Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie, nie jestem zadowolona z tego forum bo ciągle mi siada ta stronka, wysyłam PW siada, wysyłam odpowiedz na forum siada, piszę jeszcze raz. Raz czy drugi ok, ale taraz ROBIĘ SIĘ JUŻ ZŁA !!! DLatego proszę właścicieli forum, zważywszy na to że mają do czynienia z osobami ZNERWICOWANYMI które nie zawsze panują nad sobą, żeby to NAPRAWILI !!!! Bo jak się rozzłoszczę to będzie źle ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni nie sposob tu niczego przeczytac, o pisaniu juz nie wspomne :?

Jest to niezalezne od pory dnia i przydaloby sie wreszcie cos z tym zrobic!

 

[Dodane po edycji:]

 

Od trzech dni nie sposob tu niczego przeczytac, o pisaniu juz nie wspomne :?

Jest to niezalezne od pory dnia i przydaloby sie wreszcie cos z tym zrobic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer zawodzi. ładuje się jak po*ebany kilka minut nawet. Sam kiedyś napisałem dłuższego posta, dałem do wysłania i czekam, czekam, minęły już 2 minuty i wyskoczył błąd opery. I oczywiście posta nie było. Wiem że to błąd przweglądarki ale gdyby post nie przesyłał się 2 minuty to skończyłoby się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze opinie. Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie . Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

Pozdrawiam

 

Pozwoliłem sobie przykleić ten temat,

aby nowi Użytkownicy również mogli poznać opinie.

[dop. shadow_no]

 

 

Pozwoliłam sobie dodać ankietę

*atrucha

 

Cześć

Według mnie forum nie można nazwac zimnym. Co prawda jestem tu od niedawna, ale sporo juz przejrzałem.

Powiem Ci, że bywałem na różnych forach i na wielu w ogóle nikt Ci słowem nie odpowie na powitanie. Nawet krótkiego "Witam" nie uświadczysz.

Byłem na forum gdzie napisałem z 10 postów ( w formie pytania do userów) i zero odzewu.

Na tym forum ludzie prowadzą konwersacje.

Mam nadzieję, że sie nie mylę. Po dwóch dniach bycia na forum.

 

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM,jestem bardzo zadowolony z tego forum,znalazłem tu mnóstwo rad i opinii dotyczących leków :mrgreen: ,objawów ,dolegliwości oraz co najważniejsze tego jak sobie z nimi radzić.Daje to mnóstwo optymizmu i otuchy że nie jest się samemu,tworzy więz miedzy ludzmi meczacymi sie z podobnymi problemami.Uważam że to Forum to bardzo dobre i bezpieczne miejsce.Gratuluje jego TWÓRCOM I ADMINOM ;) .POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW.Tak trzymać :!: Yyetti 76.

 

[Dodane po edycji:]

 

WITAM,jestem bardzo zadowolony z tego forum,znalazłem tu mnóstwo rad i opinii dotyczących leków :mrgreen: ,objawów ,dolegliwości oraz co najważniejsze tego jak sobie z nimi radzić.Daje to mnóstwo optymizmu i otuchy że nie jest się samemu,tworzy więz miedzy ludzmi meczacymi sie z podobnymi problemami.Uważam że to Forum to bardzo dobre i bezpieczne miejsce.Gratuluje jego TWÓRCOM I ADMINOM ;) .POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW.Tak trzymać :!: Yyetti 76.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weszłam tu, z myślą, że może poznam ludzi z podobnymi problemami, przeczytam, ulży mi.

ale wręcz przeciwnie: te opisy działania leków, koszmarne, wszystko takie dołujące, tak naprawdę sprawia, że się jeszcze gorzej poczułam, niż normalnie.

4 lata temu pierwszy raz się zetknęłam z lekami w ogóle; dostałam, pierwsze tabletki wtedy, zaczęłam brać, wg. zaleceń, bez czytania ulotek, tylko z myślą, że skoro lekarz przepisał, to żeby pomóc. i pomogło wtedy bardzo szybko, to forum jest zaprzeczeniem "pomocy", jest centrum negatywnych emocji, analiz, dogłębnych i niepotrzebnych;

nerwica jest wystarczająco przykra sama w sobie, by z uporem maniaka, dobijać się jeszcze tu, czytając to wszystko.

nie mówię, że takie fora są zbędne, niektóre informacje faktycznie mogą pomóc, ale wszystko w innej formie...

nie takiej, jak tu.

"wzięłam tabletkę i KOSZMAR".

dziękuję bardzo, miałam właśnie zamiar zacząć brać nowe leki. przez lekturę forum, teraz boję się ich brać.

tyle.

pozdrawiam forumowiczów, mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zarejestrowałam się na tym forum bo myślałam, że to mi pomoże. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że żadne internetowe forum mnie nie ocali jeśli ja sama nie zadbam o siebie. Forum może okazać się wsparciem, pewnego rodzaju terapią, ale to my musimy pomóc sobie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że każdy korzysta z tego forum w takiej postaci jak potrzebuje. Ja od początku nie zamierzałam brać pastylek i szukałam tematów / osób które podobnie myślą. Szukałam tak naprawdę informacji o chorobie, bo miałam "lęk napadowy" który w ogóle nie miał związku z moim stanem emocjonalnym danego dnia, trudno mi było uwierzyć że mam "nerwicę".

 

A ludzie opisują po prostu prawdę o sobie, jest to bardzo przykra choroba, więc rzeczywiście można się zdołować czytając (do sknbell), ale można też znaleźć pocieszenie, dla mnie jest pocieszające że nie mnie jedynej to się zdarzyło, a nawet mnie pociesza że nie jestem najgorszym przypadkiem, że inni mają gorzej ode mnie.

 

Znerwicowani wszystkich krajów łączcie się! Razem jest łatwiej niż w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się bardzo ograniczać korzystanie z forum, ponieważ ma to na mnie zły wpływ.

 

Szczególnie negatywnie odbieram wszystkie wynurzenia w dziale LEKI, które często są jakimiś wyssanymi nie wiadomo skąd bujdami przypominającymi mix przechwałek i wspomnień narkomana. To nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewną sugestię. Nigdzie w ustawieniach nie zauważyłam odnośników czy zakładek do tematów, w których brałam czynny udział (w celu np. szybkiego sprawdzenia czy ktoś odpisał czy włączył się do rozmowy). Dla przykładu podam portal gdzie jest dostępna taka opcja. Na goldenline jest zakładka wypowiedzi tam zamieszczone są wszystkie posty użytkownika. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób dostaje się on do tematu poruszanego przez niego. Czy można tutaj stworzyć coś takiego? Chyba, że już jest a ja nie poznałam jeszcze wszystkich możliwości tego forum :) Cała reszta jest bez zarzutu jak dla mnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że forum jest mało czytelne przez to że ma za dużo reklam, które są duże, a przycisk "logowanie" jest mały, czuję się osaczona przez te reklamy.

 

[Dodane po edycji:]

 

No dobra, nie będę czepliwa z reklamami, ale tak naprawdę czego mi brakowało, to takiej rzetelnej informacji od a do z (której w sumie nie mam do tej pory), o tym czym jest nerwica, jakie sa objawy (nie wiedziałam czy to co mam jest typowe czy nie, jak miałam inne objawy to myślałam że to jakaś choroba). Miałam lęk napadowy, ja w ogóle tego nie łączyłam z żadną nerwicą, czułam się emocjonalnie jak zawsze. Te informacje nawet na internecie ciężko znaleźć, lekarze w paru słowach powiedzą, i do domu. Więc ja się przebijałam przez to forum i wszelkie inne strony próbując znaleźć podstawowe informacje, czytałam tu mnóstwo postów próbując przypasować moje objawy i innych osób... to był jeden wielki chaos jak dla mnie... proponuję zrobić dział "informacje" gdzie pierwszy wchodzący będzie mógł się dowiedzieć, porównać swoje objawy, dowiedzieć skąd to się w ogóle bierze (bo jest to przecież związane z funkcjonowaniem mózgu). Czy to dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica daje tyle objawow, ze lista ich bylaby nieskonczenie dluga to raz, po drugie nerwica jest zaburzeniem którego podstawą jest lęk. Skad sie bierze nerwica to tez trudnie wywnioskowac u niektorych sa to sklonnosci genetyczne , konflikty wewnetrzne, przyczyn tez jest mnostwo. Wydaje mi sie ze nie ma jednoznaczej odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem

mi sie wydawalo ze to forum mialo za zadanie zaoszczedzic ludziom ksiazkowego belkotu czesto nieaktualnego czy uprzystepnic lekarski zargon i udzielic im z pierwszej reki konkretnej wlasnie i w miare rzetelnej informacji bo opartej na czyichs autentycznych doswiadczeniach

co innego ze jesli chce sie czegos dowiedziec to trzeba wyselekcjonowac te rzeczy ktore dotycza bezposrednio nas czyli sie przekopac przez forum albo samemu zadawac pytania

no ale taki charakter forów ;)

 

a jak juz pisze to napisze bo chyba jeszcze nie pisalam ze mi na forum brakuje czynnika spolecznosciowego o zabarwieniu randkowym :mrgreen: tematy w ten desen sa zawsze kasowane/wywalane a ja nie rozumiem czemu wolno sie tu ludziom znajomic przyjaznic a otwarcie szukac partnera to juz nie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od baaardzo niedawna, więc jeszcze nie wyrobiłam ostatecznej opinii.. o ile to wogóle możliwe, bo przecież forum zmienia się z minuty na minutę :lol: Dotychczas moje odczucia są pozytwne, tematyka forum jest konsekwentnie realizowana, zakładam że większość zaglądających szuka tu wsparcia, odpowiedzi na nurtujące pytania, bunny chce nowych znajomości.. a inni - czego? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga - objawów jest rzeczywiście dużo ale one się jednak powtarzają, przynajmniej jak weszłam na forum to zobaczyłam ile objawów powtarza się z moimi, tak że mogłam się przekonać co mi jest. Przyczyny chyba też nie są takie całkiem nieznane, po prostu skłonności i okoliczności zewnętrzne. Mnie też ciekawi co się dzieje w moim ograniźmie w sensie biologiczno-chemiczno-hormonalnym. Na początku choroby byłam b a r d z o zdezorientowana, w ogóle nie wiedziałam co się ze mną dzieje.

 

Faktycznie internet nie jest najlepszym miejscem do szukania informacji, ale może przy odrobinie chęci to forum mogłby takie informacje podstawowe zawierać. Linka, a czy możesz polecić jakąś książkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×