Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

No to bawcie sie. Ja od jutra wyjzedzam nie bedzie mnie przez klika tyg. Mam nadzieje, ze sie rozpiszecie i bede miala co czytac po powrocie. Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Co jest z Wami ? Jak ze spotkaniem ? Moze od razu dajmy sobie spokoj jesli to ma tak wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię gdy ktoś mi gada kiedy jem, w pracy podczas przerw siadali obok mnie ludzie, którzy do mnie mówili i to jeszcze takie głupoty. Kiedyś nie wytrzymałem i powiedziałem "usiądźcie, życzcie smacznego i zamknijcie ryje" gdy odchodziłem od stolika, patrzyli się na mnie jakbym był odpowiedzialny za zamachy bombowe w Madrycie. Generalnie nigdy nie byłem wybuchowy i był to jedyny raz kiedy tak zareagowałem.

Ja mam właśnie generalnie ten problem w mojej nerwicy, że muszę się strasznie blokować, aby nie powiedzieć ludziom tego, co chciałabym im powiedzieć. Też nienawidzę jak się do mnie ludzie przysiadają, kiedy potrzebuję spokoju i samotności, że ciągle wymagają ode mnie bycia kimś, kim nie jestem i nie chcę być. Nie lubię jak ktoś się na mnie gapi, jak ktoś słucha moich rozmów, np.w tramwajach i strasznie szybko się zaczynam denerwować. Wiem, że pewnego dnia nie wytrzymam i komuś strasznie naubliżam, albo wykolczykuję sobie całą twarz, żeby ludzie się patrzyli jeszcze bardziej :-) Nie wiem tylko, dlaczego sama myśl o utracie nad sobą kontroli, zwłaszcza w miejscu publicznym, napawa mnie tak strasznym przerażeniem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belt, nie denerwuj się:) ja tam wole rozmowy na żywo niż tak na forum pisać właściwie nie wiadomo do kogo;)Wyznaczam więc wstępną date naszego spotkania na 29 września.A co do miejsca to niech sie wypowiedzą Ci ktorzy lepiej znają Łdz.Kto jest za?kto przeciw?jakieś inne propozycje?

ps.dochodzą do Was moje prywatne wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Marcin mam 21 lat moje problemy nerwicowe trwają jakieś 3-4 lata jestem tutaj już chyba z 2 raz na tym forum. Czytałem ze szykuje si jakie spotkanie grupowe 29 września wiec chciałem spytać czy mógł bym się dołączyć? pozdrawiam wszystkich z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o takie spotkanie to też nigdy nie uczestniczylam,ale wydaje mi sie ze jakiejs specjalnej filozofii w tym nie ma:)Po prostu chodzi o to zeby miec z kim wyskoczyc na piwko czy soczek od czasu do czasu.Także napijemy sie ,pogadamy,nastawimy pozytywnie.Jak na razie chetnych jest 6 osób.

Moze ktoś kto dobrze zna Łdz może wskazać juz jakieś fajne,kameralne miejsce,do ktorego nawet ktos taki jak ja(dopiero przeprowadzam sie do łodzi i nie znam tego miasta kompletnie,nawet na piotrkowskiej nie bylam ;))trafi bezproblemowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle , ze najlepiej by bylo umowic sie w jakims charakterystycznym miejscu (np. przy pomniku na Placu Wolnosci ) a potem pojsc w Piotrkowska i wstapic do pierwszego ogrodka, w ktorym bedzie troche mniej ludzi i jakis wolny wiekszy stolik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wciąż chetna,ale znowu wystapil maly problem.Mogę byc w Łodzi dopiero 7 mego,takze jezeli nie wytrzymacie to spotkajcie się beze mnie,ale wolałabym zebyście wytrzymali :smile: Przepraszam że tak przesuwam te terminy.

a co do wczesniejszych spotkan to wiadomo że jak ktos od poczatku marudzi ze to sie nie może udac to jasne ze sie nie uda.Mi bedzie bardzo milo nawet jesli jedna osoba przyjdzie.Ja się stawie nawet gdybym miala sama siedziec i sączyc to piwo;D.Pozdrawiam i prosze o odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×