Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakimś wątku. Że miałaś uraz ze szkoły i nie przepadasz za nastolatkami.

Nie pisałam o nastolatkach. A poza tym to było w określonym kontekście, a nie że w ogóle nie lubię.

Przyznaję, potrafisz przekręcać cudze wypowiedzi, żeby zrobić z nich argument. Nawet teraz jak napisałam jeden post, który nawet nie był emocjonalny, tylko było w nim to przezabawne "licz się ze słowami", to stwierdziłaś, że dzieci to dla mnie temat drażliwy :lol:

 

Wiele osób nawet własne dzieci tak nazywa w przypływie negatywnych emocji :D

Rzeczywiście, wzorowi rodzice, z których należy brać przykład :lol:

 

Prawo? Wiem, że nie jest idealne. Mam za to alergię na nieumiejętność uzasadniania własnego stanowiska;)

Oj, przecież wiesz, że nie o tym pisałam. Jak tylko ktoś coś źle napisze, to od razu się na niego rzucasz :D

 

A, bo Twój fanatyzm to tylko ja widzę? ;)

Jeszcze niedawno byłam biedną indoktrynowaną, teraz jestem wstrętną fanatyczką. To się kupy nie trzyma :D

Jeśli myślisz, że w tamtej dyskusji poszło przede wszystkim o religię, to się mylisz.

 

Widzę, że to dzisiaj ja jestem na celowniku :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakimś wątku. Że miałaś uraz ze szkoły i nie przepadasz za nastolatkami.

Nie pisałam o nastolatkach. A poza tym to było w określonym kontekście, a nie że w ogóle nie lubię.

Przyznaję, potrafisz przekręcać cudze wypowiedzi, żeby zrobić z nich argument. Nawet teraz jak napisałam jeden post, który nawet nie był emocjonalny, tylko było w nim to przezabawne "licz się ze słowami", to stwierdziłaś, że dzieci to dla mnie temat drażliwy :lol:

 

Wiele osób nawet własne dzieci tak nazywa w przypływie negatywnych emocji :D

Rzeczywiście, wzorowi rodzice, z których należy brać przykład :lol:

 

Prawo? Wiem, że nie jest idealne. Mam za to alergię na nieumiejętność uzasadniania własnego stanowiska;)

Oj, przecież wiesz, że nie o tym pisałam. Jak tylko ktoś coś źle napisze, to od razu się na niego rzucasz :D

 

A, bo Twój fanatyzm to tylko ja widzę? ;)

Jeszcze niedawno byłam biedną indoktrynowaną, teraz jestem wstrętną fanatyczką. To się kupy nie trzyma :D

Jeśli myślisz, że w tamtej dyskusji poszło przede wszystkim o religię, to się mylisz.

 

Widzę, że to dzisiaj ja jestem na celowniku :lol: :lol: :lol:

 

Na celowniku? Odpisujesz mnie, to odpisałam Tobie. Wielki mi celownik.

 

No, generalnie jestem zdania, że jak ktoś nie ma wiedzy specjalistycznej, to na tematy z taką dziedziną związane nie powinien zbyt dużo mówić. Jest szereg takich tematów: chemia, medycyna, fizyka, antropologia, botanika.... mam wymieniać? Nie mam wiedzy specjalistycznej - nie chrzanię w tym temacie, bo "mnie się tak wydaje". Prawo się mieści w tych dziedzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, jak Ci zaraz Michaela z lewego podbródkowego odpali , to Ci się Wielki Celownik przestawi . ;)

że jak ktoś nie ma wiedzy specjalistycznej,

-a Tu tylu profesorów na Forum siedzi ,że aż piszczy ,,, tylko depresję mają i bida z specjal gadką ;)

 

Tu o jakiejkolwiek wiedzy na dany temat mowa, a nie od razu o tytule profesora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że ludzie mnie śledza a zwlaszcza dozorczyni z mojego bloku.

Łazi za mną. Należy ona do masońskiej organizacji.

Dwa razy w zywalam na nią policję

Ale nic nie zrobili bo ona za każdym razem mówi ze lecze się psychiatrycznie.

Co mogę jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 km autem przez 2 h? To wychodzi 10,5 km/h. He hee

Yep, bo wiecej stoisz w korku niz jedziesz.

WAŻNE! Pociąg ma 219 miejsc siedzących, więc możesz nie posiedzieć, zwłaszcza, że wszyscy jadą do końca trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, co za debil :(

 

Słoma z butów ci wystaje, i z tego powinnaś sie jeszcze leczyć.

 

Z tego co wiem w regulaminie jest zakaz obrażania innych wiec dlaczego autorka nie dostała bana, bo domyślam się że gdyby chodziło o innego użytkownika, takiego by już dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz, co za debil :(

 

Słoma z butów ci wystaje, i z tego powinnaś sie jeszcze leczyć.

 

Z tego co wiem w regulaminie jest zakaz obrażania innych wiec dlaczego autorka nie dostała bana, bo domyślam się że gdyby chodziło o innego użytkownika, takiego by już dostał.

 

a to ja jakaś uprzywilejowana jestem, że na tym forum jestem ja oraz inni użytkownicy? Ciekawe

mogę dostać bana, nie popłaczę się : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Near to troll starej daty,wielokrotnie zbanhammerowany.

Także więcej nie dyskutuje..do kolejnego wcielenia przynajmniej :mrgreen:

 

Kurwa jesteś i nic więcej. Szmata której nie można zaufać bo zawsze brudy wyciągnie szkoda że się nie spotkamy bo byś w morde dostał i taki byś był cwaniak, tutaj jesteś mądry bo kamuflujesz się kutasie, a w życiu morde chowasz bo jesteś pizda i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×