Skocz do zawartości
Nerwica.com

walka z nerwica lekowa!


Aneta 25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.na nerwice lekowa choruje od 10 lat.Bywaly lepsze i gorsze okresy mojej nerwicy.Jakiś czas temu nasiliła sie do stopnia strasznym ataków paniki gdzie myślałam ze juz koniec ze umieram,a nadal żyje :)Postanowiłam walczyć o powrót do normalnego życia mam meza i dwójkę dzieci.Moje objawy to strach przed śmiercią,chorobami.Miewam derealizacje,jakieś otępienie,uczucie zamierania ciągle wkręcam sobie nowe choroby,dziwnie uczucie lewej strony ciała,które przechodzi.Chwilami czuje jakbym miała przestać oddychać i mogłabym te objawy wypisywać w nieskończoność...Walka moja polega na tym ze kiedy przychodzi atak a raczej jego początek mowie sobie"Tak chce teraz mieć atak paniki"miewałam ich dużo i nigdy nic mi się nie stało.I wiecie co lek tak jakby nie uaktywnia sie...Wiem ze nie zawsze to podziala ale im szybciej pojmiemy ze to tylko lek tym szybciej go pokonamy.Zaakceptujemy go,pozwólmy mu wejść a w pewnym momencie znudzi mu się odwiedzanie Nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej tez mam nerwice lekowa, strach przed smiercia jest czyms normalnym, no chyba ze przesadzony strach przed smiercia. choroby tez sobie wkrecam, dobrze jest sobie zrobic badania lekarskie, moge ci wyslac na priv gdzie mozna zrobic takie padania wraz z oferta cenowa, ale tutaj nie bo to moze zostac uznane za reklame. no.. chyba ze po tych badaniach dalej bedziesz sobie wkrecac chorobe.. to wtedy jest to hipochondria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×