Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mala mii, ja bedac na dziennym nadal chodzilam do mojej lekarki , po prostu konsultowalam z nia to co na oddziale sie dzialo.

 

chodzi o to, że znalazłam super pana doktora, ale chodzę jeszcze na tę nieszczęsną terapię, na której niby mnie długo znają, ale ja już nie chcę mieć z tą terapią nic wspólnego. I chodzi mi o to, żeby ten pan doktor nie wiedział, że jeszcze chodzę na terapię. Czy może się to wyświetlać gdzieś w bazie?

 

Ale tu w ogóle nie chodzi o to, co się wyświetla, a co nie. Chodzi o to, że nie wiesz komu zaufać i zamiast powiedzieć na tej obecnej terapii na oddziale o swoich wątpliwościach, to szukasz innych rozwiązań gdzieś "na boku". No a w ogóle, jeśli nie chcesz mieć z tą terapią już nic wspólnego, to po co nadal na nią chodzisz i komplikujesz sprawę? Możesz po prostu przestać chodzić na oddział i nikt Cię za to nie zbije, ani nie będzie Cię szukał, bo to Twoja sprawa i Twoja decyzja. I wtedy będziesz mieć czystą sytuację z nowym psychiatrą. W innym wypadku będziesz oszukiwać ludzi na oddziale, że wszystko jest ok, a nowego psychiatrę - że nie chodzisz na żadną terapię. Nie wiem jaki w tym sens.

 

Jednocześnie rozumiem Twoje "rozterki", bo sama miałam problem z tym, ze bardzo lubiłam komplikować sobie życie, co wynikało najczęściej ze strachu przed szczerością/zaufaniem/otworzeniem się na kogoś itd. Więc piszę to po prostu dlatego, że trochę ten temat już ogarnęłam u siebie, może to Ci jakoś pomoże w Twojej sytuacji.

 

A co do spraw czysto technicznych - to tak, jeśli nowy psychiatra jest na nfz i ta terapia dzienna też na nfz, to wszystko jest widoczne w bazie (czy tam w "ewusiu"). Nie wiem natomiast czy chciałoby się mu to sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Jutro zaczynam poszukiwania terapeuty/psychologa/psychiatry i zastanawiam się, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie powinnam zacząć lub od razu dać mi jakieś namiary. Plus może jest tutaj ktoś z podobną nerwicą lękową do mojej (http://www.nerwica.com/nerwica-l-kowa-omdlenia-t59778.html)? Z miłą chęcią porozmawiałabym z takimi ludźmi! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×