Doraznie w kryzysie depresji

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez MagDDA 08 sie 2017, 14:08
Witam, proszę o pomoc w kwestii leków, które mogłyby mi doraznie podbic nastrój - mam mocny dół w leczeniu depresji.. (chyba) siedzę w UK i trochę słabo tu z psychiatra, nie mogę szybko sie skonsultować.. W każdym razie od stycznia biore venlafaxine najpierw 75mg miesiac, potem do teraz 150mg dziennie.. Wydawało się ze juz wychodzę na prosta, a tu bardzo bolesne wydarzenia znów mnie wciagaja.. I tak myślę czy by moze samodzielnie dawke zwiększyć? A może wziac sertraline bo mam, wcześniej nie pomogla.. Chcę nie dopuścić do rozwiniecia dużej d.. Znowu.. Od tygodnia jest zle i chcialabym cos zrobić na szybko.. Ktos pomoze? Doradzi? Pls..

przez MagDDA 08 sie 2017, 14:17
MagDDA napisał(a):Witam, proszę o pomoc w kwestii leków, które mogłyby mi doraznie podbic nastrój - mam mocny dół w leczeniu depresji.. (chyba) siedzę w UK i trochę słabo tu z psychiatra, nie mogę szybko sie skonsultować.. W każdym razie od stycznia biore venlafaxine najpierw 75mg miesiac, potem do teraz 150mg dziennie.. Wydawało się ze juz wychodzę na prosta, a tu bardzo bolesne wydarzenia znów mnie wciagaja.. I tak myślę czy by moze samodzielnie dawke zwiększyć? A może wziac sertraline bo mam, wcześniej nie pomogla.. Chcę nie dopuścić do rozwiniecia dużej d.. Znowu.. Od tygodnia jest zle i chcialabym cos zrobić na szybko.. Ktos pomoze? Doradzi? Pls..

przez warning 09 sie 2017, 17:20
Zwiększyłabym stopniowo dawkę wenli, najpierw do 225 mg, potem - jeśli nie będzie poprawy - do 300 mg.
FRAGILE - please handle with care

wenla 300xr; lamo 75; T4 + T3 125 + 20; metformina 1500xr; kabergolina 0.125/tydz

dodatkowo (wrze 2017): omega3; minerały: Se, Mg, K, Fe; wit.: D3, K2, A, E, C, B6, kwas foliowy; sylicynar; probiotyki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wudezet 09 sie 2017, 21:47
Baklofen - z tym, że nie można za często, bo się uzależni, poza tym amisulpryd w małych dawkach np. 100mg - polecam.

przez INTEL 1 10 sie 2017, 13:02
Sulpiryd 50 - działa od pierwszego strzału... Niestety na dłuższą metę jego potencjał spada, ale Tobie chodzi o przetrwanie kryzysu.
Poza tym mnie po kilku dniach zaczynała boleć głowa. Ale nie tak zwyczajnie tylko z pełnym pakietem migrenowym...
Pregabalina 75 też mnie szarpie lecz tylko przez kilka dni...
Pzdr
Robert
"Nie można człowiekowi odebrać wszystkiego, ponieważ nie będzie miał już niczego do stracenia i będzie gotowy na wszystko"
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez warning 10 sie 2017, 14:01
Ja zrozumiałam, że autorka nie ma dostępu do psychiatry i tym samym - do _jakiegokolwiek_ leku. Ma do wyboru wenlę i sertralinę, albo ich kombinację.
FRAGILE - please handle with care

wenla 300xr; lamo 75; T4 + T3 125 + 20; metformina 1500xr; kabergolina 0.125/tydz

dodatkowo (wrze 2017): omega3; minerały: Se, Mg, K, Fe; wit.: D3, K2, A, E, C, B6, kwas foliowy; sylicynar; probiotyki

Sortuj wg