Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Działają na mnie jak czerwona płachta na byka podobnie jak na Ciebie osoby z brązowymi oczami. Każdego może co innego wkurzać, nie?

ja niestety nieraz MUSZE sie odezwać do gównianookiego,zapłacić mu za usługę co owszem powoduje u mnie dyskomfort a ty możesz linki olać ciepłym moczem.ani nie musisz na nie odpowiadać ani ich otwierać.bdb że ich nie otwierasz wedle uznania i gustu.

Oooo, nie sądzę, żeby piękna, inteligentna i wykształcona dziewczyna spotykała się z mężczyzną, która ma dziewczynę i w każdym porcie morskim i lotniczym. Widzisz nieboszczyk nie wiesz o czym piszesz, to lepiej na ten temat się nie wypowiadaj...

pilot odrzutowca ,astronauta czy marynarz ma superzdrowie które jest jego atutem co powoduje że w drodze do pracy i z pracy do domu wręcz sie potyka o ciche wielbicielki i ma szeroki wybór w kobietach.jak mu sie spodoba mądra zdrowa młoda piękna i bogata to w każdej chwili wybierze ją i oleje pozostałe które sie w nim kochają na zabój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie ucieszył ze mogłabym wrzucac linki jakby co?
Tosia jak jeszcze Ty zaczniesz wrzucać te durne linki to Was podam do sądu. Razem.

jak Razem, to sie zastanowię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Rozumiem, że wszyscy czekamy na fotę i szampana od Nieboszczyka? :smile:

 

Dziś u mnie lato. Śmigam w sandałkach.

 

A tak to u mnie kolejny dzień do przetrwania. No i tyle.

Ciekawostka - dopadła mnie dziś taka derealka, jak szłam do pracy, że miałam wrażenie, że pomimo ruszania nogami, stoję w miejscu... :shock: Już złapałam schizę, że nie dojdę... No jak widać nie trzeba nałykać się substancji halucynogennych, co by funkcjonować w innym wymiarze. ;)

 

Robota idzie mi jak krew z nosa, bo muszę sprawdzać co robię po pięć razy...

 

Miłego nowego tygodnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

 

Byłam zajęta przez kilka dni, a zawroty głowy nie dawały mi spokoju, jakoś minęły jednak, przeżyłam..

Ale dzisiaj, podobnie jak kosmostrada, nie wiem, co robię, jak robię, sprawdzam, poprawiam. Czy to psychiczna słabość, czy fizyczna, a może "komplecik" po po prostu, już sama nie wiem...

Jestem w złym nastroju ogólnie. Jest duszno, aż wychodzić z domu się nie chce ;) Poczekam do wieczora ze spacerem.

 

Dobrego tygodnia życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Nowy biznes ojca Rydzyka.

Coś dla ducha, coś dla ciała. O. Rydzyk postanowił kompleksowo zadbać o potrzeby wiernych.

Redemptorysta, przy wybudowanej przez siebie świątyni, właśnie otworzył kawiarnię.

 

http://dzikikraj.interia.pl/news-se-nowy-biznes-ojca-rydzyka,nId,2407419

 

Ma łeb do biznesu :mrgreen:

Za czyją kasę ten biznes robi? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

W pracy miałam chłodno, ale jak wyszłam na dwór buchnął gorunc na me zmarznięte gołe ręce. W drodze do sklepu wygrzałam sobie plecy i ramiona... oj cieplutko dzisiaj.

Zjadłam michę pomidorowej z makaronem (pyszna, na wczorajszym rosole) i najchętniej bachnęłabym się zdrzemnąć... taka mnie senność ogarnęła. I chyba tak zrobię.

 

kosmostrada, często w pracy mam taki stan, że muszę sprawdzać w te i z powrotem. Dzisiaj nawet sprawnie poszło i znalazłam też chwilę, by zaszczepić młode odnóżki aloesu, a stare łyse łodygi wywalić. Pobawiłam się z chęcią w ogrodnika, by poruszać się trochę i odejść od biurka. :D

 

misty-eyed, dobrze, że opuściły Cię już te zawroty, bo to jest bardzo niekomfortowy stan. :bezradny:

A takie "kompleciki" też zaliczam prawie codziennie... no cóż, chyba już z nami zostaną, z racji SKS-u. :D Oby dawały we znaki jak najrzadziej.

 

tosia_j, JERZY62, helloł!

 

Dobrego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Nowy biznes ojca Rydzyka.

Coś dla ducha, coś dla ciała. O. Rydzyk postanowił kompleksowo zadbać o potrzeby wiernych.

Redemptorysta, przy wybudowanej przez siebie świątyni, właśnie otworzył kawiarnię.

 

http://dzikikraj.interia.pl/news-se-nowy-biznes-ojca-rydzyka,nId,2407419

 

Ma łeb do biznesu :mrgreen:

Za czyją kasę ten biznes robi? :roll:

 

A ja,nie chciałem iść na księdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Nieboszczyk!!! :great::D Wstrząśnięty, ale nie zmieszany... ;) Gratulacje!

 

Och Dziewczyny drogie, mam nadzieję, że jakoś uda nam się wrócić do rzeczywistości i kumacja nam wróci.

 

cyklopka, :great: Ponurzaj się w radości... :smile:

 

Jakoś okrutnie mnie dziś suszy... U psa jest to podejrzany objaw, nie wiem jak u człowieków. ;)

 

Czy trafię w tym roku na pyszne truskawki? :evil: Bo jakoś mi się jeszcze nie udało. Czas zawinąć kiecę i udać się na rynek. Chyba mam plan na piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×