Jak naprawić zepsutą dziewczynę? - moja własna książka.

Proza, poezja, szkice, krytyka, opowiadania, książki i wszystkie inne prace związane z literaturą

przez namelessmaya 19 cze 2017, 15:32
W tym roku mijają 3 lata odkąd ukończyłam swoją pierwszą powieść. Wiem, że jest tutaj mnóstwo ludzi, którzy może mają pojęcie o tym, jak próbować ją wydać - przez dwa lata wysyłałam ją do różnych wydawnictw, niestety większość z nich była tylko zainteresowana na zasadzie współfinansowania.
Ale do rzeczy.
O czym jest? Może akurat Wam przypadnie do gustu, jest skierowana do młodzieży, jest o tym, jak dzieciństwo kształtuje człowieka i jaki to ma wpływ na nasze dalsze, dorosłe życie.
Umieszczam link tutaj, gdzie od tych kilku lat publikuję powieść w 3 częściach (pracuję nad 4). Link :arrow: [url]https://www.wattpad.com/story/21654057-fix-a-broken-girl-l-h-✔[/url] (na wattpadzie publikowane jest w formie fanfika, aczkolwiek moja oryginalna wersja pliku i zamysł postaci się nieco zmienia).
Zadanie, a może i nie zadanie dla was. Stworzyłam, podobno, bardzo skomplikowaną postać opartą na sobie (tak twierdziła terapeutka) o podobnych zaburzeniach do moich. Ocena Wasza będzie wiele znaczyła, jeśli przebrniecie przez chociaż jedną część. :) :great:

przez NN4V 20 cze 2017, 08:12
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez shira123 27 lip 2017, 21:13
fajnie sie czyta Mayu. ja tez pisze ksiazke-autobiografie i opowiadanie -horror.
mam kolezanke ktors pisze ksiazki i wydaje je Wydawnictwo Kobiece. moze sprobuj tam? placa jej 5 zl za kazda sprzedana ksiazke, zajmuja sie promocja itp.
chciałabym byc spokojna jak woda w jeziorze, tymczasem jestem jak wzburzone fale....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 28 lip 2017, 00:51
WTF?....... Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

przez namelessmaya 28 lip 2017, 09:16
shira123 napisał(a):fajnie sie czyta Mayu. ja tez pisze ksiazke-autobiografie i opowiadanie -horror.
mam kolezanke ktors pisze ksiazki i wydaje je Wydawnictwo Kobiece. moze sprobuj tam? placa jej 5 zl za kazda sprzedana ksiazke, zajmuja sie promocja itp.

Dziękuję za opinię, wysłałam już propozycję! :lol:

przez alwaysalone 02 sie 2017, 12:56
Może pomyśl nad stworzeniem własnej strony internetowej w którzej codziennie dodawałabyś jakiś felieton/artykuł.
Masz bardzo lekkie pióro i na pewno znalazłabyś czytelników. Uważam, że brakuje takiej strony :)
(...) im więcej dostajesz po buzi, tym więcej możesz wytrzymać. Nie wolno tracić nadziei.

przez Reghum 02 sie 2017, 13:30
Blogi są starym rozwiązaniem i mało czytanym - trzeba naprawdę mocno się wybić. Jak coś domeny są tanie i kosztują nawet od złotówki po parę a vps na małą witrynę ma cenę 6zł na microvps - da się płacić nawet w bitcoinach co na polskie standardy to szok.

Nieprofesjonalne strony, bez domeny, na jakimś chińskim wordpressie łatwo od siebie odpychają.
Schizofrenia prosta -> depresja poschizofreniczna -chyba-> depresja (?).
Osiągnąłem to co chciałem, będę wchodził na forum co jakiś czas.

przez namelessmaya 02 sie 2017, 13:41
alwaysalone napisał(a):Może pomyśl nad stworzeniem własnej strony internetowej w którzej codziennie dodawałabyś jakiś felieton/artykuł.
Masz bardzo lekkie pióro i na pewno znalazłabyś czytelników. Uważam, że brakuje takiej strony :)

Dziękuję! Pracuję aktualnie w lokalnej gazecie i próbowałam pisania artykułów (wiadomo, lokalne wiadomości) i nie wyszło. Nie jestem pewna, czy dałabym radę w felietonach. Ale dziękuję za pomysł, na pewno wezmę to pod uwagę i się zastanowię. :D

przez Powietrzny Kowal 03 sie 2017, 00:20
Nie dałabyś... 100%..... W sumie to niejaki CUD że robisz nawet w lokalnej..... Poza tym i tak nie wierzę w ani jedno słowo jakie piszesz Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Sortuj wg