Jak naprawić zepsutą dziewczynę? - moja własna książka.

Proza, poezja, szkice, krytyka, opowiadania, książki i wszystkie inne prace związane z literaturą

przez namelessmaya 19 cze 2017, 15:32
W tym roku mijają 3 lata odkąd ukończyłam swoją pierwszą powieść. Wiem, że jest tutaj mnóstwo ludzi, którzy może mają pojęcie o tym, jak próbować ją wydać - przez dwa lata wysyłałam ją do różnych wydawnictw, niestety większość z nich była tylko zainteresowana na zasadzie współfinansowania.
Ale do rzeczy.
O czym jest? Może akurat Wam przypadnie do gustu, jest skierowana do młodzieży, jest o tym, jak dzieciństwo kształtuje człowieka i jaki to ma wpływ na nasze dalsze, dorosłe życie.
Umieszczam link tutaj, gdzie od tych kilku lat publikuję powieść w 3 częściach (pracuję nad 4). Link :arrow: [url]https://www.wattpad.com/story/21654057-fix-a-broken-girl-l-h-✔[/url] (na wattpadzie publikowane jest w formie fanfika, aczkolwiek moja oryginalna wersja pliku i zamysł postaci się nieco zmienia).
Zadanie, a może i nie zadanie dla was. Stworzyłam, podobno, bardzo skomplikowaną postać opartą na sobie (tak twierdziła terapeutka) o podobnych zaburzeniach do moich. Ocena Wasza będzie wiele znaczyła, jeśli przebrniecie przez chociaż jedną część. :) :great:

przez NN4V 20 cze 2017, 08:12
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Sortuj wg