Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez benzowiec84 31 lip 2017, 06:45
b49 napisał(a): Dlaczego tylko wstęp ? Bo jeżeli długo używaliście ssri, no to długo mieliście podwyższony hormon KATABOLIZUJACY-Kortyzol.

ku*rwa proszę cię , byłrm najspokojniejszym człowiekiem na ziemi , zaś teraz bez tego mam taki kortyzol że rozje*ał bym każdego bez żadnej przyczyny , 0 stresu na ssri , bez masakra , nie podchodzic
obserwowany

przez lopez69 31 lip 2017, 09:55
Wrotycz jadłem i nic to nie daje, badania w normie m.in kortyzol oprócz tego acth piołunu nie brałem, co do badań serotonina też jest wytwarzana w przewodzie pokarmowym tak że nie wiadomo którą serotonine sobie oznaczycie, może być tak że w przewodzie macie nadmiar a w mózgu niedomiar albo na odwrót.
aha tauryne też brałem i nic, żelatyny nie ale za to hydrolizaty kolagenu i też nic.
może niech ktoś się wypowie na temat piołunu.

przez Kalebx3 31 lip 2017, 11:52
b49,
Te badanie to dobry wstęp. Dlaczego tylko wstęp ? Bo jeżeli długo używaliście ssri, no to długo mieliście podwyższony hormon KATABOLIZUJACY-Kortyzol. W długim okresie czasu może to powodować dysfunkcje całego organizmu. Np poprzez wypłukiwanie wapnia z naszych kosci do naczyn krwionosnych. Konsekwencje tego są nieciekawe. Innych złych konsekwencji, jest całe mnóstwo, bo kortyzol to hormon Kataboliczny, czyli w długich okresach jego podwyższonego stezenia jest zły dla całego naszego organizmu.
Dodatkowe zalecane badania:

Z całym szacunkiem co do Twojej wiedzy b49, na wyżej wymieniony Temat , to tyle na pewno wiem sam o sobie ,że kortyzolu mam tyle we krwi ,ze mi się dosłownie uszami wylewa z udręczonej łepecyny . Gdyby nie sen ( który niesie ukojenie i obniżenie hormonów stresu ) jebnąłbym juz dano na zawał serca . Ku---rwa taki mamy klimat ,,, ;) . Gdybym obecnie pił i palił fajki to już w ogóle tylko dobrze się ubezpieczyć ,żeby rodzina chociaż po śmierci miała coś z tego . Dla zrównoważenia hu-jowych myśli :

https://www.youtube.com/watch?v=c6p9UwHSSxY

JużTuByłem, nie za dobrze Ci Kolego , Coli sie napij , a nie o Kokainie myślisz ;) .
Za dużo masz kasy ,żeby jakiś wybrakowany cukier puder w wacka wsmarowywać ? Tobie nigdy ( jak zresztą mi też )pomysłów nie zabraknie ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JużTuByłem 31 lip 2017, 12:27
Dwie osoby w tym wątku pisały ,że koks im pomógł przynajmniej na moment i nie chodzi o smarowanie sobie kutasa koksem przeciez tym sposobem uzyska sie odwrotnosc zamierzonego celu.Tradycyjnie do nosa.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez b49 02 sie 2017, 08:20
Z całym szacunkiem co do Twojej wiedzy b49, na wyżej wymieniony Temat , to tyle na pewno wiem sam o sobie ,że kortyzolu mam tyle we krwi ,ze mi się dosłownie uszami wylewa z udręczonej łepecyny . Gdyby nie sen ( który niesie ukojenie i obniżenie hormonów stresu ) jebnąłbym juz dano na zawał serca . Ku---rwa taki mamy klimat ,,, ;) . Gdybym obecnie pił i palił fajki to już w ogóle tylko dobrze się ubezpieczyć ,żeby rodzina chociaż po śmierci miała coś z tego . Dla zrównoważenia hu-jowych myśli :

https://www.youtube.com/watch?v=c6p9UwHSSxY

JużTuByłem, nie za dobrze Ci Kolego , Coli sie napij , a nie o Kokainie myślisz ;) .
Za dużo masz kasy ,żeby jakiś wybrakowany cukier puder w wacka wsmarowywać ? Tobie nigdy ( jak zresztą mi też )pomysłów nie zabraknie ;)[/quote]

właśnie w tym jest sedno. kortyzol i testosteron są tworzone z tego samego składnika-cholesterolu. w 90% przypadków,wysoki kortyzol=niski testosteron i na odwrót. sęk w tym, żeby ,,przekierować'' produkcję z kortyzolu na testosteron. za kierunek produkcji odpowiadają LH, FSH (testosteron) i acth (kortyzol,dhea)-hormony wytwarzane przezprzysadkę.
b49

przez Mieczyslaw 14 wrz 2017, 11:02
Czy kokaina,amfetamina,lub mefedron odwrócą wpływ SSRI na funkcje seksualne ?
Udzielę porad w kwestii wszelakich uzależnień ,oraz w zakresie farmakologii ,doboru leków.Zapraszam na priv

przez Kalebx3 14 wrz 2017, 15:21
Czy kokaina,amfetamina,lub mefedron odwrócą wpływ SSRI na funkcje seksualne ?

Panie Mieczysławie osobiście miałem doczynienia tylko z amfą i metylofenidatem . Absolutnie nie mają one wpływu na libido , obawiam się ,że mogą nawet pogorszyć sprawę . Jedyna rzecz , która może pomóc ( mi przynajmniej pomaga ) to Agoniści Dopaminy - poleciłbym pronoran ( pirybedyl ) , ale ostrożnie od ćwierć tabletki , bo wyższe dawki mogą dawać nieciekawe uboki . Do tego ( jak jesteś po 30 )prohormon DHEA ( w dawce góra 25 mg ) + ew. 7 keto , też działa pozytywnie na te sprawy , ale dawka również 25 góra ( a nie jak piszą 3X 25 mg , bo to juz dla grubasów na mega odchudzanie ) > mi najlepiej służy Pronoran i niezastąpiony Proviron 25 mg ( wystarczy 12,5 na noc ) .
Jakbyś chciał cos wiecej się dowiedzieć pisz na PW , bo ostatnimi czasy coś mnie depresyjna bezsilnośc dopada i nawet mi sie juz pisać nie chce .
Pozdrawiam .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez Mieczyslaw 14 wrz 2017, 18:41
Skoro SSRI zwiekszajac serotonine zaburzyly libido ,to potrzeba czegos co przeciwnie dziala do SSRI ?
Udzielę porad w kwestii wszelakich uzależnień ,oraz w zakresie farmakologii ,doboru leków.Zapraszam na priv

Sortuj wg