Skocz do zawartości
Nerwica.com

CBD/Kannabidiol


Gość Zbychu 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Kannabidiol ma bardzo niskie powinowactwo do CB 1 i CB 2 receptory , ale działa jako pośredni antagonisty ich agonistami . [ 10 ] O ile można by zakładać, że może to spowodować kannabidiolu do zmniejszenia skutków THC, to może zwiększać działanie THC poprzez zwiększenie CB 1 gęstość receptorów lub przez innego BC 1 kondensatorem mechanizmu. [ 34 ] Może ona również wydłużyć czas trwania skutków THC na drodze hamowania cytochromu P-450-3A i 2C enzymów. [ 35 ] jest również odwrotny agonista o CB 2 receptory. [ 10 ], [ 36 ] Niedawno okazało się, że jest antagonistą receptora kanabinoidowego przypuszczalnej nowej, GPR55 , GPCR ekspresji w jądrze ogoniastym i skorupie . [ 37 ] Cannabidiol Wykazano również działać jako 5-HT 1A receptor agonista, [ 38 ], działanie, które jest zaangażowane w przeciwdepresyjny , [ 21 ], [ 39 ], przeciwlękowe , [ 39 ], [ 40 ] , a działanie neuroochronne [ 41 ] [ 42 ] efekty. Kanabidiol jest modulator allosteryczny od μ i δ-receptorów opioidowych . [ 43 ] Efekty farmakologiczne kanabidiol jest również zostały przypisane do receptora PPAR-γ agonizm i uwalniania wapnia wewnątrzkomórkowego . [ 5 ]

 

 

Olejek zawierający ten specyfik w ilości 4% całkowitej masy kosztuje 400zł za 30ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie na nią niebawem skuszę

- Zbychu skuśmy się razem ;)

,,, tylko skąd to wytelepać , przecież nie będziemy sadzić trawy ?

 

Bardzo ciekawie brzmi opis tej substancji,ona uwrazliwia receptory opioidowe i kannabidowe zatem mozna by uznac ją za lek.Dodatkowo działa przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie(agonizm 5HT1a).Jak uzbieram grosz do grosza to chyba bede partycypował w tym zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe wieści Zbychu odnośnie jak działa CBD solo, a jak w mixie CBD+THC?
Jakieś nowe wieści Zbychu odnośnie jak działa CBD solo, a jak w mixie CBD+THC?

 

Ponoc wzmacnia działanie kannaboidów ale dopiero po pewnym czasie jak nastąpi upregulacja receptorów kannaboidowych ,to taki kannaboidowo-opioidowy SSRI.

 

-- 14 cze 2015, 20:31 --

 

Forum o CBD : https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=240435

 

-- 14 cze 2015, 20:50 --

 

Przeczytałem troche opisów wrazen z zarzywania CBD na forach zachodnich,przewija sie tam przede wszystkim jeden główny aspekt zazywania tego specyfiku-silne działanie przeciwbólowe i przeciwlękowe.Niemal w kazdym poscie ludzie odczuwają w/w doznania po zazyciu CBD.Odczuwają tez poprawe nastroju,właściwości rekreacyjne substacji ale dominuje jej przeciwbólowy i przeciwlękowy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, o tak! Olejek bylby miliard razy lepszy od zielska do palenia. Wlasnie siedze w domu, w pizamie, jestem chory PO ZIELSKU, a dokladniej jestem chory dlatego, ze jaralem zielsko, pilem alkohol i lykalem swoje codzienne psychotropy. Zielsko wysuszylo mi sluzowke w gardle, psychotropy i alkohol tez wysuszaja. Pamietam tylko, jak ten gryzacy, goracy jak z pieca dym torpedowal mi gardlo -nastepnego dnia dreszcze, goraczka i bol gardla. Jaranie trawy jest niewskazane, jesli lyka sie psychotropy - efektem jest Sahara w pysku. O ilez lepiej byloby zastosowac dobroczynny olejek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/oleje-zdrowotne/2868-olej-konopny-cbd-5-olejek-z-konopi-siewnej-medihemp-5-cbd-ekstrakcja-co2-10ml.html

- ta wersja chyba będzie najtańsza , z największym stęzeniem CBD.

Każą brać 10 kropel dziennie ( kropla kropli nierówna ) , ciekawi mnie zatem na ile takie co wystarczy dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cwbotanicals.com/charlottes-web-consumer-products.html

A więc wpadł mi w łapki ten o to olej CBD,chyba najlepszy i najbardziej zaufany produkt ze wszystkich na rynku.Olej ten wyprodukowany jest z odmiany Charlotte's web.Polowałem na niego około roku i wkońcu udało mi się go dorwać.

 

I co tu dużo się rozpisywać panie i panowie,poprostu CBD to dla mnie jest odpowiedż.Łyknąłem pół butelki(250mg) i to co poczułem po kilku minutach przerosło moje największe oczekiwania.

Rozluźnienie bez zamulenia,pobudzenie bez nie pokoju,pierwszy raz od dobrych paru lat chciało mi się kontaktu z ludźmi,a najważniejsze to czułem takie coś jakby mi się klatka piersiowa otworzyła, nie wiem jak to opisać ale czułem też coś takiego na mdma ,jednak Cannabidiol działa o wiele wiele lepiej od EMCI.Momentalnie przeskoczyłem jak za pstryknięciem guzika na pozytywne myślenie.Tak jakby znowu powróciły wszystkie fajne uczucia,wyszedłem na dwór do koleszków i znowu byłem tym fajnym dzieciakiem z przed 10 lat.Wróciłem do domu około 5/6h od wypicia oleju i rzuciłem się odrazu do wyrka i spałem około 10h i sen też był oczywiście najlepszy od kilku lat.Z rana wypiłem reszte i znowu ten sam efekt ,który trwał tak około 6/7h poczym zmienia się w takie zdrowe zmęczenie.

 

Jestem pewien w 100% ,że ten olej nie jest taki jak benzo ,nie przykrywa problemu tylko na czas działania ,a później jeszcze gorsze wjebanie niz przedtem.To działą i działa zajebiscie.

 

Jedynym minusem jest oczywiście cena ,za 500mg zapłaciłęm 99$,a 500 mg to jest myślę dzienna kuracja,czyli 250mg rano i wieczorem.Przynajmniej znalazłem odpowiedź i wszystkie zarobione pieniądze będę teraz ładował w sprowadzanie tego oleju.

 

Dodam jeszcze ,że jeśli chcecie sie tym leczyć to nie szukajcie najtańszej opcji ,tylko odwrotnie najdroższej i najbezpieczniejszej ,bo wtedy macie pewność co to jest.Uważam też ,że bezsensem jest próbowanie dawek wielkosci 5mg albo nawet 10/20 mg.Skoczcie odrazu na głęboką wodę ,a napewno nie pożałujecie.

 

Pozdro robaczki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala antydepresyjnie, antypsychotycznie, relaksacyjnie, rozluzniajaco, odprezajaco, sprawoa ze bol staje sie znosny.

 

I dlatego mógłby stanowić bezpieczną alternatywę dla syfu który biorę. Palenie świetnie sobie radzi z moim przewlekłym bólem , zmęczeniem, apatią, anhedonią i obniżonym nastrojem. Ale nie mogę się tym ratować na co dzień przez efekty psychodeliczne. To żenujące, że ciężej o CBD niż tramadol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, która szuka odpowiedniego i w miarę naturalnego lekarstwa, dlatego też postanowiłam dołączyć do forum. I właśnie mam pytanie odnośnie tego specyfiku i jego użytkowania. W sklepie konopnymarket znalazłam butelki, nie są one zbyt duże. I zastanawiam się, ile używać na raz. Ktoś pisał o wypijaniu pół butelki, ktoś o kilku kroplach. Jaka ilość jest w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest delikatna substancja, nie wywołuje spektakularnych efektów jak na przykład alprazolam. Działa dość specyficznie, trudno wychwycić. No i nie ima się tu zasada im więcej wypijesz na raz tym mocniej "kopie". To nie wywołuje feketów psychoaktywnych. Działa trochę tak jak antydepresanty, na zasadzie ładowania się i zmniejszania objawów. Nie nasila ich. Trudno określić jak to jest. Systematyczność, średnia dawka, mają większe znaczenie. I fakt trzeba trochę wypić. Przynajmniej 1 buteleczkę 10ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×