Skocz do zawartości
Nerwica.com

Qrwy w polsce


pannxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył dlaczego każda ładna kobieta w tym pierdolonym kraju musi być qrwą?

 

Proste - dlatego bo jesteś na tyle cienki/pizdowaty że żadna z nich ciebie nie chce ani nie rozważa w żadnej kategorii czy to seksualnej czy partnerskiej. Bo będąc tutaj raczej nie zaliczasz się do tych spełnionych zawodowo co szastają kasą na lewo i prawo żeby głównie materialistki i kurwy do siebie przyciągać.

 

Złe wieści - za granicą - o ile za nią wyjedziesz (w co wątpię) też okaże się że są same kurwy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
pannxyz, zainteresuj się terminem - hipergamia.

To ja może o odwrotności tego czegoś.

 

Znam osobiście pary, w których inteligentna, wykształcona, niezależna kobieta wiąże się z jakimś kmiotkiem bez matury. Po co to robi? Pewnie ma z nim dobry seks, a jeżeli taki koleś jest przy tym życiową i intelektualną peezdą, to w zębach przyniesie calutką swoją marną wypłatę, a ona to doda jako kieszonkowe do swojej. Gdy będzie chciała porozmawiać z kimś na poziomie po stosunku, to puści się z jakimś doktorem, a kmiotkowi wciśnie, że była w delegacji - bo jak on to niby sprawdzi?

 

Panowi XYZ polecam szukanie żony w Skandynawii; tamtejsze kobiety częściej mówią "tak" ;) (to żart taki, kto się zorientował, o co chodzi? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szał Szał, pędzę do skandynawi. Już pakuję się i lecę.

Opisujesz jakieś dziwne przypadki. Uwierz że znam wiele osób bez matury które mają więcej oleju w głowie niż osły z wyższym wykształceniem.

Wracając do tej cipy co to jest z kmiotkiem, a puszcza się z doktorem. To już jej prywatna sprawa, kmiotek z czasem to zauważy i też zacznie posuwać inne cipki. Taki jest finał, skoro baby kłamią i oszukują to dlaczego dziwią się facetom? Przecież same to robią, same to pierwsze zaczęły robić, a teraz mają pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
Szał Szał, pędzę do skandynawi. Już pakuję się i lecę.

Opisujesz jakieś dziwne przypadki. Uwierz że znam wiele osób bez matury które mają więcej oleju w głowie niż osły z wyższym wykształceniem.

Wracając do tej cipy co to jest z kmiotkiem, a puszcza się z doktorem. To już jej prywatna sprawa, kmiotek z czasem to zauważy i też zacznie posuwać inne cipki. Taki jest finał, skoro baby kłamią i oszukują to dlaczego dziwią się facetom? Przecież same to robią, same to pierwsze zaczęły robić, a teraz mają pretensje.

"Tak" to po szwedzku i duńsku "dziękuję", dlatego Skandynawki częściej mówią tak, chyba że ty chcesz dziękować za seks. :twisted: Historyjkę z kobietą puszczającą się z doktorami wymyśliłem na poczekaniu, odwrotnie też bywa - jeżeli mąż-doktorek nie daje np. dobrego seksu, to wchodzi w trójkąt z hydraulikiem i nawet o tym nie wie... I skąd wniosek, że "baby" robią to pierwsze? A szwagry na dziwkach to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech nie ma to jak wrzucać wszystkie baby do jednego wora :blabla::blabla::blabla:

kobiety i mężczyźni od zawsze zdradzają i będą zdradzać ( jest też duży procent populacji która tego nie robi) tak już jest na tej planecie , co innego łabędzie które dobierają się w pary na całe życie :(

 

przytrafiło ci się ziomuś , albo trafiasz na takie panny , co nie zmienia faktu , że wszystkie takie są..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pannxyz

 

odgrzeję nieświeżego kotleta.

 

no ale czy warto twoim zdaniem usilnie dążyć tylko do pożycia z kobietą.

przecież można razem z nimi robić inne, znacznie ciekawsze rzeczy.

np. zapierdolić taką kur*ę siekierą, poćwiartować na kawałki i wysłać rodzinie w prezencie - listem poleconym.

uwierz, że seks jest na prawdę bardzo prymitywny i że żerujesz na naprawdę niskim poziomie, seks też Ci się znudzi,

ja kiedyś myślałem identycznie jak ty, dopóki nie zaliczyłem tych księżniczek, teraz wolałbym je zabijać niż mieć z nimi seks,

to daje znacznie większą frajdę.

 

polecam Ci obejrzenie polskiego filmu AMOK, spodoba Ci się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×