Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na pograniczu, witam.


namelessmaya

Rekomendowane odpowiedzi

No zawsze mozesz wrocic do domu jak Ci sie nie spodoba xD niby lajtowo osrodek otwarty, ludzie chwalą bo pytalem tylko dosc dlugo tam byli, wiecej niz pol roku. A do tej pory leczylas sie jak i czemu wolisz tam jechac niz sie leczyc tak jak do tej pory. Moze inny psychiatra? Mozesz napisac czego sie dowiedzialas

 

 

Do tej pory się nie leczyłam farmakologicznie, jak pisałam w 1 poście. Dostałam leki, ale nigdy ich nie brałam. Przestałam chodzić na terapię, ale mi się pogarszało i w czwartek, po roku, poszłam znów do psychiatry. Ta sama etykietka: F60.3 - borderline i F34 - depresja, lęk napadowy. Pani psychiatra powiedziała, że kieruje mnie do ośrodka w Międzyrzeczu, gdzie zajmują się moimi zaburzeniami. I najlepiej by było tam pojechać, ponieważ w borderline najważniejsza jest terapia i bez niej nigdy nie będę normalnie funkcjonować. Jestem na skraju załamania nerwowego, bo jestem zmęczona już przeżywaniem tego wszystkiego i dlatego właśnie zgadzam się na ośrodek. Żeby w końcu ktoś mi pomógł normalnie żyć. Dostałam Citaxin 20 mg, jestem na nim drugi dzień i w sumie prócz nudności to jest całkiem do zniesienia. Dostałam też Trittico na sen, ale rezygnuje z niego, bo po 2/3 tabletki męczyłam się z zaśnięciem jeszcze bardziej niż bez. Po hydroxyzynie 10 mg mi się lepiej spało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty dzień na Citaxinie: lekkie zawroty głowy, jak szybko wstanę, mdli mnie w cholerę i śpię jak zabita. Jutro, max. pojutrze powinnam dostać odpowiedź z ośrodka!

 

to trzymam kciuki zeby cie szybko przyjeli. powiem ci ze sama sie nad tym zastanawiam,dla podleczenia nerwicy.tylko nie wiem czy to nie kolidowaloby ze studiami zaocznymi. juz raz miala jechac do takiego osrodka ale stchorzylam...teraz tez sie waham,moze wcale tego nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli ktoś to czyta. W niedzielę jadę na 3-tygodniowy okres konsultacyjny do Ośrodka (oddział X). Miałam dzisiaj rano spotkanie z panią psycholog, psychiatrą i ordynatorem oddziału. Bardzo miłe panie, zostałam też oprowadzona po oddziale. Dam znać w niedzielę, jak wygląda sprawa, jak się tam czuję i będę wszystkich informować na bieżąco, bo mogę mieć tam telefon, laptopa i jest internet! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli ktoś to czyta. W niedzielę jadę na 3-tygodniowy okres konsultacyjny do Ośrodka (oddział X). Miałam dzisiaj rano spotkanie z panią psycholog, psychiatrą i ordynatorem oddziału. Bardzo miłe panie, zostałam też oprowadzona po oddziale. Dam znać w niedzielę, jak wygląda sprawa, jak się tam czuję i będę wszystkich informować na bieżąco, bo mogę mieć tam telefon, laptopa i jest internet! ;>

pisz pisz sama jestem ciekawa może i ja tam będę od wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, jeśli ktoś dalej to czyta. Dostałam się na terapię NFZ, wczoraj miałam pierwsze spotkanie z terapeutką i okazuje się, że mam za sobą, jak dotąd, jeden zdiagnozowany epizod manii. Terapeutka twierdzi, że podchodzę także pod osobowość dysocjacyjną, jestem niestabilna emocjonalnie i niezrównoważona. I tak zaczynam pracę nad sobą przez min. 2 lata terapii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×