Skocz do zawartości
Nerwica.com

Clonazepam i Ketrel


Perelka30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

mam takie pytanie. Od 3 lat ( z półroczną przerwą) biorę Clonazepam, początkowo 1,5 mg, ale od dłuzszego czasu - kilka miesięcy - biorę po 0,25 mg dziennie, maksymalnie 0,5 mg dziennie. Ketrel biorę od 8 miesięcy - na noc, 25 - 50 mg dziennie.

Moim problemem jest lęk napadowy, przez dwa lata bralam też Seroxat w dawce 40 mg dziennie ale go odstawilam i juz ponad miesiąc jestem bez Seroxatu.

Chcialabym odstawic Clonazepam, martwie się, że tak długo go biorę i że to nie będzie łatwe. Czy ktoś odstawial te leki? Kterel tez chcialabym odstawic (czy to jest silny neuroleptyk?). Od jakiegos czasu staram sie zajsc w ciaze, niestety bezskutecznie :cry: Nie wiem co winne, nerwica, leki czy co, bo jestesmy z mezem po wszystkich badaniach.

Poradxcie jak to wszystko poodstawiac. Do lekarza dopiero za dwa tygodnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś się Hydroxyzyną zasuplementuję w tym czasie :smile: W każdym razie martwi mnie to bardzo, Clon jest lekiem który eliminuje w stu procentach moje napady lęku przy dawce 0,25 mg obecnie ale nie sądzę, bym w ciąży mogła go brać a nie wybrazam sobie odstawiac go dopiero wtedy, skoro może to być nienajlepsze przzycie.

Czy ktoś ma jakieś doświaczenia z Ketrelem branym w celach nasennych?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko a propo Ketrelu, bo pytałaś czy to mocny lek. Okazuje się że nie zwłaszcza w takich dawkach jakie bierzesz. Natomiast jeśli chodzi o clonazepam to tez nie bierzesz jakichś końskich dawek przez strasznie długi okres czasu więc spokojnie zgodnie z zaleceniami lekarza możesz odstawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celineczko, pocieszyłaś mnie :smile:

Ketrel dziala cudownie jeśli chodzi o zasypianie - doslownie po 15 minutach od zażycia pedze do łózka i przesypiam cala noc:)

Klon to w ogole cud medycyny:) gdyby tylko nie uzaleznial...

Zapytam lekarza o chlorprotixen, tylko problem, czy znowu sie od czegos nie uzaleznie albo czy chlorprotixnu potem nie bede miesiacami odstawiac:) Cholera, kolo zamkniete;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ketrel dostalam, bo po 40 mg Seroxatu mialam takiego powera, że malo spalam i stale bylam glodna i jadlam nawet w nocy. Wtedy psychiatra przepisal mi Ketrel - zabojczo skuteczny, pól tabletki i spie jak zabita, poza tym uspakaja. Po odstawieniu Seroxatu - tzn. w trakcie, schudlam 15 kg, czyli wszystko to, co na nim przytylam, skonczyl sie ten straszny glod, takze wiem,ze Seroxat byl winny mojej nieustannej checi jedzenia i megaenergii. Jestem miesiąc po odstawieniu Seroxatu i leki wracają, nadal bioorę Clona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×