Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też narzekam na brak życia towarzyskiego. Ale ja się spotykam z ludźmi z "internetu" po uprzednich rozmowach z nimi przez gg. Jakoś nie przekonuje mnie spotkanie "w ciemno". 8) A jakoś ostatnio osoby które podają tu swoje gg i do których zagaduję nie odpowiadają. Jest to zastanawiające, bo po co w takim razie podają te swoje gg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmmm a można wiedzieć czego spodziewacie się od spotkania?

a tym bardziej czego się spodziewacie jeśli umówicie się z kims o płci przeciwnej?

pytam bo jestem ciekaw po pierwsze czym się kierujecie i co chcielibyscie otrzymac?

 

P.S. i czemu na tym forum nawet usmieszki sa szare? to dziala na podswiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmmm a można wiedzieć czego spodziewacie się od spotkania?

a tym bardziej czego się spodziewacie jeśli umówicie się z kims o płci przeciwnej?

pytam bo jestem ciekaw po pierwsze czym się kierujecie i co chcielibyscie otrzymac?

 

P.S. i czemu na tym forum nawet usmieszki sa szare? to dziala na podswiadomość

 

Czego się spodziewamy? jest to chyba dla wszystkich oczywiste: z osobnikami tej samej płci- ostrej libacji alkocholowej a z płcią przeciwną to wiadomo :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani zróbmy coś razem i zorganizujmy terapie grupową w Poznaniu jest podobno instytut Ericssonowski i tam jest terapia grupowa prosze was o opinie bo ja jestem za mozemy sie zgadac i chodzic razem na cos takiego podejzewam ze duzo sie nauczymy i pomozemy sobnie pozdrawiam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×