Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, cześć, co u Ciebie, tak wcześnie rano jesteś zazwyczaj to jesteś później mi się wydaje.

Zazwyczaj nie wchodzę z rana na kompa, bo... po prostu generalnie nie widzę potrzeby, a dzisiaj mało jajka nie zniosę, więc muszę się czymś zająć. :mhm:

A u Ciebie jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzieeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEń Dobrzy!

 

dzisiaj mam efekt świstaka, tzn. dni zaczynaja sie zlewać, kręce sie w kółko.

 

śnił mi sie atak terrorystyczny na moją dzielnice. samolot pasżerki lądował na ulicy na której mieszkam zarazem strzelając z przedniej szyby karabinem maszynowym, co ciekawe niektóre epizody widziałem zza kokpitu, tak jakbym był jednym z zamachowców. zastanowiło mnie dlaczego ów samolot nie został zestrzelony, ponieważ w trakcie opadania tego samolotu pasażerskiego śmignął po niebie samolot myśliwski.

 

trzeba poszperać po necie za jakimis dowcipamy zeby sie rozgrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Mała przerwa na dobrą kawę, to zaglądam.

Nadal roztop, paskudnie na zewnątrz i trzeba nieźle uważać, żeby nie fiknąć.

 

Wstałam choraaaaa.... :why: Tak się wykluwało tydzień, wykluwało i sryt - jest regularne przeziębienie. :bezradny: Chciałam wrócić do łóżka, bo nie mogłam mówić, stać, myśleć... Ale wyciągnęłam tajną broń - rozpuszczalne paskudztwo na przeziębienie, łyknęłam i udaję, że jest ok.

 

Działamy. Rozpiździel w domu, że ło matko. Mam gości o czwartej, trudno, będą slalomem się poruszać między wystawionymi meblami, kartonami, worami. :bezradny:

 

Jeśli chodzi o sny o charakterze sensacyjnym, to czasami śnią mi się takowe i jestem tam takim James'em Bondem w spódnicy. 8)

 

Miłego piąteczku życzę!

 

Purpurowy, O której zawita gość honorowy? :105:

 

neon, Już się martwię o Twoją partnerkę, jak to dziewczę przeżyje takie rozpoczęcie każdego dnia? Leży sobie cała zaspana, a Neon skoro świt już siedzi w necie w poszukiwaniu nowego żarciku, co by jak tylko oko otworzy, ją nim uraczyć... :D

 

Hej Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, dzieńDooobereK papa.gif

 

BratKat, oj to impreza musiała byc odltowa jak widziałeś już latające samoloty wokół twojej głowy ; -D

 

kosmostrada, dzień dobry, smacznej kawki życzę ;) i trzymam kciuski za szusowanie po slalomach, troche jeździłem na desce i wiem ze trzeba gibać dupką żwawo żeby sie nie wygibać :D a partnerka mam nadziej ze wytrzyma ze mna ;)

 

ja miałem taką głębszą depresje to sobie kupiłem gitare akustyczna takamine, ale niestety miałem wtedy słomiany zapał do wszystkiego i sprzedałem ja po 2 miesiącach :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór przy piąteczku! :papa:

 

Zabawię się w nieboszczyka i wrzucę linka:

http://www.o2.pl/hot/jedz-je-a-poczujesz-sie-lepiej-6-waznych-produktow-6082198586795137g/1

 

Brzydko u mnie cały dzień, ponuro i w ogóle bee. Odpoczywam teraz i nabieram sił, może jutro przy sobocie uda mi się ogarnąć chałupę.

Nie mam weny do niczego... stagnacja na maksa. :bezradny:

 

kosmostrada, zdrowiej Kosmo, nie czas teraz na chorowanie. Trza utłuc tę zarazę!

 

tosia_j, :papa: hej!

 

Cześć Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

Zrobiłam sobie małą przerwę na herbatę. Ciasta - 3 - upieczone i ciasteczka owsiane :yeah:

 

 

neon, słuchałam i jednym okiem oglądałam. Zaskoczyło mnie jedno, że Tramp ma 70 lat...

Reszta to nie moja bajka. Ja kibicowałam Obamie, choć tak naprawdę to mnie nie dotyczy. Nie jestem w ogóle USfan...

Gdyby faktycznie było tak, jak wygłosił w swoim przemówieniu, czyli, że teraz kraj przechodzi w ręce ludzi :mrgreen: , ograniczyłby do minimum koszty tego przedstawienia, wspierając np. sierocińce.

 

mirunia, byle do wiosny...na pewno odzyskasz energię i chęci!! Najważniejsze, to nie zmuszać się do niczego, z czego zrezygnować można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×