Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, uważaj na tego typa z brodą nad Tobą, laska go rzuciła i on teraz sam poluje, żeby coś wyrwać, wykorzystać i na końcu porzucić.( wersja oficjalna jest, że pocieszenia szuka) :mhm:

 

A często spotykałem panie, które miały jakiś kompleks na punkcie swojego wzrostu. Nigdy tego nie rozumiałem.
No i co? ja też mam, akurat mi przypomniałeś ( chciałabym być wyższa tak z dziesięć cm), jak chcesz, to możemy porozmawiać o tym czego nie rozumiesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. :105:

 

I ja też. :105:

 

A często spotykałem panie, które miały jakiś kompleks na punkcie swojego wzrostu. Nigdy tego nie rozumiałem.

 

i ja ja tez! pomimo tego ze sama sie zachwycam malymi istotami potrafie narzekac ze jestem za niska - nigdy tego nie zrozumiem gdzie tu logika gdzie tu sens? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? ja też mam, akurat mi przypomniałeś ( chciałabym być wyższa tak z dziesięć cm), jak chcesz, to możemy porozmawiać o tym czego nie rozumiesz. ;)

No i nic. :D Nieee, dziękuję, postoję. Możemy robić wszystko, ale nie rozmawiajmy. :> Hmm, swoją drogą, to myślałem, że jesteś bardzo wysoka. Za to pamiętałem, że elo to taki mały szkrab. <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, nie, bo jak na babę, to dość wysoka jestem, ale jak bym była te z 10 cm wyższa, to bym była prawie jak Dragan i mogłabym patrzeć na większość ludzi( zwłaszcza facetów) z góry. :105:

 

Pocieszenie byłoby dość czadowe. :D If you know what I mean.
No niewątpliwie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się znacznie mniej odżywiać i przytyłem 2 kg. Takie tam kolejne czary w moim organizmie. Może powinienem chodzić do szamana, a nie lekarza.

Jeśli interesuje Cię temat odżywiania, to poczytaj o BMR.

A zwiększenie masy ciała może wynikać z zatrzymania wody w organizmie i akumulacji składników przemiany materii na czas kryzysu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyłem kolejne 7 kg w 9 miesięcy. Dziwne zachowania mojej masy ciała towarzyszą mi od dzieciństwa, przyczyna dalej pozostaje nieznana.
To chyba dobrze że przytyłeś bo z tego co pamiętam ważyłeś bardzo mało. Ja dobiłem w końcu do 90 kg czyli mojej wagi przyzwoitości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyłem kolejne 7 kg w 9 miesięcy. Dziwne zachowania mojej masy ciała towarzyszą mi od dzieciństwa, przyczyna dalej pozostaje nieznana.
To chyba dobrze że przytyłeś bo z tego co pamiętam ważyłeś bardzo mało. Ja dobiłem w końcu do 90 kg czyli mojej wagi przyzwoitości.

Niby dobrze, ale taki nagły wzrost wagi bez przyczyny normalny nie jest, tak samo jak wcześniej medycznie poważna niedowaga, również bez przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyłem kolejne 7 kg w 9 miesięcy. Dziwne zachowania mojej masy ciała towarzyszą mi od dzieciństwa, przyczyna dalej pozostaje nieznana.
To chyba dobrze że przytyłeś bo z tego co pamiętam ważyłeś bardzo mało. Ja dobiłem w końcu do 90 kg czyli mojej wagi przyzwoitości.

Niby dobrze, ale taki nagły wzrost wagi bez przyczyny normalny nie jest, tak samo jak wcześniej medycznie poważna niedowaga, również bez przyczyny.

Z wiekiem większość osób tyje nie zmieniając diety, może na Ciebie przyszła pora, powinieneś się cieszyć bo ty kiedyś chyba poniżej 50 kg ważyłeś. Mi też waga skacze w ciągu roku o 5 do 10 kg a jem tak samo ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem większość osób tyje nie zmieniając diety, może na Ciebie przyszła pora, powinieneś się cieszyć bo ty kiedyś chyba poniżej 50 kg ważyłeś. Mi też waga skacze w ciągu roku o 5 do 10 kg a jem tak samo ciągle.

Ja raczej nie mam tendencji do skoków wagi. Poza tym, niedługo po tym skoku wagi pojawiła się choroba, może to tylko zbieg okoliczności, ale może jednak ten nagły wzrost wagi był oznaką, że coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×