Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, Cieszysz się, martwisz, czy stwierdzasz fakt? ;)

 

Ḍryāgan, Ano jest jak mówisz... :bezradny:

 

Dopiero wróciłam do domu. Siedziałam po pracy 1,5 godziny w banku ( nie, nie brałam kredytu na pińset milionów... :twisted:, poszliśmy załatwić niedużą zmianę :roll: ), potem musiałam wyjść z psem. W nagrodę kupiłam sobie Politykę z fajnym jak mniemam filmem, który chciałam zobaczyć, a teraz zalegam ze słabiutką latte o smaku karmelowym.

Z przyjaciółką przełożyłyśmy spotkanie na jutro, bo liche jesteśmy obydwie, żadna to przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a skąd wiesz, że padłam? Właśnie wstałam po prawie 2 godz. drzemce. divers2321.gif Rzadko mi się to zdarza, a dzisiaj tak mnie zmogło po obiedzie, że o mało talerza nie zbiłam przy myciu.

 

A Ty dzielnie przeżyłaś popołudnie w banku, brawo!

 

tosia_j, podzielam Twoją radość i fajnie też, że po tylu latach masz odstawkę pramolanu.

 

Dryagan, JERZY62, cześć Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani...

 

Nie pisałam ostatnio, bo często byłam poza domem, a po powrocie jedynie byłam w stanie poczytać, co u Was się dzieje, na pisanie sił zabrakło..

Załatwione wizyty-u okulisty i diabetologa- badania niezłe, więc cieszę się. Spokój na pół roku, dalej dieta lekkostrawna, do której zresztą już przyzwyczaiłam się, bo w zasadzie dieta cukrzycowa, to dieta zdrowa...Poziomy glukozy dobre, nawet małe "grzeszki" od czasu do czasu, nie wpłynęły jakoś negatywnie, co mnie cieszy oczywiście. Oczy bez zmian, czyli nic gorszego niż jest, nie dzieje się ;)

 

Byliśmy też u malutkiej Natalii i Jej braciszka. To było fajne popołudnie :D Dziewczyneczka zmienia się pięknie :yeah: , jest zdrowa :!:

Trzeba bardzo zwracać uwagę na starszego Wnuczka, bo jest trochę zazdrosny, jednak nie ma to wpływu, na szczęście, na Jego stosunek do siostrzyczki :D

 

Byłam w końcu w Rossmannie, /innym/ nie wiem nawet, czy obniżki nadal obowiązują, ale cień kupiłam i jeszcze kilka drobiazgów...

Przez ten chory, szyjny odcinek kręgosłupa, nie mogę normalnie popatrzeć, co na półkach, bo paru minutkach miałam już tak potworne zawroty, że zakupy musiałam zakończyć. W nocy była powtórka...

 

Dzisiaj byłam na spacerze z pieskiem, wpadłam na chwilkę do Almy, by kupić, jeszcze będące na półkach, makarony włoskie. Oj puściutko tam, aż nieprzyjemnie... To jest wolno stojący budynek, więc raczej delikatesy nie utrzymają się tu, podobno jedynie te w galeriach, maja szansę na przetrwanie ;)

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, w sumie dobre wiadomości od Ciebie... ważne, że badania są w porządku, nic złego się nie dzieje. :great:

Wnusia rośnie i raduje Rodzinkę, a dla Ciebie to dawka pozytywnej energii.

 

Z tym szyjnym odcinkiem mam tak samo. Głowa lekko do góry -dosłownie na chwilę i megaśne zawroty gotowe. Nawet w czasie snu, leżąc na boku nie mogę odchylić do tyłu. W czasie przekręcania z boku na bok też mam zawroty.

 

tosia_j, wena na jesienne wiersze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy mnie najdzie prawdziwa we(ł)na

złapie mnie misty, swej troski pełna

ładnie ostrzyze, męza maszynką

a z wełny, kurtką lub pelerynką

tą obdaruje, którą przechodzi

zimna dreszcz. i na deprę jej szkodzi

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Na razie jeżdżę na ranną zmianę, wieczorem do uczniów, trochę to męczące, ale z czasem dogram grafik, ustalę priorytety i mam nadzieję znajdę czas na rzeczy przyjemne, może wrócę na kurs tańca. Na razie robię co muszę i mam nadzieję za tydzień, dwa jakoś się wszystko wyklaruje.

 

Głaszczę zmęczonych, pozdrawiam Spamiarzy! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :105: Gdzie nasz tom Nerwica.com? :D Pamiętasz dawno temu pomysł z wydaniem tomika?

 

mirunia, A wiedziałam, że Cię najdzie Drzemkosław po takim dniu. ;) Ja może też bym padła, ale niewygodnie było na krzesełku w banku. :D

 

misty-eyed, Dobre wieści! Zawsze to jakiś komfort psychiczny jak sprawdzone , że wszystko gra.

Są jakieś końcowe przeceny w Almie np. właśnie na dobre makarony?

 

cyklopka, Na pewno sobie wszystko z czasem sprytnie ułożysz. Nie zapracuj się tylko, bo czas dla siebie jest niezbędny dla zdrowia naszych głów. Ale to tam wiesz, ale sobie pogadam tak z troski. ;)

Pracujesz w weekendy?

 

Lapek mi padł, ale resuscytacja się udała. :smile: Zobaczymy na jak długo.

Wącham sobie nadgarstki -test nowych próbek. :105: Zostało mi tylko pięć takich większych ( nie na jeden psik przypominający), czyli na 5 dni, więc stwierdziłam, że nie będzie kompulsją rozpieścić mój nos. :smile: Drążymy nadal z Plateczkową temat perfum arabskich, więc uczta dla zmysłów jest. Mały pioniondz, a duża frajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Nie my planowaliśmy, tylko z tego co pamiętam Ty byłaś pomysłodawcą... :D To było tak dawno, na początku mojej bytności na forum, ale może ten wątek jest do odkopania. Wstawialiśmy tam swoje wiersze ( ja tylko jeden), to był wątek chłopaka, który dużo pisał na czacie, zapomniałam nicka.

A propos starych czasów, pytałaś o Fizliego, też jestem ciekawa, co u niego... Myślałam, że właśnie Ty masz z nim kontakt...

 

Karolina66, Heloł! :papa: Jak nastrój, idzie ku lepszemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, pięknie :brawo: Nic nie wiedziałam o Twoich poetyckich zdolnościach... :mhm:

"Wrażliwość to zdolność rozumienia poezji, Poezja to zdolność przekazywania czegoś z serca do serca, z duszy do duszy.."

 

 

mirunia, mam tak samo. Czasem długo szukam właściwego ułożenia, zmieniam poduszki, zdarza sie i tak, że poduszka rehabilitacyjna nie pomaga ;)

 

kosmostrada, co z Twoim sercem? Czy odczuwasz poprawę? Ja, odkąd miałam tego typu sercowe problemy, zażywam Isoptin SR, to już ok. 16 lat. Uważano go za lek przestarzały, a okazało się, że jest pomocny również w cukrzycy m.in. Młody lekarz kiedyś próbował mi go zmienić, ale czułam się bardzo źle, powróciłam więc do niego :D

 

Co do makaronów, nawet nie wiem, czy to obniżka, czy nie. Ceny przystępne...ok. 3 czy 6 zł są osiągalne dla mnie. Chodzi mi głównie o dobrej jakości makarony z semoliny, o różnorodnych kształtach /myślę o dzieciach :D /. Ale wiatr hula po sklepie...dziwnie jest ;)

 

cyklopka, :D cudownie, że los się do Ciebie uśmiechnął. To dodaje wiary w siebie. Choć obowiązków będziesz miała sporo, to na pewno to lepsze niż ich brak...

 

Karolina66, witaj, jak Twoje sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×