Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to forum powoli umiera???


JKB

Rekomendowane odpowiedzi

wielbłądzica, są też tematy naukowe oparte na 'wiem' i takie też lubię.

 

Czy kobiety myślą praktyczniej? no nie wiem? W pewnych kwestiach pewnie tak ale np. kto uratuje ludzkość przed niosącą zagładę asteroidą, czy wojną nuklearną, czy nie czasem mężczyźni bardziej interesują się takimi sprawami? ;) (Trochę z przymrużeniem oka to piszę, kobiety też się tym zajmują ;) )

 

Wiem, że są fora filozoficzne ale ja sobie to upatrzyłem :mrgreen: Na tamtych forach będę prawdopodobnie za głupi a na tym forum mam szansę zaistnieć :mrgreen: (pół żartem, pół serio)

 

Moze sprobuj udzielac sie na forach filozoficznych.

 

A po za tym, chyba mnie nie wyganiasz z tego forum? ;) (żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, Ten wątek jest o tym ''czy forum umiera a nie Wy''zmieniło się na pewno klimat tworzą ludzie więc chyba Oni się zmienili .Nikt Cię stad nie wygania wielbłądzica, rzuciła tylko propozycje abyś mogł się realizować także gdzie indziej bo spory zasób wiedzy posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tu było kiedyś ale dla mnie na tym forum panuje nieprzyjemna atmosfera. Już napisałem petycję do administratora o skasowanie mego konta. To moje ostatnie posty tutaj i się zawijam. Zresztą nawet nie będę miał czasu na forum bo ciężką pracę zaczynam od przyszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wcielam swoich pomysłów w życie bo moje tematy, mogą wydawać się kontrowersyjne, więc się powstrzymuję, choć kiedyś zakładałem i nie wielu odważyło się pisać. Ja osobiście lubię tematy filozoficzne np. czym jest życie (było już coś podobnego), czym jest dobro a czym zło, co to znaczy być normalnym (też było). Tego typu lubię, tylko przydało by się coś nowego, ma ktoś jakieś pomysły? Kobiety to raczej wolą takie przyziemne (po za indywidualistkami) więc raczej nie będą tego typu tematów zakładać.

 

Też lubię takie tematy ale chyba zaczynam się już we wszystkim wyczerpywać.

Nawet bodajże wczoraj napisałam w innym temacie, że charakteryzuję się jakimś zryciem, że nie mogę się skupiać na jakichś przyziemnych sprawach.

Jeszcze do niedawna interesowałam się dodatkowo różnorakimi dziwactwami tj kosmici, niewyjaśnione zjawiska, fantastyka itd :D

Nie wiem więc czy to jest kwestia płci a nie np życiowego nieudacznictwa, które czasem sobie trzeba zracjonalizować (czy też posłużyć się innym mechanizmem obronnym) :D

Jestem za to ciekawa co to za kontrowersyjne tematy, o których wspominałeś (to może być naprawdę ciekawe)

 

 

Moze sprobuj udzielac sie na forach filozoficznych.

 

Co prawda nigdy nie zaglądałam na fora filozoficzne ale mam takie podejrzenia, że mogą tam siedzieć "przeintelektualizowane" buce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiera. Oczywiście tak jak wspominano wszystko zależy jak się na to spojrzy. Dla jednych będzie umierać a dla innych wręcz kwitnąć. Jedni lubią tematy społeczno-psychologiczne a inni wolą zabawy w x czy y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, bardzo dobrze, żeby inni się jeszcze dołączyli to było by cacy ;)

 

Ostatnio widzę za dużo banałów typu zabawy itp. Człowiek chciałby coś ciekawszego poczytać, nie twierdzę, że zabawy to coś złego, nie , nie, wręcz przeciwnie ale jakieś konkrety by się przydały. Innymi słowy konkrety i zabawy, stosunek 5 do 1 :D

 

Choć szczerze powiedziawszy też czekam aż ktoś inny poruszy ciekawy wątek, jeżeli jest on na topie wtedy jakoś chętniej go czytam. Czasem jednak (opanowawszy opory) poruszam jakiś temat samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, albo grę video jakieś multi, nie wiem w co się teraz gra, ja gram (czasami) w single player. No ale fakt tutaj kontakt z ludźmi wygląda inaczej, można przeskakiwać od lżejszych do trudniejszych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, grałem w Far Cry 4, jednak w połowie gry zdążyłem się znudzić przez te aktywności poboczne, odbijanie wież i posterunków. Hitman jak najbardziej, nie wiem jak te nowe Hitmany. Chciałem kupić Mass Effekt nowy ale podobno kiszka.

 

Dobra, starczy o grach o się off top robi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×