Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

"Legion"

Zobaczymy co z tego będzie, wszyscy polecają, spróbuję zacząć w przyszłym tyg.

kończę Orphan Black i Luke Cage'a - zdecydowana większość obsady - czarnoskórzy, główny bohater i może jeszcze 2 osoby - pozytywne, reszta to gangsta ziomki, krętacze, oszuści, złodzieje itd. jak w prawdziwym życiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Legion, cieszyłem się na klimaty psychiatryczno-psychodeliczno-mindfuckowe, ale sam nie wiem :bezradny: na razie odłożę w czasie dalsze oglądanie.

 

Za to poczucie humoru w Lucyferze jest z jajem i lekko się ogląda.
Lucyfera odrzuciłem.

Lucyfer mi się spodobał, z tych samych powodów co Lilith. Różnie to bywa, czasem mindfuck bywa wskazany, a czasem potrzebuję relaksu totalnego - tu Lucyfer się świetnie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym serialem jest "Breaking Bad". Odkąd go obejrzałem, nic już nie jest takie samo. Żaden inny film czy serial nie może się równać, czy to w kwestii klimatu czy innych spraw. Po prostu mistrzostwo świata. Nigdy nie zapomnę chwil podczas których robiłem sobie ciepłą kawusię, wyczekiwałem aż na dworze się ściemni i będzie odpowiedni nastrój, do tego miałem coś dobrego do zjedzenia i zaczynałem seans z kolejnymi odcinkami, już nie wspominając gdy musiałem tydzień czekać aż wypuszczą nowy - po prostu wyczekiwanie jak narkoman bez kolejnej działki.

A z innych seriali które również bardzo lubię to "The Sopranos" czy "The Wire". Moja trójka najlepszych jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałam film "Harry Potter i Książę Półkrwi" Ocena 8/10

Harry (Daniel Radcliffe) rozpoczyna kolejny rok nauki w Hogwarcie, sławnej szkole magii. Światem czarodziei wstrząsają liczne ataki ze strony śmierciożerców, popleczników Voldemorta. By lepiej poznać wroga, jakim jest dla Harrego ten potężny i zły czarodziej, chłopak wraz z dyrektorem szkoły, profesorem Dumbledorem (Michael Gambon), analizuje wspomnienia związane z młodością Voldemorta. Tymczasem wśród uczniów również dużo się dzieje. Eliminacje do drużyny quidditcha, miłosne intrygi i szkolne zajęcia szczelnie wypełniają Harry'emu czas. Ponadto chłopak usiłuje się dowiedzieć, jakież to tajemnicze zadanie zlecono Draconowi Malfoy'owi (Tom Felton)…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liber8, u mnie drugi sezon leży od tygodni na dysku, ale nie mam kiedy sobie oblukać. Naściągałem jakieś 1300 odcinków seriali, a mogę co najwyżej obejrzeć jeden odcinek dziennie :D ale będzie na zimę jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot - dobra schiza i spojrzenie na świat oczami głównego bohatera, mam podobne :lol: 7/10

Colony - Sawyer z Lost i Sara z Prison Breaka jako małżeństwo, koniec świata murowany 8/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×