Psychiatra zwolnienie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Psychiatra zwolnienie

przez magdaczerka67 03 sty 2017, 02:07
Nie wiem czy odpowiedni wątek.
Czy psychiatra może mi wystawić zwolnienie z nieobecnych zajęć na studiach, jakie miałam od października? Na niektórych nie byłam dość dawno, jeszcze w październiku. Leczę się na depresję i nerwicę, zaczęłam od wiosny tamtego roku. Nie chodziłam z powodu nerwów i w ogole, jak to w nerwicy. Dla mnie za trudne było wychodzenie do ludzi, czasami nie dawałam rady i opuszczałam. Zawsze muszę się przełamywać chodząc na zajęcia. Nie mam ich dużo. Ale jednak gdy zbliża się sesja i koniec semestru, moze mi to ułatwić sprawę takie usprawidliwienie.

Psychiatra zwolnienie

przez Klaudia Kate 11 sty 2017, 14:24
Oczywiście, że wystawia. Moja nawet robi tak, że jeśli nie chcę l4 od psychiatry to może wydać zaświadczenie do lekarza pierwszego kontaktu, żeby on wydał l4 ;)
15mg Lexapro
50mg Symla
4 000j d3
Acerola

Psychiatra zwolnienie

przez Carica Milica 11 sty 2017, 14:51
magdaczerka67, a nie myslalas o indywidualnej organizacji studiów? Ja mam przez moją chorobę i kiedy jest kiepsko ze mną, to nie muszę się martwić o nieobecności.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg