Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten) !Niedostępny w PL!


depas

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem siódmy dzień na 200mg Bromantanu (2x100mg). Przez pierwsze 10 dni kuracji brałem 100mg (2x50mg). Tak jak poprzednio zaobserwowałem, na wyższej dawce nie pojawia się większa stymulacja, natomiast nasila się komponenta przeciwlękowa w moim przypadku. Lek działa bardzo ładnie, łagodnie i stopniowo nasilają się jego efekty. Nie zaobserwowałem nagłych wzrostów czy spadków energii. Nie ma problemów z zasypianiem, budzę się wypoczęty po 7h snu.

 

Płacił ktoś bitcoinami na extrapharmacy.ru :?: Priv

 

Może napiszę tutaj, dla potomnych, jako że jest to praktycznie podstawowe źródło do zaopatrzenia się w ten specyfik (w formie aptecznej).

 

1) przede wszystkim najpierw należy założyć sobie 'portfel' do bitcoinów - ja używam https://www.circle.com/en

2) jak już mamy portfel należy zakupić walutę, w tym celu korzystam z internetowego kantoru https://cryptoins.com/pl (robimy przelew z naszego konta bankowego i podajemy nasz adres z circle - aby go pobrać klikamy w swoje dane na circle w prawym górnym rogu, następnie 'get adress', copy); są inne opcje do tego - http://bitcoinet.pl/jak-kupic-bitcoiny/

3) przeważnie w następnym dniu roboczym waluta jest już w portfelu circle, wtedy możemy zlecić przelew na konto sklepu - 'send money', adress (nr konta) i kwota, a na extrapharmacy deklarujemy, że wpłaciliśmy i podajemy kwotę; o ile dobrze pamiętam taki transfer trwa około 1h (do 2h max)

4) zazwyczaj w następnym dniu (wyłączając niedziele i święta) po otrzymaniu BC Extrapharmacy nadaje przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panikarz, udało mi się to ogarnąć. Do Twojego bitcoinowego legacy dodam tylko żeby zwrócić uwagę na ceny bitcoinów (im szybciej tym zwykle drożej - vide kantory vs. giełda bitcoinów np. bitmarket.pl) i prowizje które są pobierane przy wypłacie. Oczywiście najlepiej wybrać wszystko jak najtaniej.

 

Czy wypłacie (płatności) z portfela też pobierają Ci prowizję, ja zainstalowałem multibit i jakąś mikroskopijną prowizkę zabrali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, kurs jest niestabilny. Tego samego dnia rano i wieczorem mogą być znaczne różnice. Generalnie jeśli ktoś ma czas się w to bawić może czaić się i dokonać wymiany w dogodnym momencie, wtedy na pewno wyjdzie to korzystniej. Szkoda tylko, że na Cryptoins (i nie tylko) zlikwidowali przelewy szybkie --> http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/925-polskie-banki-blokuja-wplaty-przyspieszone-i-ekspresowe-serwisom-bitcoinowym

Na Circle nie pobierają opłat od przelewu zwykłego ani z karty debetowej. Prowizję liczą w przypadku karty kredytowej --> https://support.circle.com/hc/en-us/articles/204397104

Od transakcji wychodzącej nic mi nie pobrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na was Bromantan od pierwsze dawki??

 

Vengance Ty to masz przejebane z tymi stymulantami. Myślę, że po gramie kokainy napisał byś coś w rodzaju:

"czuć delikatną poprawę nastroju jednak wszystko wyczuwalne na granicy placebo, czy gram to odpowiednia ilość?".

 

Tak poza tym to zamówiłem ten ruski cud inżynierii chemicznej. Mam nadzieje, że będzie mi pomocny tak jak metylofenidat od którego chce jednak czasem odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bromatan to dobry pomysł gdy sie schodzi np. z paroksetyny. Gdy odstawiałem paro kopały mnie prądy a po Bromatanie nie ma nic,i chyba nie potrzebnie kupiłem 2 paczki bo nawet nie spożyłem 1/3 jednej paczki i raczej tymczasem nie wrócę do leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem z ceretropic, w tym tyg. dojdzie i dam znac co i jak, martwie sie o jakosc bo zamawialem ostatnio colu i fasoracetam i zero dzialania obu srodkow; miesiac brania na miesiac przerwy czy moze byc mniej tej przerwy?
Nie chcę cię martwić, ale brałem w prochu ladasten z Ceretropic i nie działa na mnie, niby ktoś tu pisał, że od nich raczej lipy być nie powinno, ale różnie może być, daj znać jak dojdzie czy działa na ciebie?, będę musiał chyba oryginał zamówić i sprawdzić, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem z ceretropic, w tym tyg. dojdzie i dam znac co i jak, martwie sie o jakosc bo zamawialem ostatnio colu i fasoracetam i zero dzialania obu srodkow; miesiac brania na miesiac przerwy czy moze byc mniej tej przerwy?
Nie chcę cię martwić, ale brałem w prochu ladasten z Ceretropic i nie działa na mnie, niby ktoś tu pisał, że od nich raczej lipy być nie powinno, ale różnie może być, daj znać jak dojdzie czy działa na ciebie?, będę musiał chyba oryginał zamówić i sprawdzić, pozdro.

Na mnie bromantan z ceretropic dziala swietnie, widocznie jestes non responder moze podjezykowo sprobuj?

 

-- 12 sie 2016, 12:33 --

 

Wczoraj dostałem Ladasten. Pytanie, bo internet milczy, czy ladasten można brać z alprazolamem lub pregabaliną, którą biorę codziennie? BArdziej mam na myśli to drugie, bo bzd biorę doraźnie.

Moim zdaniem z benzo sie dzialanai znosza,bromantan jest generalnie stymulantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Wam na dopaminie w szczególności to pramipexol może być dobrą alternatywą.

Uwrazliwia on autoreceptory D2 zwiększając obieg dopaminy w mózgu.

Nie działa on od razu jak inni agoniści dopaminy ; na początku pogarsza stan psychiczny drastycznie zmniejszając synteze dopaminy. Ale wszystko to się zmienia po kilku tygodniach stosowania przewlekłego Pramipeksolu.

Biore go trzeci dzień i czuje się koszmarnie wiem jednak ze idzie wszystko w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwić sobie ten lek i jaki to koszt? Jak bupropion na mnie nie zadziała, to może sprawdzę ten lek

 

https://cosmicnootropic.com/collections/brain-health/products/ladasten?variant=35438864015

Wiecie może jaki wpływ ma ladasten na acetylocholine? Zaleca się suplementowanie choliną w przypadku używania ladastenu? Pewnie tak, ale wolę zapytać.

 

Nie wpływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×