Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to są objawy nerwicy?-WĄTEK ZBIORCZY


mysia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. W Szczecinie (nie w Szczecinku) mogę Ci polecic dr Jerzego Pobochę, 80zł od wizyty ale jest bardzo dobry, mi do razu dobral odpowiednie leki, byl biegłym sądowym i leczyl najwiekszych psycholi w historii Szczecina, takze mowi samo za siebie.. p.s. Pamiętaj, ze kazdy lek potrzebuje czasu na 'rozbujanie sie' (moje mialy az 3 miesiące!) a wiele z nich w początkowych fazach brania ma zle skutki uboczne np mdłości, to normalne. Bierz ten lek skoro lekarz Ci przepisal.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Bez recepty polecam Nervomix, najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Pociesze Cie- miliony mlodych ludzi (najczesciej licealisci i studenci) cierpią w naszym kraju na to samo co TY. Tak, tak, na dokladnie to samo. Z tymi samymi objawami. Ja takze. Niestety, bo mam juz tego gowna serdecznie dosc :evil: Jedyna rada? Wybierz sie do psychiatry (zdziwisz sie ile ludzi czeka w kolejce :D ) po diagnoze i leki, i do psychologa- na terapie :smile: A poki co wspomagaj sie melisą, nervomixem, validolem... Dasz rade, choc wiem ze to zajebiscie ciężkie... Jesli dasz rade to mozesz byc z siebie dumna. Normalny by tego nie wytrzymal :D 3 maj sie cieplo, w razie problemow- wu7bmw@go2.pl , wal smiało, pomoge !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze moze ktos wie,????

Jeśli jest strach przed pujściem do szkoły.

Ciągłe bieganie do łazienki ,bo być może się jeszcze załatwie.

Lęk przed odrzuceniem przez koleżanki ,bo przecież jestem za spokojna ,a one takie przebojowe piją palą ,chłopaków mają.Ja jestem inna ,ja jestem spokojna ,to mnie nikt nie będzie lubił.(bo jakaś inna jestem CHYBA)

 

Jak odnależć się w tym świecie??Czy ludzie spokojni wrażliwi mają prawo bycia na tym świecie.??????

Moje zdanie to być sobą,i nie dać się nikomu złamać.

 

Żal mi pewnej młodej osoby która ma takie odczucia opisane wyżej.

Co jej poradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Magda :)

 

Wzięłam Afobam 0,25mg godzinę temu i nadal odczuwam mały lęk.. Eh Może na mnie nie działa. :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzisiaj mam beznadziejny dzień myślałam że będzie lepiej.

 

Kłótnia z okropną siostrą, mama płacze ja płacze bo mam już dosyś tego przeklętego strachu. Afobam nie działa, a nie chcę brać większej dawki.

 

Boję się że coś mi się stanie, wiem, że to irracjonalne ale po prostu się boję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afobam nie działa od razu. Stosowany doraźnie nic nie da. Pierwsze rezultaty widać dopiero po tygodniu, a jego maksymalne działanie to ok. trzeci miesiąc stosowania. Jeśli masz naprawdę silny lęk, to zarezerwuj sobie kilka dni wolnych, zostań w domu i poczekaj aż leki choć trochę zaczną działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie dorażnie najlepiej działają leki z grupy benzo, np Xanax. Być może lekarka żle oceniła Twój poziom lęku, może dała lek który nie działa od razu (ja niewiem, nie brałam go nigdy).. Może idz do niej i powiedz jej że on na Ciebie dorażnie nie działa.

 

p.s. Jak mi sie zaczela nerwica to tez leki na mnie nie działaly, zadne. Dopiero, jak poczytalam o chorobie, zrozumialam jej mechanizmy to bralam doraznie ten sam lek co wczesniej.. i zaczal dzialac :shock: Niewiem, moze to tylko placebo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu bardzo późno zadziałał. Dopiero po kilku godzinach poczułam się lepiej.. Może tak na mnie działa O.O... Nie biorę na razie bo chcę sobie poradzić

 

Teraz czuję się w miarę dobrze, chociaż mam od kilku dni zawroty głowy. to od stresu zapewne. Mam wizytę w czwartek u psychologa może mi coś podpowie.

 

Mam Hydroksyzinę w syropie to sobie łyknę łyżeczkę przed pójściem spać :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Dupa blada.. Znowu atak paniki i 7-me poty.. Hydroksyzina poszła w ruch.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,branie życia zbyt poważnie to powód że przejmujemy sie wszystkim.Ta wrażliwość to zła cecha,ale to także chyba kwestia wychowania.Sama niewiem.

Chyba trzeba do życia choć trochę na luzie podchodzić.Trzeba :!: Bo jak inaczej.????

 

Powiedzcie czy ktos moze używał HYDROKSYZYNE?

Na ulotce pisze ze to lek przeciwlękowy.

Jakie macie zdanie na jej temat??

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest strach przed pujściem do szkoły.

Może czasem warto pójść do szkoły......

 

 

Tak poważnie, takie rzeczy się leczy, poprostu terapia u psychologa i tyle. Nie ma się czego bać.

 

To, że ktoś pije czy pali nie jest powodem do dumy, zaufaj mi, może w pewnym wieku to "super fajne" ale tak naprawdę nie bardzo. Co do chłopaka, dziewczyny - i na to przychodzi czas, ale nie posiadanie go nie jest żadnym powodem do czucia się gorszą.........

 

Co do Hydroksyziny - jest to lek wydawany na receptę i lekarz powinien udzielić odpowiednich rad, tutaj masz tematy dotyczący hydro:

hydroksyzyna-hydroxyzinum-t10497.html?hilit=hydroksyzyna

atarax-hydroksyzyna-t360.html?hilit=atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropeczka423, naprawdę nie martw się....to, że nie jesteś taka jak one akurat świadczy tylko i wyłącznie na twój plus - zaufaj mi, to kiedyś ci się opłaci....

Znacznie lepiej jest mieć jednego dobrego przyjaciela niż całą gromadkę fałszywie uśmiechających się koleżaneczek jak z amerykańskiego filmu, niech piją, palą i co tam jeszcze a Ty miej to głęboko w D. i zajmij się swoim życiem, tak żeby szkołą była tylko jedną z części dnia- zupełnie neutralną, poukładaj tak swoje życie, żebyś z uśmiechem się budziła, rób to co sprawia ci radość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też Xanax najbardziej pomaga, ale musiałam sie nauczyc go brac (jak bralam go miesiąc to nie pomagal :evil: dopiero jak doraznie i jak juz zrozumialam 'co to nerwica'). Wlasnie musze sie po niego wybrac do psychiatry bo pazdziernik sie zbliza nieuchronnie.....i studia..siedzenie w ławce o 8rano do 21... (zaoczne). Juz sie boje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ciotka bierze Xanax doraźnie i jakoś na nią działa. Kurde, nie wiedziałam, że dożyję chwili, że będę musiała pomyśleć o Xanaxie :P

 

Idę do psycholożki w czwartek, zobaczymy co powiem. Może mi coś przepisze. Pdobno dobra jest. Biegły psychiatra itd... Prywatnie oczywiście, oby była warta pieniędzy. Zapytam się o Xanax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam Xanax SR 0,5 mg (o przedluzonym dzialaniu) przez miesiąc dwa razy dziennie, potem tylko doraznie,...az mi sie skonczyl. Teraz pojde znowu i poprosze o xanax sr bo dziala dluzej, ale bede brac doraznie np przed zajęciami w szkole. Zapytaj lekarke o xanax, ale moze ona uzna ze dla Ciebie inny lek bedzie lepszy. p.s. Dlaczego nie myslalas ze dozyjesz czasu gdy sama siegniesz po Xanax? to lek jak kazdy inny :smile: Na ból jest ibuprom, na kaszel herbitusin, a na nerwicę lękową xanax. I tyle. Nie ma sie czego bac. A tak wogole to przerwalam jego branie z dnia na dzien i zadnych skutkow odstawiennych nie mialam, ale nie probujcie tego w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałam, że Xanax to bardzo silny lek więc miałam nadzieję, że nie będę musiała pomyśleć o braniu ale zobaczymy co będzie po wizycie u psychologa :)

 

Dzisiaj chciałam pójść do rodzinnego żeby mi zerknął na wyniki badań, a tu się okazuje że się rozchorował :/

 

[Dodane po edycji:]

 

Magda, Ty to piękna kobieta jesteś! Ty i nerwica lękowa? Aż ciężko uwierzyć! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie do psychologa. Co do Xanaxu (czy innego dowolnego alprazolamu, a nawet większości benzodiazepin wogóle) to możesz je nosić w portfelu. Jak widzę wielu osobom pomaga sama świadomość, że w razie czego możesz wziąć. To jest tak jak by mieć koło ratunkowe ze sobą - nie trzeba brać codziennie. Tylko wtedy nie SR, a normalny - szybkodziałający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki namiestniku :) Zapytam się babki o Xanax.

 

No i dupa blada z wynikami na potas.. mam poziom jeszcze niższy niż przed braniem Kalipozu (jony potasu). Nic dziwnego, że zaczęłam się gorzej czuć jak potas znowu mam niski. Jak ten cholerny stres wypłukuje potas z organizmu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×