Medytacja - nasza forumowa GRUPA WSPARCIA

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez a n u k 12 mar 2017, 12:18
wieloraki napisał(a):włączyłem zdjęcia, fuj ale okropniki, wyglądają jak te ślimaki bez skorupki.

Kwestia gustu. Zanim zaczęłam hodować ryby, również wydawały mi się wstrętne.

wieloraki napisał(a):a dla ciebie czym jest duchowość?

Harmonią ze swoim ciałem i duchem, z innymi istotami i ze światem, w tym z zastaną rzeczywistością. To najpiękniejsze, co się może przydarzyć człowiekowi.
Breathing is the physical part of thinking and thinking is the psychological part of breathing.

przez Natla_Miness 12 mar 2017, 12:45
Prawie każdą brzydką rzecz idzie ładnie nazwać. Udowodnił mi to znajomy gawędziarz z mojego miasta. Lubi wypić, ale nie nazywa siebie pogardliwie, a mówi, że jest lekkoduchem.

Idąc tym tropem new-ago-we zbieractwo idei, można nazwać eklektyzmem. :-)
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

przez a n u k 12 mar 2017, 12:56
Natla_Miness napisał(a):Prawie każdą brzydką rzecz idzie ładnie nazwać. Udowodnił mi to znajomy gawędziarz z mojego miasta. Lubi wypić, ale nie nazywa siebie pogardliwie, a mówi, że jest lekkoduchem.

Ale po co ją nazywać? Ona tak czy siak jest i nie potrzebuje łatek. :D

Natla_Miness napisał(a):Idąc tym tropem new-ago-we zbieractwo idei, można nazwać eklektyzmem. :-)

Może New-Age to zbieractwo idei, jednak w tym eklektyzmie - jeśli już chcemy go formalizować - można znaleźć perełki.
Breathing is the physical part of thinking and thinking is the psychological part of breathing.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natla_Miness 12 mar 2017, 15:12
Miło mi, że podzielasz moje podejście nienazywania. Ale, że już myślimy to nie da się tego cofnąć. Kiedyś jak zajmowałem się ćwiczeniami siłowymi dla organizmu, popadałem w skrajności. Pamiętam, że patrzyłem w Kościele na rzeźbę Ukrzyżowanego, ale po to żeby rozpoznawać nazwy mięśni na sylwetce. Ale wiedza o kulturystyce jakoś nie uczyniła mnie siłaczem. Jak czasem noszę węgiel to mi strzyka coś w kręgosłupie.

Dodam, że od młodości lubiłem zbierać różne rzeczy, znaczki, stare klucze, silniczki z zabawek. Nic dziwnego chyba, że bardziej New Age się przykleja do mnie. Mam dużą wadę, lenistwo. Dyskutuję w domu o sensie mycia naczyń, zamiast je po prostu wyczyścić. W przypadku herbaty można chociaż robić w tej samej szklance.
Wcześniej monk.2000
http://natlaminess.blogspot.com/
Oficjalny blog, na który serdecznie zapraszam.

przez a n u k 14 mar 2017, 21:33
Natla_Miness napisał(a):Mam dużą wadę, lenistwo. Dyskutuję w domu o sensie mycia naczyń, zamiast je po prostu wyczyścić. W przypadku herbaty można chociaż robić w tej samej szklance.

Wyjdź z głowy. Na zewnątrz jest pięknie. :)

przez Neurotica_Lostica 14 sie 2017, 21:47
A jak na zewnątrz coś będzie chciało mnie zjeść?
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

przez Teksas 15 sie 2017, 16:39
Na przykład co?
Pamiętaj że jeśli ludzie mają z Tobą problem........, to jest to ich problem.

Sortuj wg