Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wim co mi jest, nie wiem do czego to przypisać.


KKK93

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Mam 23 lata od 5 lat mam problem sama ze sobą, niekiedy się to nasila niekiedy odchodzi na bok.

Nie byłam z tym u żadnego lekarza a teraz próbuje walczyć sama ze soba- i myślę że w jakieś stopniu mi się to udaje. Mam problem z tym ze nadmiernie sprzątam, lubie jak coś jest na swoim miejscu, jak jest ustawione prosto, nawet w telefonie sprawdzam czy wszystko iest wyłączone usuwam nie potrzebne rzeczy. Po jednym dniu noszenia ciuchów daje je do prania, jeśli czuje się brudna ( a wcale tak nie jest ) idę sie wykąpać. Chciałabym aby ktoś mnie naprowadził na to co mi dolega, może ktos pomógł sobie sam nie koniecznie pójściem do psychologa czy psychiatry, lub jakimiś dziwnymi lekami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Mam 23 lata od 5 lat mam problem sama ze sobą, niekiedy się to nasila niekiedy odchodzi na bok.

Nie byłam z tym u żadnego lekarza a teraz próbuje walczyć sama ze soba- i myślę że w jakieś stopniu mi się to udaje. Mam problem z tym ze nadmiernie sprzątam, lubie jak coś jest na swoim miejscu, jak jest ustawione prosto, nawet w telefonie sprawdzam czy wszystko iest wyłączone usuwam nie potrzebne rzeczy. Po jednym dniu noszenia ciuchów daje je do prania, jeśli czuje się brudna ( a wcale tak nie jest ) idę sie wykąpać. Chciałabym aby ktoś mnie naprowadził na to co mi dolega, może ktos pomógł sobie sam nie koniecznie pójściem do psychologa czy psychiatry, lub jakimiś dziwnymi lekami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, natręctwa...

 

KKK93 może spróbuj małymi kroczkami? :)

 

Ja też mam parę natręctw, ale nie przeszkadzają mi w funkcjonowaniu. Np. takie, że obie strony buzi (?), czyli lewa część zębów i prawa część zębów muszą "dostać" tyle samo jedzenia. Najpierw kęs czegoś na lewą stronę, a później idealnie tyle samo na prawą stronę. Całe jedzenie na talerzu sobie wydzielam parzyście. Bo jeszcze jak mam np. mięso, ryż i surówkę to tak po kolei: kawałek mięsa, trochę ryżu, trochę surówki i tak w kółko. Ale nie przeszkadza mi to w niczym (może trochę) bo i tak wolno jem, więc w czasie jak gryzę wszystko rozplanowywuję.

Ale właśnie ostatnio zrobiłam postęp (po 9 latach ale dobra, wcześniej nic z tym nie robiłam) i czasami jak jest coś miękkiego czy coś (nie wiem dokładnie) jem obiema stronami naraz. Mały kroczek.

Z czystością też tak miałam dość długo, nawet nie pamiętam kiedy przeszło... Jakoś w ciągu ostatnich 2 lat, kiedy nie mogłam być na tyle czysta na ile chciałam przez warunki zewnętrzne.

 

myślę że w jakieś stopniu mi się to udaje.

No i gites :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×