Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkluzje dnia.


ChrisMessina

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę ułożyć sobie plan na następne dni i na odżywianie podczas nich, i realizować go krok po kroku.

 

haha, ja przez parę godzin robiłam szczegółowy plan (co pół godziny co robić mam) na cały tydzień ostatnio po ostatniej kryzysowej sytuacji, bo stwierdziłam ze wyjdę z tego poprzez dyscyplinę i rutynę, ale nie wyszło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę ułożyć sobie plan na następne dni i na odżywianie podczas nich, i realizować go krok po kroku.

 

haha, ja przez parę godzin robiłam szczegółowy plan (co pół godziny co robić mam) na cały tydzień ostatnio po ostatniej kryzysowej sytuacji, bo stwierdziłam ze wyjdę z tego poprzez dyscyplinę i rutynę, ale nie wyszło :mrgreen:

A przestań, ja sobie mówię że niezależnie od tego co będzie się działo, niezależnie od tego jakie myśli będę miała to wykonam ten plan (dyscyplina, c'nie?). I trudno, nawet jak w trakcie stwierdzę, że to przecież nie ma sensu (mój plan, jego skonstruowanie) to i tak to pociągnę, żeby sobie nie robić chaosu większego jeszcze :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda strata - w tym każde odrzucenie - stwarza przestrzeń na coś nowego i otwiera nowe możliwości... ;-)

Uśmiechnij się do życia, jeśli chcesz, aby życie uśmiechnęło się do Ciebie... ;-)

Nie czekaj aż poprawi Ci się humor - sam(a) wybierz chciany humor już teraz... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiadłabym dziś do niewłaściwego autobusu, ale niewidomy chłopak stojący obok mnie na przystanku tuż przy drzwiach zapytał, jaki to numer. Już miałam odpowiedzieć, jednak uprzedził mnie ktoś z wsiadających. Wprowadziłabym chłopaka w błąd i wylądowała na jakimś zadupiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×