Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zupa z rzodkiewek 20 kwi 2017, 21:28
"Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia.
Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie.
Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połówką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę.
Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze.
Kazali nam uwierzyć w formułę ‚dwa w jednym’: dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa.
Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.
Kazali nam wierzyć, że małżeństwo jest koniecznością i że pragnienia ‚nie o czasie’ muszą być stłumione.
Wmówili nam, że piękni i szczupli są bardziej kochani, że ci, którzy uprawiają mało seksu są zacofani, a ci, którzy uprawiają go zbyt wiele nie są wiarygodni.
Kazali nam wierzyć, że istnieje tylko jeden przepis na szczęście, taki sam dla wszystkich, i ci, którzy starają się go ominąć, skazani są na marginalizację.
Nie powiedziano nam, że ten przepis nie działa, frustruje ludzi, alienuje ich i że istnieją inne alternatywy.
Ach, nie powiedzieli nam nawet tego, że nikt nigdy nam tego nie wyjaśni. Każdy z nas odkryje to na własną rękę." JOHN LENON
"Co dzień ta sama zabawa się zaczyna
I przypomina dziecinne Twoje sny
Chcesz rozbić taflę szkła, a ona się ugina
I tam są wszyscy, a na przeciw Ty"

przez distorted_level68 21 kwi 2017, 06:44
bez rewelacji, ale stabilnie!
Światów jest tyle ilu jest ludzi, każdy ma swój! ...deadline (quinze)- countdown! :twisted:

przez Bodo195 21 kwi 2017, 07:47
Do kitu . Drugi wieczór nie brałem Miansy i nie wiem czy skutkiem tego , są moje bóle głowy , od trzech dni. A poza tym kolejna żle przespana noc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez winter 21 kwi 2017, 08:25
Smutna.

przez zupa z rzodkiewek 21 kwi 2017, 09:02
tak się czuję :( "Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć oczy, ze strachu przed świtem, zupełnie nie wiem, co zrobić z nadchodzącym dniem" pustka brak planów brak sensu brak .. może dlatego że weekend idzie to weekendowy dół....
"Co dzień ta sama zabawa się zaczyna
I przypomina dziecinne Twoje sny
Chcesz rozbić taflę szkła, a ona się ugina
I tam są wszyscy, a na przeciw Ty"

przez Reghum 21 kwi 2017, 10:40
Źle się czuję z myślą że 20 lat zmarnowałem na jakieś gówno którego nikt nie potrafił mi zdiagnozować, objawy zeszły w 100% ale życie ze świadomością tego co się stało, plus bullyingu w gimnazjum mnie przerasta.
Ehh, czyżby depresja teraz?
W którym momencie uszkodziłem sobie mózg?
Rubik's cubes, Unix stuff, and games while listening to mad medleys.

przez Mentor 21 kwi 2017, 11:34
Dziewiąty miesiąc pełnej remisji, cudowna sprawa.

przez mariusz75 21 kwi 2017, 11:52
Kolejny dzień, nowe przełomy w zakresie degeneracji i poddawania się chorobie, coraz częściej wszystkie drogi prowadzą w jednym kierunku.
mariusz75

przez Walter 21 kwi 2017, 13:15
Rano muł i spowolnienie i zmuszanie się do pracy, potem wystarczył jeden mail i jeden telefon bym dostał ataku :(
ledwo funkcjonuje, jestem spowolniony i mam dość. Zwolnią mnie niedługo ale nie wiem czy lepiej nie zrobić tego sam wcześniej -dla zdrowia i zachowania twarzy. Bo co, nie powiem im że robię slabe wyniki bo mam ataki płaczu i jestem na prochach?

przez Reghum 21 kwi 2017, 14:17
Czuję jakiś dziwny ucisk w klatce piersiowej i ciężko mi się oddycha i jakoś słabo się czuję.

przez mozbae 21 kwi 2017, 16:28
Źle - 3 ataki lęku, 4 godziny snu i koszmary.
sertralina 50 mg
hydroksyzyna 25-75 mg

przez Reghum 21 kwi 2017, 16:34
Nie wiem co się dzieje, ledwo siedzę na krześle i kontaktuję, mówiłem już rodzicom o złośliwym zespole neuroleptycznym to mówią żebym się nie błaznował, nie wiem co robić, czy coś się dzieje, trochę poczekam i wtedy się zobaczy.

przez mhrps 21 kwi 2017, 16:42
A co bierzesz?
Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

przez Reghum 21 kwi 2017, 17:08
Solian, rano (nie wstaję zwykle punktualnie więc tak 10-12) 100mg i po południu (15-17) 200mg. Kłopot w tym że bierę już 4 lata. Nie wiem, może po prostu muszę przeczekać.

Sortuj wg