Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dawno mnie tutaj nie było i troche się u mnie zmieniło. Jakis czas temu zacząłem pracować, powoli kończę studia... Wszystko niby ok ale jednak ciągle męcze się z tą nerwicą... W sumie to objawiała się mi już dość rzadko i raczej dało sie z tym zyć. Jednak od kilku dni znów męczy mnie dość mocno, ostatnio tak źle sie czułem chyba prawie rok temu... A wszystko to przez wyjazd na szkolenie które bede miał za tydzień:( Kiedyś pisałem że bardzo nie lubie wyjazdów a teraz mam wyjechać na 4 dni na drugi koniec Polski... W dodatku niedługo mam zaległy egzamin, na ktory też bede musiał jechać dość daleko (ale do tego już sie przyzwyczaiłem) i nie moge wogóle sie skupić aby sie pouczyć bo ciągle myśle o tym wyjeździe:/ Próbuje o tym nie myslec ale i tak mam to w głowie i mysle o tym jak bedzie wyglądal ten wyjazd i przez to sie nakrecam coraz bardziej:/

Już myślłem że moje problemy z nerwicą sie prawie skończyły bo długi czas czułem sie dobrze a tu teraz znowu... Nie wiem jak sobie z tym poradzić, ciągle mysle o tym wyjeździe i nie daje mi to spokoju:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem mały kryzys (choć kompletnie bezsensowny), ale wyspałam się i rano już było nice... Zażyczyłam sobie lody waniliowe na śniadanie i je dostałam :mrgreen: Ostatnio jadam głównie arbuzy i lody waniliowe, mam jakieś dziwne smaki, co zaczyna wzbudzać podejrzenia.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całą noc byłam rozdygotana i miałam lęki. Dwa Perseny Forte mi nie pomogły. Rano jakoś się uspokoiłam i zasnęłam.

 

Teraz znowu mam mały kryzys bo serce mi delikatnie przeskoczyło i juz panika.

 

Eh... :(

 

Ma zawroty głowy i żołądek mi ściska ale jestem pierwszy dzień na Zotralu więc to chyba normalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio odpoczalem przy fontannie, po prostu obserwowalem jak woda wyskakuje swobodnie do gory i tak naprawde nie ma potrzeby rozumienia tutaj niczego, wystarczy byc przez chwile swiadomym, by wrocila radosc z zycia ;)

umysl tworzy projekcje negatywnych obrazow np ze cos zlego sie stanie i podaje je w sposob bardzo stanowczy tak by sklonic nas ze innego rozwiazania nie ma, ze na pewno stanie sie cos zlego- ale jak sie uda wyjsc ponadto, to widac ze nie ma tej bariery, oczywiscie latwe to nie jest, wymaga pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzisiejszy dzien?podobny do wczorajszego,przedwczorajszego itd.

mam niezly humor,mam nawet checi do dzialania,jest tylko jeden maly problem-napady sennosci nie do opanowania ktore trwaja nawet po 5 godzin(w nocy spie normalnie)

i nikt nie umie mi powiedziec CO TO JEST ????????????????????????????????????????????????????????????????

ja tego nidgy nie mialam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przed ważna wizytą u lekarza.....ja pierdole boje sie okropnie:/I jeszcze kurwa muusze przejsc spory kawałek na swieżym powietrzu zeby dotrzec do przychodni...Mam nadzieje,że jakos wytrzymam to wszystko dojde do przychodni i u kardio sie wszystko wyjaśni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły dzien,dostałem ze skarbówki wezwanie,spózniłem sie z opłaceniem ale opłaciłem,i czytałem ze z tego paragrafu wykroczenie jest od 100 do 500 zł, przy mojej wypłacie i kredytach ,to zęby chyba w ściane :D do końca miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobry kurs antyprzeklinaniowy?

 

Dziś dzień zaczęłam od okrzyku "K**** p*******e koty!!!" :mrgreen: Otóż 2 dni temu umyłam autko, a że w moim garażu koczują koty (nie wiem skąd, bo nigdy ich nie widziałam), to zostawiły mi na przepięknej czarnolśniącej masce szare odciski kocich łapek :mrgreen:

Zniosłam ślady kocich pazurów pazurów jakiś czas temu, seriously, w końcu to tylko auto, pomyślałam, ale mieć czarny samochód w kocie łapki naprawdę wygląda niepoważnie! Głupie kociska no.

 

Ale tak serio, to dzień ok, ale od pewnego czasu obserwuję wiedźmę nerwicę, bo wiem, że czai się na mnie zza rogu.... Wiem, że ma na mnie chrapkę, ale póki co pokazuję jej środkowy palec. Jest tak dobrze, nie chcę znowu świrować. Mam tyle planów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliksa- to ja sie chociaz wysypiam :P Ale tez caly dzien do dupy, bo co ta za dzien od popoludnia.. Codziennie sie czuje jak bym miala kaca (bo jak sie wraca po baletach to tez sie spi od 4 do 15 w poludnie). Nie masz na to jakiegos sposobu, jak to przestawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, próbowałam sie zmusic do tego, zeby kłasc sie w miarę wczesnie, ale nie da rady, bo potrafie tak lezec 3,4 godziny, nudzic sie, przewracac z boku na bok, jestem jakas rozkojarzona. mi sie wydaje, ze ja tak po tabletkach mam problemy z zasypianiem. ide 15.09 do lekarki to jej opowiem o tym, moze cos poradzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a co teraz łykasz? Ja nic nie biore, mi sie poprostu przestawiło. Też juz probowalam wczesnie sie klasc, ale ni chu chu nie da rady... ta sama rekacja co Ty :) Probowalam wstawac wczesnie rano, ale zadna sila nie mozna mnie z lozka zrzucic... Nawet juz dwa razy cala noc nie spalam, probowalam przetrzymac dzien i zeby mi sie spac zachcialo ok 22, ale dupa.. o 10 rano zasypialam po takiej nocce nawet niewiem kiedy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu no to wiadomo gdzie przyczyna lezy... Po takim czyms to wiadome ze chodzisz jak sprężyna :smile: No niezle... Dobrze ze idziesz do lekarza, napewno Ci zmieni lek albo karze brac tylko rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×