Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niekonwencjonalne metody leczenia nerwicy lękowej


drań

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mogla bym sie skupic i wyluzowac a zeby cwiczyc yoge trzeba byc chyba odprezonym:)

 

[ Dodano: Sob Kwi 08, 2006 9:42 pm ]

a tak nawiasem,fajnie tu z wami.kiedy czytam niektore posty to nie sposob sie nie usmiechnac,dobrze wplywacie na czlowieka

 

Nie trzeba być odprężonym, żeby ćwiczyć. Jak się człowiek angażuje całym ciałem w to, co robi, odprężenie umysłu przychodzi samo.

 

Emiflo - ja ćwiczę z instruktorem i też się ruszać nie mogę na drugi dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie narzekam na muzykoterapię. Było super dopóki nie kazali nam wziąć instrumentów i ich grą zobrazować naszych psychologów i terapeutów oraz pozostałego personelu szpitalnego. Koszmar. :? Ale super się malowało obrazki do słyszanej muzyki lub wymyślało się do niej historie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie cos optymistycznego-muzyka jest najlepsza-dla mnie wszelkie przejawy nowoczesnej muzyki elektronicznej: drum'n'bass, trip hop,new jazz, nic tak nie odpręża jak dobra muza.Zaraz czuje się zdrowsza :D Gdzies czytałam: tylko dobrzy ludzie moga kochac muzykę..ale czy ja tam wiem hehehew końcu każdy ma innego "konika" Pozdrawiam wszystkich muzouzależnieńców :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie drum'n'bass jest dosyc ciężką darkową muzą(uwielbiam), ale polecam ewentualnie do relaxu cos z atmosferycznego d'n'b..Cintamani..bardzo uspakaja, natomaist z trip hopu Portishead, Morcheeba,Vadima lub dj Shadow, natomaist z new jazzu Funki Porcini, felka Instant..polecam i proponuje otwarcie się na nowe mało znane gatunki muzyczne ale naprawde wartościowe..pozdr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe - właśnie siemi niestety zdażyło że mnie dosięgła ta okropna choroba i posanowiłem z nią walczyć , poprzez , właśnie muzyko terapie w formie aktywnej - he - organizuję imprezki i włąśnie dziś wypada data mojej muzykoterapi .

Mam nadzieję ze pomoże i jutro obudze sie ze swieżutką głową pełną nadzieji i radości bez lęków i strachów.

Plakat zawiera treść w formie muza zamiast leków (które niestety czasem biore , jak mnie siegnie - lexotan)*999-------

 

muzykoterapia2hz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto dekret afirmacyjny ktory nagralem dla was wszystkich

 

Jednorazowa, kilkudniowa praca z tym dekretem może okazać się bardzo korzystna i owocująca. Tekst ten może rozwiać wiele błędnych wyobrażeń na własny temat, może również pomóc w uzdrowieniu relacji z sobą i otoczeniem.

 

plik ma rozszerzenie wav i jest spakowany

zapraszam do sciagania i sluchania :)

http://rapidshare.de/files/19878573/Wielki_dekret_wybaczajacy.rar.html

 

link 2 (dzialajacy)

 

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=A07C1FE93C6D52B8

pozdrawiam

 

czekam na komentarze :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podklad dobry na chill w sloneczku pod parasolka i piwkiem w reku : )) troche smiac mi sie chcialo :P hehehe ale terapi shullca to nic nie przbije ;]]]... przekaz jest w pelni pozytywny !! : ))

 

ile razy podchodziles do nagrania??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podklad dobry na chill w sloneczku pod parasolka i piwkiem w reku : )) troche smiac mi sie chcialo :P hehehe ale terapi shullca to nic nie przbije ;]]]... przekaz jest w pelni pozytywny !! : ))

 

ile razy podchodziles do nagrania??:D

 

podchodzilem z 4-5 razy

staralem sie jak umialem , nie jest latwo nagrac taki dekret , robilem to wszystko 4 godziny czasu ,a to ze sie usmiales tez jest czyms dobrym

:D

ale masz racje shultza nie udalo mi sie przebic glebia i barwa glosu ;)

(a do tych co mnie krytykuja i oczerniaja chcialbym powiedziec tyle ze nikt mi za to NIE PLACIL ,zrobilem to dla was , tylko dla was :!:

bo zalezy mi na tym zeby wszyscy z tego powychodzili :!:

zanim ktos bedzie mnie atakowal niech zrobi choc cos niewielkiego dla forum :!:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×