Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Bede mieszkac na Rydza-śmigłego i to do tej pory bylo jedyne miejsce ktore odwiedziłam w łodzi:)

Ale niektórzy pracują do 18,więc wcześniej nie wchodzi w grę,a ja sama jadę z Wroclawia więc bede dopiero kolo 15.30 w łodzi.zanim sie zorientuje co i jak ...Najwcześniej bym mogła koło 17.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 wrzesnia o 18.00,pod pomnikiem na placu wolnosci.Jeśli ktos chce sie dołaczyć pozniej niech napisze do mnie na pv,to sie jakos zgadamy.Chyba ze od razu teraz ustalimy gdzie sie udamy spod pomnika,zeby bylo wiadomo gdzie nas szukac;)

Aha i była mowa o jakimś znaku rozpoznawczym.Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że xanax jest jednak lepszym rozwiązaniem, bo nie ma mowy o pomyłce, a poza tym, może się zawsze przydać :-) A tak, to podejdziesz do ,,Bogu ducha winnej" osoby z Cisowianką w ręku, przykładowo z takim np. tekstem: ,,No cześć, Ty też od nerwicowców? Od razu poznałem (poznałam)! Depresja, nerwica, schizofrenia? Jakie psychotropy bierzesz? U jakiego psychiatry się leczysz? No nie wstydź się, przecież wszyscy przez to przechodzimy" hehehehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) :) Zrobić jakiś dodatkowy plakat? np łączmy się :)?

Bo wiecie troche mi kilogramów przybyło.... :) i możecie mnie nie rozpoznać

A tak bardziej poważnie to nie wiem czy dam rade w ten dzien i o tej godzinie akurat teraz pracuje na popołudniowe zmiany :(

 

[Dodane po edycji:]

 

:) :) :) Zrobić jakiś dodatkowy plakat? np łączmy się :)?

Bo wiecie troche mi kilogramów przybyło.... :) i możecie mnie nie rozpoznać XD

A tak bardziej poważnie to nie wiem czy dam rade w ten dzien i o tej godzinie akurat teraz pracuje na popołudniowe zmiany :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No to można powiedzieć, że ,,przetarliście szlaki" :-) Tylko wystraszyliście Viktorka, bo przyznajmy szczerze, mało kto chciałby firmować ,,forum-nerwica" swoim własnym wizerunkiem :D :D"

 

Coś ty mnie wystraszyć potrafi już tylko nerwica,a tak to nikt ani nic innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Hemingway napisał, że ,,człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać". Niestety nerwica może zrobić z człowiekiem wszystko, i zniszczyć, i pokonać. Zresztą Hemingway sam się ostatecznie o tym przekonał, ze swoją chorobą dwubiegunową. Victorek, cierpisz na nerwicę lękową, czy nerwicę natręctw? Samą, czy połączoną z depresją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×