Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Co zasypiam to mnie budzą i jeszcze "powinna Pani spać w nocy" no kurna, śpię w nocy, jak mi dają tranxen 3 razy dziennie to niech się nie dziwia. Tu internista, tu jakies studentki na badanie, tu ekg... ehhhhh.

I podobno dziadek mój ma zamiar tu być. Załatwiłam przed chwilą z psychiatra, żeby nie mogl tutaj wejść na oddział, zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że istnieją choroby które zmieniają człowieka jego zachowanie sposób działania sposób myślenia sposób funkcjonowania w społeczeństwie doprowadza człowieka do wraku ciężko wręcz prawie że niemożliwe jest wrócić do równowagi znów odczuwać radość cieszyć się z tak zwykłych rzeczy jak słońce śpiewające ptaki czuć zapach kawy kwiatów itp. mam na myśli choroby emocji osobowości psychiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę ile czasu poświęciłem ludziom, którzy nic nie znaczą w moim zyciu to zaczyna mnie głowa boleć.

Z drugiej strony rzeczywistość jest mocniejsza niż zimny prysznic, a nie jest dobre jak sie tylko kurki urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafię być asertywna powiedzieć nie kiedy ktoś mnie wykorzystuje krzywdzi jak się nauczyć być agresywnym w moim przypadku chyba nie możliwe. To mnie właśnie wkurza denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wstałam z łóżka dopiero o 12. I ciągle tak wstaję od jakiegoś czasu. I wkurwia mnie to niesamowicie, bo jak wstaję tak późno to mam wrażenie zmarnowanego dnia

I wkurwia mnie, że w nocy wleciały mi jakieś gówna (owady), bo znowu muszę sprzątać parapet i podłogę. Nie mogły wytrzymać jednego dnia bez wlatywania do mojego pokoju?! Dzisiaj założę znowu moją moskitierę na okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza brak tolerancji i zrozumienia,ze ludzie oceniaja innych. Klepia tak na oslep zupelnie nie wiedzac jaka jest prawda,nie mysla co kto przezyl tylko od raz przypinaja łatkę. Mało to nawet nie staraja sie dowiedziec co kto i dlaczego. Brak rozmow a wrecz przeciwnie nie ktorzy oceniaja innych dla fanu..... Bo gdydy tak usiedli i pogadali i spojrzeli na innych troche inaczej to czy nie byloby o wiele łatwie i lepie o ile mniej byloby na swiecie łez i bolu..... Tak to mnie wlasnie wnerwia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza brak tolerancji i zrozumienia,ze ludzie oceniaja innych. Klepia tak na oslep zupelnie nie wiedzac jaka jest prawda,nie mysla co kto przezyl tylko od raz przypinaja łatkę. Mało to nawet nie staraja sie dowiedziec co kto i dlaczego. Brak rozmow a wrecz przeciwnie nie ktorzy oceniaja innych dla fanu..... Bo gdydy tak usiedli i pogadali i spojrzeli na innych troche inaczej to czy nie byloby o wiele łatwie i lepie o ile mniej

byloby na swiecie łez i bolu..... Tak to mnie wlasnie wnerwia!

 

zgadzam się z tym w całości ludzie są różni nie każdy niestety stara się zrozumieć wczuć się w sytuację drugiego człowieka wynika to tak mi się wydaje z charakteru z osobistych przeżyć i z tego czy potrafi i chce postawić się w sytuacji drugiego człowieka.

Mnie też to denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie, że wstałam z łóżka dopiero o 9:30 chociaż obudziłam się o 7:30. KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

I wkurwia mnie to, że dopiero teraz zaczynam ogarniać plan dnia.

I przy okazji denerwuje mnie to, że truskawki są drogie! Mam ochotę na nie, a są po 15zł/kg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie to ciśnienie które znowu mnie ogarnia. Codzienna pierdolona frustracja bez względu na to co się w ciągu dnia wydarzy i czy jestem na prochach czy nie. Kurwić i jęczeć w domu nie będę bo córka i żona śpią, dobre to bo gdyby nie tegretol pewnie bym rozpierduchę zrobił :roll:

 

A dzień był zajebisty bo inteligentna sąsiadka zatankowała diesla benzyną a ja przyłączyłem się do akcji "ratowania" samochodu. Sąsiad odwalił całą robotę z pompowaniem ja załatwiłem zbiorniki na paliwo stojąc tylko kontrolując żeby się nie przelały. No i zyskałem 30 litrów wachy. Starczy na 2 miesiące do samochodu biorąc pod uwagę że mam w nim LPG to mam 150 zeta na paliwie oszczędzone. Potem wpadli nasi znajomi od strony żony i fajnie spędzony czas z nimi, fajna atmosfera, dobre whisky, chociaż musiałem się hamować bo tą śliczną żonki koleżankę chętnie bym zarwał co nieco i puknął tym bardziej że ona też lekko podchodzi do pewnych kwestii. No generalnie poza brakiem dymanka zero powodów do wkurwu czy nawet irytacji.

 

A teraz kur.. złość, ciśnienie. Sam nie wiem dlaczego. Jak pomyślę że jutro idę do roboty i będę znowu oglądał te same jebane ryje to mam ochotę wziąć z sobą kałacha. Nosi mnie jak ch.., nawet poszedłem na miasto w nadziei że ktoś pod całodobowym mnie zaatakuje albo zaczepi żebym mógł mu jebnąć ale nikt się nie zdecydował. Pieprzona mania fantazjowania o gnojeniu i znęcaniu się nad paroma osobami które mnie wkurwiają z realnego życia (i z którymi nie mam kontaktu). Chyba powinienem sobie sprawić w piwnicy jakiegoś niewolnika-uchodźcę na łańcuchu i kazać mu codziennie mnie czymś wkurwić to bym miał kogo gnoić i torturować. Albo końcu pojadę i zgnoję którąś z tych dwóch osób.

 

Chyba sobie jebnę igłą w nogę ze dwa razy to mi przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×