Skocz do zawartości
Nerwica.com

nagły spadek wagi po odstawieniu leków . Pomocy


karolina22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałabym się Was poradzić. Jakieś 4 miesiące temu odstawiłam leki i jestem już zupełnie "czysta". Mój problem polega na tym że zaczęłam bardzo szybko chudnąć. 5 miesięcy temu ważyłam około 60kg a dziś moja waga spadła poniżej 50kg. Czy to możliwe że duży wpływ na spadanie mojej wagi mają leki których już nie biore ? Narazie tłumacze sobie to tym że mój organizm poprostu się "oczyszcza". Ludzie mówią że z dnia na dzień jest mnie coraz mniej. Tydzień temu kupiłam sobie spodnie 34 a dziś są już na mnie luźne. .. Czy ktoś może odstawił leki i był w takiej samej sytacji jak ja ?. Odżywiam się prawidłowo . więc dlaczego wciąż ta waga spada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy po jakich lekach jak brałem lerivon 15 przytyłem a po odstawieniu dosłownie w miesiac 7 kilo schudłem a reszta się utrzymała i trzyma do dzis, wiec w zależnosci od tego co brałas jest to możliwe że po lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może zrobisz sobie ogólne badania ?

 

osobiście uważam że jest to możliwe, ja zaczełam brać leki pare miesięcy temu i przytyłam już 8 kg!!!!! też myśle co bedzie dalej ?? może te leki tak działają ?!

 

mam nadzieję ze ktoś się podzieli z nami doświadczeniami

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie działał tak dobrze lerivon że ja brałem tylko 1 tabletke przed spaniem o ile pamietam to 10 mg napewno najmniejszą dawke.przyrost wagi te 15 kilo było w ciagu ok pół roku a schudnięcie te 7 ok miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lea, po prostu usuń słodycze z widoku. Ja testuję tą "metodę" od tygodnia. Przestałam kupować słodycze - nie mam w domu nic słodkiego, kupiłam owoce. Nie jestem wielką fanką jabłek, ale teraz jak mam ochotę na coś słodkiego, a w domu nic nie mam to musiałabym wyjść do sklepu. Wychodzić do sklepu mi się nie chce więc czepię się nawet jabłka.

Dodam że wcześniej jadłam 3 Pawełki za jednym zamachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :* , tylko że u mnie brak słodyczy nie jest przeszkoda do tego zeby ich nie zjeść - ubieram się i ide do sklepu! 3 pawełki hmmm... ostatnio zjadlam całą dużą nutele !! dzisiaj wstałam i zaczelam od 6 kawalków ciasta -mama upiekła i schowała no ale mam nosa do słodyczy ... to jest nieopanowany wilczy apetyt z poczuciem winy po fakcie i swiadomością czynu po fakcie !!! Kupiłam chrom - ale bez skutku aż się boję o swój cholesterol. Codziennie oglądam " chirurgie otyłości" aby w jakiś sposób wpłynąć na swoją podświadomość, nieskromnie liczę na to iż w końcu zacznie to działać!

Może macie jakąś dietę dla nerwicowców ??

 

[Dodane po edycji:]

 

Uważam ze pierwsze co powinnas zrobic to badania odolne- mocz, cukier, krew.

Moze to byc przyczyna jakiejs choroby!!!

 

 

wszysko w normie było około 2 miesięcy temu- byłam w szpitalu i przebadali mnie od A do Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy pierwszym ataku nerwicy trafiłam do szpitala, był on tak silny i tak bardzo się przeraziłam że po wyjściu ze szpitala nawet nie myślałam żeby zapalić lub wypić kawę, lecz przed owym zdarzeniem nawet bym nie pomyślała o rzuceniu; mój mąż walczył z moim paleniem odkąd się znamy :-) a tu psikus - dzięki nerwicy nie pale hihi tak silny strach wywołała u mnie, iż mój stan był spowodowany przez kawę, papierosy, stres, itp że rzuciłam wszystko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×