Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam poważny problem-jest we mnie dużo nudy


ja850

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... Nie wiadomo, co Cię najbardziej cieszy, co lubisz robić, czy np. uprawiać jakiś sport, rozmawiać z ludźmi, czytać książki... Każdy ma inny sposób na nudę, który niekoniecznie musi podobać się komuś innemu. Myślę, że powinieneś znaleźć SPOSÓB na nudę-swój własny SPOSÓB. Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak padałam zmęczona po budzie na łóżko to mogłam leżeć pół godziny i się nie nudzić :D Chyba samo myślenie o czymś jest sposobem na nudę. Jak nie mam, co robić po prostu zakładam słuchawki na uszy i zabieram swoje psy na spacer. Czasami taka "samotność" jest potrzebna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianie w Amazonii mają taką nudę dobrowolnie na co dzień. Potrafią leżeć, wpatrywać się w dżunglę, zachód słońca i nie myśleć zupełnie o niczym. Dla nas to niewiarygodne, bo w zasadzie jak można wyłączyć myślenie i delektować się chwilą. Dla mnie takie życie Indian jest lepszym rozwiązaniem niż nasze życie pełne wszelkich udogodnień ale i usilnego szukania pasji i sposobów na nudę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam odwrotny" problem" . Mogę nic nie robić i w ogóle się nie nudzę. Mogę całymi dniami leżeć i gapić się w ścianę i całkiem mi z tym dobrze, co pewnie jest jakimś patologicznym objawem mojej depresji, heh. Nuda jest fajna, zmusza do zrobienia czegoś. Sprawia, że człowiek CHCE coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×