[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Szczecin] leczenie zaburzeń dyssocjalnych

przez C&S 22 sty 2017, 00:49
Możesz nawiązać kontakt z prof Danielem Boduszek (psychokryminalistyka) - obecnie University of Huddersfield (UK).
O indywidualnych spotkaniach zapomnij, ale może nakieruje Cię dalej. Czasem wykłada w Polsce, powinien znać ludzi.

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

[Szczecin] Psychoterapia w ZIP

przez Lilith 23 sty 2017, 16:43
Miałam szczęście, bo w sumie nie czekałam nawet dwóch miesięcy. No, ale byłam jako studentka, więc jeszcze z ramienia poradni młodzieżowej, a tam okres oczekiwania jest krótszy. Standardowo (około 3 lat temu) na terapię czekało się od półtora roku do dwóch lat. Jak jest aktualnie i czy ten czas się wydłużył, to niestety nie wiem.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

[SZCZECIN]

przez twig 13 kwi 2017, 09:53
Szukam psychologa od uzależnień behawioralnych w Szczecinie, czy ktoś może polecić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[SZCZECIN]

przez takis 20 kwi 2017, 14:02
Polecam psychoterapię, psychiatra nie rozwiąże problemu - przepisze leki które tylko otumanią i tyle. Dla mnie leki to ostateczność. Ja chodzę do psychoterapeutki z bardzo dobrym przygotowaniem p. Karolina Drelich (jest po kilku kierunkach studiów, w tym po psychologi skończyła szkołę psychoterapii w Krakowie). Dobrze się czuje na sesjach, coraz lepiej rozumiem siebie. co prawda zapowiedziała mi, że pracuje długoterminowo ale widzę efekty. Moim zdaniem warto, mimo tego że bywa ciężko. Cenię ją za spostrzegawczość.

[SZCZECIN]

przez _Victoria_ 20 kwi 2017, 14:40
Lilith napisał(a):Miałam szczęście, bo w sumie nie czekałam nawet dwóch miesięcy. No, ale byłam jako studentka, więc jeszcze z ramienia poradni młodzieżowej, a tam okres oczekiwania jest krótszy. Standardowo (około 3 lat temu) na terapię czekało się od półtora roku do dwóch lat. Jak jest aktualnie i czy ten czas się wydłużył, to niestety nie wiem.

W Szczecinie? W nagłówku masz "Psychoterapia w ZIP", chodzi o Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii na Królowej Korony Polskiej 26?
Diagnoza: F60.2
GG: 62378439

[SZCZECIN]

przez Lilith 20 kwi 2017, 19:02
No tak, pisałam o tym wiele razy. Długi czas mieszkałam w zachodniopomorskim. Ktoś wypadł z listy, więc dzwonili po kolei i pytali, czy nadal jest chęć podjęcia terapii. Wówczas przy ZIP-ie ( w zasadzie w ZIP-ie ) funkcjonowała poradnia dla młodzieży ( nie wiem, jak jest teraz, bo terapię zakończyłam 3 lata temu i zbiegło się to w czasie z wyprowadzką na drugi koniec kraju ). Kwestia szczęścia, bo już wtedy czekało się na terapię strasznie długo. W poradni dla dorosłych okres był dłuższy. W poradni dla młodzieży natomiast było wtedy jakoś chyba do pół roku ( nie pamiętam dokładnie ) i dlatego początkowo byłam wpisana właśnie tam. Później "przeskoczyłam" do poradni dla dorosłych - bez zmiany terapeutki. Nie wiem dokładnie, jak oni to rozliczali z NFZ. I prawdę mówiąc, niezbyt mnie to interesowało. Terapię zaczynałam jakieś 6 lat temu? Też nie pamiętam dokładnie. Jak zaczynałam, to jeszcze nie mieli tej części po drugiej stronie budynku.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

Sortuj wg