Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

U kogo słonecznie, u tego słonecznie... :bezradny:

Kolejny dzień zamulony.

Właśnie wróciłam z dotlenienia i zresetowania, podskoczyliśmy do pobliskiego lasku na spacer. Nie żebym jakąś ekstazę przeżyła w tej burości i wilgoci, ale dobrze trochę pobyć w ciszy i resztkach zieloności. Nie chciało się wystawiać nogi, ale dobrze się zmobilizować.

Teraz dobra kawka i ciasto, w domeczku, nawet się nie chce wychodzić gdzieś na miasto.

 

Wczoraj, jako że przejeżdżaliśmy obok, młody namówił nas na wpadnięcie do świeżo otwartego centrum handlowego, co by obejrzeć, bo niby miało być jakieś inne. No. Wylecieliśmy stamtąd na granicy paniki, nie tylko ja, cała trójka. :P Miejsce nieciekawe w środku, jakieś tak nieprzyjaźnie zaaranżowane i przede wszystkim potworne tłumy. My jednak nie jesteśmy bestie szoppingowe, uznaliśmy to za doświadczenie traumatyczne... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Nathaliee, trzeba dobrać tło o częstotliwościach zbliżonych do pisków, każdy pacjent może mieć inny ton w uchu, i wtedy można na trochę zapomnieć o tym dźwięku słuchając sobie odpowiednio dobranego zestawu.

 

Mój niedoszły mąż na to choruje i cały czas musi u niego lecieć muzyka albo TV. A potem oczywiście pretensje do mnie, że za cicho mówię i niewyraźnie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tak tylko że nie tylko przy komputerze mi to buczenie/szum przeszkadza ale w ogóle. Ja też mam większy problem ze zrozumieniem tego co inni mówią, słyszę ale nie rozumiem, tak często bywa.

 

kosmostrada, swoją drogą dziwie się że u mnie słońce jest a u Ciebie nie ma, przecież chyba tak daleko od siebie nie mieszkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

U mnie dzis slonko i 12 stopni wiec mozna bylo sie wybrac na spacer. Policzylam i to 5 dzien ze sloncem od jakiegos miesiaca. A tak szarowa i deszcze.

Dzis bylam na spacerku orazxw wielkim hangarze ciuszkolandowym Pojechalam z kolezanka i jej mama. Kupilam cudne swetrzysko podszyte miskiem , takie rozpinane --- za cale 2 zlote. I torbe z flauszu na zakupy takze za 2 zl. Pozniej poszlysmy na wycene popatrzecz a kurtkami ale nie bylo nic na mnie ... Za to byly sliczne kozaczki skorkowe z Zary ale niestety za ciasne.

 

Na Festiwal wczoraj nie dotarlam bo mialam napad myslenia ze wygladam paskudnie i sie nie nadaje do ludzi , czyli wylazly ze mnie w duzej mierze moje kompleksy urodowe.

 

kosmostrada, Twoj sweterek cudny :) bedzie cipelutki i do dzinow czy leginsow super. A tak myslalam ze pewnie pojechalas looknac do tej galerii :)

 

Carica Milica, Lit francowacie reaguje z alkoholem :x

 

A tak nie czuje sie najlepiej . Mam jakies zawroty niewielkie. Zakolnierzykowalam sie za wczasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, no całkiem niedaleko... Kosmo na jednym krańcu Polski, a Ty na drugim. :lol:

 

Dzień dobry! :papa:

 

U mnie też dzisiaj słoneczko, ale dopiero od 11ej wylazło zza chmur i już właśnie zachodzi. Wykorzystałam piękny dzionek na spacer, a skoro byłam niedaleko kauflandu to weszłam po jakieś owocki i kawkę, połaziłam między regałami i wypatrzyłam drabinkę domową. No, nareszcie będę po ludzku wieszać firany, a nie kokosić się ze stolikiem z kuchni, żeby w dużym pokoju zawiesić. Ponieważ nie jest aluminiowa i lekka, musiałam dzwonić do Brata po pomoc... przyjechał, przywiózł mnie do domu. Drabinka super, antypoślizgowe stopnie, miękki uchwyt. Przymierzyłam w oknie i jest superaśna!

 

kosmostrada, :D to przeżyłaś Kosmuniu wczoraj terapię wstrząsową w nowym centrum... ;) Za to dzisiaj posłuchałaś ciszy w lesie, tylko słońca tam brakowało, żeby oświetlić tą jesień. Ale ważne było dotlenienie się wśród zieleni.

Ja mimo ładnej pogody też mam zamulony łeb i zawroty. Staram się jakoś funkcjonować i korzystać z wolnych dni...

 

Carica Milica, łoj kacyk dzisiaj Carico? Chyba następnym razem będzie tylko szklaneczka piwka... :o

 

A taką spanielkę miałam 14 lat, tylko była cała czarna z białym krawacikiem. :D

 

platek rozy, gratuluję udanych łowów w lumpku, nie zmarzniesz już w takim swetrzychu.

Ja chyba tez założę zaraz kołnierz, bo wyraźnie mam od szyjnego te zawroty.

Płatuś, a cóż to za kompleksy.... chyba taki dzień miałaś, albo lustro zakurzone było. :D:angel:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana nie wiem , wydawalo mi sie ze wszystkie kobiety sa piekne a ja beznadziejna :bezradny: moze dlatego ze jak mam za duzo stresu to moja cera tez to odczuwa i ja obsypuje . W kazdym razie dzis juz lepiej , juz tak nie mysle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×