamy ogromne, w prostej linii spowodowane tymi kurevskimi chorobami kompletnie dezorganizującymi nasze życia.
Takie sprawy jak powyższe tylko dolewają oliwy do ognia.
Jakis czas temu Karol Wojtyła nawet wyraził opinie w tej sprawie. Chodziło o jeden z pierwszych ( wówczas niebotycznych) transferów , bodajże 30 mln euro. Stwierdził, ze takie kwoty sa niemoralne w stosunku do zwykłych zjadaczy chleba, normalnie pracujących na utrzymanie swoich domów i rodzin. Skoro piłkarz - geniusz Ronaldo ( nie ma co ukrywać czy deliberować ) zarabia około 200 tys złotych DZIENNIE, to ile proporcjonalnie powinien zarabiać światowej klasy kardiochirurg, codziennie ratujący komuś życie?
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"

przez INTEL 1 28 sie 2017, 09:23
...a tak poza tym muszę wykrzyczeć, skoro taki temat wątku - MAM KURVA DOSYĆ ŻYCIA W OBŁĘDZIE !!!
Wczoraj stale rozmyślałem o dobrodziejstwie samobójstwa... Zastanawiam się ciągle nad wprowadzeniem owych słodkich rozmyślań w czyn.

przez Reghum 29 sie 2017, 07:20
Czasem zastanawiam się czy jestem chłopakiem i dziewczynką przez trochę brak męskich rys twarzy, lekko długie włosy, zaburzenia hormonalne, aseksualizm.

Ciekawe czy to kiedyś minie xD Ale osobiście fajnie jest, mogę jeździć na lewackie spotkania fanatyków My Little Pony :O
Whatever is life sense now

Sortuj wg