Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Fizli, cynamon szanuję :uklon: Pinstripe'y są fajne z nieregularnym umaszczeniem, jakby ktoś zaczął malować wzory na białym i nie skończył :great:

 

Powiedz mi jak często jedzą, co jedzą i jak znoszą kontakt z człowiekiem (dotyk, ciepło ciała, głos).

całkiem sopko, karmimy młode co 2-3 dni oseskiem tygodniowym i zwiekszamy karme podczas dorastania, mi wyszły ostatnio banana spied het coral glow 100% :D, wszystkie zarezerwowane 3 szt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, Nic o tych plotkach nie wiem... :shock: No ale ja już rzadko zaglądam poza Spamową. Myśmy Cię tu wspominali, to zanotowałam. ;)

 

cyklopka, Fizli, Takie małe dzieła sztuki, nie? :105:

szczerze zwisa mi to co tu ludzie gadają xd, dzięki trochę się naszukałem tych odmian i hetów, teraz staram się rozmnożyć troszkę większe węże z mojej hodowli, nawet nie za bardzo dopuszczałem jakieś pająki bo nie mam czasu się babrać w kilku set sztukach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caluśki biały tylko głowa jest jak u banana spidera :D

O, to cudak :105:

 

To fajnie, jak będę na kupnie, to będę wiedziała, do kogo się zwrócić, ale jak mówię, to może być za rok czy dwa, bo trzeba mieszkanie urządzić, kasę na terrarium odłożyć itd.

 

Ḍryāgan, mnie dopiero dzisiejszy dzień trochę rozpogodził, dosłownie było więcej światła.

 

Ogólnie nie dajemy się, trzymamy się :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caluśki biały tylko głowa jest jak u banana spidera :D

O, to cudak :105:

 

To fajnie, jak będę na kupnie, to będę wiedziała, do kogo się zwrócić, ale jak mówię, to może być za rok czy dwa, bo trzeba mieszkanie urządzić, kasę na terrarium odłożyć itd.

 

Ḍryāgan, mnie dopiero dzisiejszy dzień trochę rozpogodził, dosłownie było więcej światła.

 

Ogólnie nie dajemy się, trzymamy się :papa:

luz może uda mi się załatwić od BHB albo Boba Clarka samice ceny różne od 50 funtów do kilkunastu tysięcy (raczej nie dam rady załatwić czegoś powyżej 1000 funtów) np. bel BHB line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Noc z mega zawrotami mialam ... I teraz sie bojam czy mi znow wraca to co mialam ostatnio i czy w takim stopniu. Przesililam kregoslup bo pracy bylo ostatnio duzo a w pracy tylko ja i Pani Renia oraz jeszcze nasza kierowniczka ale w formie kilku godzin dziennie .

Zalamac sie idzie.

Musze dochodzic do konca stazu zebym mogla przejsc do tego drugiego projektu. Wiec niech moj kregoslup sie uspokoi.

 

Pogoda juz dzis wstretna .

 

kosmostrada, ciuszkoland fajny tyle ze daleko no i wiesz jakie tam nieraz handlary bitwy staczaja ....

jak sie dzis masz????

 

Spokojnego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Będę chyba jak ten więzień kreseczki ryć, który to z kolei dzień bez światła. :bezradny:

Nie będę ściemniać, czuję się beznadziejnie. I tyle mam do powiedzenia.

 

Miłego dnia mimo wszystko!

 

platek rozy, Wytrwasz Platuś, bo to już niedługo, nie z takimi rzeczami się daje radę!

 

JERZY62, Miłego fotonowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×