Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

rolosz, Och wypuściłby się człowiek do Australii...

Jak po kawie, zdmuchnęło Cię? Też myślę o kolejnej kawce, pić, czy nie pić, o to jest pytanie...

Nie zdmuchnęło. Australia :105: Może kiedyś jak już będę zdrowym milionerem ;) (a niech ktoś tylko powie, że nie można mieć wszystkiego).

 

kosmostrada, koniec chlipania. Czas na książkę. Co czytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Dziękuję, tak, koniec. :smile: Właśnie skończyłam norweskie kryminaliszcze. Nic tak człowieka nie uspokaja jak opis abstrakcyjnego , nie dotyczącego go zła i gdy sprawiedliwości staje się zadość, dzięki stróżowi prawa, który walczy mimo swoich ograniczeń i słabości. ;)

Who knows, może nam kiedyś opowiesz, jak to tam jest w tej Australii... :smile:

 

AtroposIsDead, Alleluja, pasja i zdolności zostały! Pozostaje nam czekać na apetyczne foty i opisy. :105:

 

Przepraszam, rozkleiłam się. Nie panuję teraz czasami nad emocjami. Taka teraz przypadłość, albo nowy dar... :roll:

Człowiek płacząc nad innymi, płacze też nad sobą. To działa jak wilgoć na dawno złamane kości. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jeśli masz potrzebę "karania się" to rób wtedy pompki - kup sobie uchwyty. Jedz 2 kg warzyw i owoców dziennie, dodaj nabiał, mięso i pompuj przy każdej okazji. W obecnym stanie potrzebujesz stale dostarczać potas, bo w przeciwnym wypadku mocno mózg Ci siądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam dzisiaj bardzo dobry dzień. od 4.00 rano do 16.00 ciągnęłam tylko na 3/4 szklanki soku marchwiowego i bułce maślanej i przyszłam do domu i jebs! nażarłam się za dużo bigosu, chleba tostowego i buły słodkiej z marmoladą :( ja powinnam jeść max 800 kcal dziennie bo ja tyję od samego myślenia o jedzeniu i oj ups mam tylko jedną spódnicę w którą wchodzę i nie boję się że mi popęka na szwach a spodni nie mam żadnych zresztą ja spodni nie założę za chińskiego boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Spamową!!

 

Ja zajmuję się Wnuczętami, jestem mocno zajęta :D , tym samym odpoczywam od netu :yeah: !

Dzisiaj upał niesamowity, duszno, co wiadomo jak wpływa na samopoczucie :hide:

 

Jeszcze kilka dni i wszystko wróci na swoje tory, ale taka odmiana jest nawet wskazana dla psychiki zwłaszcza :D

Jednak nie mam czasu, ani też siły na czytanie, pisanie, za to mnóstwo czasu spędzam przy grach planszowych :roll: /dziecięcych :D /, placach zabaw i czytaniu lektur w przedziale 3-4 latków :lol:

 

Pozdrawiam Spamową serdecznie, tymczasem znikam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadłam dwie kiełbaski, byłam na grillu ze znajomymi, widziałam też w sklepie Auchan Radka Majdana, aktualnego męża Małgorzaty Rozenek, z bliska wygląda jakby się za dużo opalał. Ja cały tydzień chodziłam w długiej, niebieskiej spódnicy, wyglądam jak hippiska (dzieci kwiaty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×