Problem z jedzeniem i piciem

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Olza 23 lis 2016, 22:46
Witam pewnego dnia dziewczyna zrobiła mi tak jakby 'żart' siedziałem u niej i wlalem sobie sok wybiłem go no i moja dziewczyna zaczeła się smiać i powiedziała ze tam były tabletki na przeczyszczenie ja już zdenerowoany bałem się i mówi mi potem ze to był tylko żart jeszcze się dowiedziałem ze mam Turbiela na lewej nerce i to mnie tak jakby dobiło od tamtego czasu zaczełem sie bać pic picia i jeść jedzenia a zwłaszcza z takich jak McDonalnd bo mam wrazenie ze ktoś tam czegos dosypał jakieś amfetaminy albo cholera wie jeszcze czego i z piciem tak samo oczywiscie wmawiam sobie ze tam niczego nie ma ale to nie pomaga to jest na prawde uciążliwe bo muszę sobie czegoś odmówic i tego nie zjem/wybije nwet z wypaleniem papierosa mam problem bo mam schizy ze ktos tam dodał jakiegoś gówna i z tym problemem już się męczę 8 mięsięcy.

przez Naemo 27 lis 2016, 15:35
Idź do psychiatry.
f60.3 | f32.1 | lamotrygina 100 mg | trittico CR 125 mg | chlorprothixen 15 mg [jeszcze nie]
Robisz mi nieporządek w chaosie.
"Wiem, że nie jestem samotna, ale z pustką chodzę spać."

przez one man show 28 lis 2016, 14:27
udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }
:D
nie możliwym jest żeby dwa prawdziwe twierdzenia się wykluczały. świat jest jak puzzle. coś w nim nie gra.

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grzesiek332 19 gru 2016, 11:29
najlepiej do psychiatry on napewno poradzi co by było by najlepiej w tej sytuacji

Sortuj wg