Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

dam liste jeszcze raz wszystkich milych osob co zostana w mym sercu , zeby MSP byla zadowolona

#przegralemzycie #listahobbiego

 

MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP

REBELIA ELO

ARASZKA WOWO ROBOTNICA

[*] HUJEN - wredna sucza [*] REIBEN [*] TRUMIENKA [*] BUKA [*] FAZIIII [*] DZOLANTKA [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, ,,Pokój'' chwycił mnie za serduszko przyznam. Ja polecam ,,Predestination'' choć to obraz pojebany jak kąpanie ze starym to zostawia ślad a takie filmy są najlepsze. Ostatnio też ,,Bukowski: stworzony do tego'' wyjął mi masę łez, choć to dokument to ciekawy i smutny zarazem. Westworld - oglądasz może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, Doszło:) Będziesz miec teraz inspiracje;d

Equilibrium kojarzy mi sie bardzo z zeszłorocznym ,,Equals''. Scenograficznie, emocjonalnie, futurystycznie i na poziomie zdehumanizowania to bardzo podobne filmy. Film z którym mi sie jeszcze ,,Equli.. niejako kojarzy to ,,Kłopotliwy Człowiek'' choć tu się bardziej kłania nadrealizm ale ten film chyba jak mało co koresponduje z pewnym uczuciem niezrozumienia, odosobnienia tak często występującego u osób zaburzonych. Stawia tez gdzieś tam w tle takie pytanie czy czasem to odosobnienie to nie jest swoiste przebudzenie, dostrzeżenie, ze z tym światem jest wyraźnie coś nie tak a forma surrealistyczna tego filmu, tworzy perspektywę która to pomaga dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam liste jeszcze raz wszystkich milych osob co zostana w mym sercu , zeby MSP byla zadowolona

#przegralemzycie #listahobbiego

 

MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP MSP

REBELIA ELO

ARASZKA WOWO ROBOTNICA

[*] HUJEN - wredna sucza [*] REIBEN [*] TRUMIENKA [*] BUKA [*] FAZIIII [*] DZOLANTKA [*]

 

spoko ale mi tez moglbys jebnac swieczke - chociazby taka najtansza z biedronki

 

chociaz no i tak sama se zakupilam pakiet w promocji bo jestem polakiem biedakiem cebulakiem i biore z polki wszystko co jest przecenione o 50%

 

nawet jezeli jest mi to do niczego niepotrzebne tak jak wlasnie znicze ktore zaplic moge co najwyzej sobie...

 

... i smarkom ktore zdechly - pamietamy [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, Co tam Elo u ciebie? Widze ze chyba bylas ostatnio w lidlu?:)

 

no wlasnie typie lidl od zawsze byl najulubienszy ale ta promocja z tego miesiaca to jakas beka - ci ludzie na tasmie z pustymi opakowaniami to juz mnie przerosli wiec se odpuscilam wypady

 

elo, cos sie konczy cos zaczyna jest nowa kawiarenka pod zlamanym paragrafem :)

 

kurde widze niezla imprezke tam macie jeszcze iiwaa skradla cale show jestem pod wrazeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×