Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co nam dziś przyniosło ulgę?


Myrcella

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie prawie nie wpadłem w tłumaczenie, na czym polega moja schizofrenia bo lekarz rodzinny się pytał czy widzę lub słyszę rzeczy których nie ma.

Coraz bardziej czuję nienawiść do lekarzy w szpitalu, do wszystkich. Mam tego dość, nienawidzę każdego.

 

---

Przyniosło mi ulgę napisanie tego, bo już miałem zacząć klnąć. A dopiero co wstałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisanie się do neurologa.

Myślę że to ostateczny koniec mojego wariactwa, o ile nie wyjdzie coś w praniu.

Naturalną potrzebą czuję że powinienem iść do przodu a nie wmawiać sobie choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ataku paniki, położyłem więc się w łóżku. Zacząłem czuć bardzo suche oczy, i zacząłem mrugać tak że nie mogłem przestać. Jakieś 100 razy na minutę jest adekwatne. Nawet 200. Myślałem już że padaczka.

Wstałem 3 godziny później, jest mi bardzo zimno, czuję się roztrzęsiony. Cały się trzęsę. Czuję zimno powoli rozchodzące się po moim ciele.

Nigdy tak po alkoholu nie miałem prócz bezsenności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, przez pewien czas miałem zaburzenia myślenia i czułem się bardzo tym zmęczony, ale przeszło.

Zastanawia mnie, czy ja mam tylko uszkodzony OUN, czy schizofrenię, albo "why not both?".

W moim przypadku bardziej diagnoza McDD się zgadza niż typowej schizy/czy prostej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie ulga, bardziej taki wewnętrzny spokój ale...

Zauważyłem że jak piszę to piszę bardziej z sensem, zgodnie ze zdrowymi odruchowo emocjami itd.

To jest zdecydowanie na plus, bo pomimo że nadal jestem dziwakiem, nawet tutejsza forumowa psycholog często mnie nie rozumiała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadomienie sobie, że błędy są ludzkie... przestałam się obwiniać za pewne wydarzenie z przeszłości.

To dzięki temu filmowi:

 

Mam nadzieję, że wstawianie tu linków jest ok? Może komuś innemu też przyniesie ulgę, więc chciałam się nim podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przyniosło ulgi, i jeszcze nie dziś.

 

Postanowiłem zająć się reverse engineeringiem mojej choroby. O ile pewne objawy już rozumiem, nie jestem w stanie zrozumieć parastezji, bóli głowy, stanów maniakalnych.

Ogólnie pomimo że dużo rozumiem i chyba trochę opisałem tutaj, na forum, nie jestem w stanie jeszcze pojąć wielu rzeczy. Nie jestem w stanie. Ale... Czuję niedosyt.

Chyba zacznę uczyć się psychiatrii i neurologii. Może wtedy poczuję ulgę? A może to zwykła hipochondria? Czy zwykłe zaspokojenie ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×