Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Miałabym pytanie: dwa razy miałam tak, że zasłabłam rano, czy mówić o tym psychiatrze? Pierwszy raz był 8 września, gdy jeszcze nie brałam leków, a drugi raz był 10 października. Czy to go zainteresuje, coś zmieni jeśli chodzi o przyjmowanie leków (SSRI)?

Raczej psychiatrów interesują takie rzeczy, może być coś z lekami :mhm:

 

cyklofrenicy ,

Cyklopi :mhm:

 

Wysłałam CV w dwa miejsca w zeszłą środę, dwa w sobotę, machnęłam ręką, że po weekendzie ktoś się odezwie. Nieee... musiał w niedzielę o 17:30, bo czemu nie. :shock: Jutro rano mam rozmowę, przyjmuję modlitwy, kciuki i manuki, żeby: a) byli chętni do zatrudniania, b) miejsce rozmowy było de facto miejscem pracy, a nie oddelegowywali za miasto. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałabym pytanie: dwa razy miałam tak, że zasłabłam rano, czy mówić o tym psychiatrze? Pierwszy raz był 8 września, gdy jeszcze nie brałam leków, a drugi raz był 10 października. Czy to go zainteresuje, coś zmieni jeśli chodzi o przyjmowanie leków (SSRI)?

Raczej psychiatrów interesują takie rzeczy, może być coś z lekami :mhm:

 

No własnie pierwszy raz był jeszcze przed braniem leków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathaliee, mimo wszystko, lekarz to lekarz, objawy to objawy, więc taka informacja może się przydać.

 

Ḍryāgan, trzeba robić swoje i wierzyć.

Przygotować ubranie, dokumenty, zażyć choć trochę snu, chociaż może być ciężko, bo dzisiaj pełnia :mhm:

 

Siarlek, staż w aptece. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pełnia to jak przekleństwo... Ciekawe czy to faktycznie główna przyczyna bezsenności. Witam wszystkich. Chyba mniej muli?

 

Na mnie księżyc bardzo działa, co miesiąc :) Są ludzie, którzy na to reagują i są tacy, których to nie rusza. A forum faktycznie działa juz super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

No i kolejny tydzień rozpoczęty!

 

Pogoda od rana słoneczna, aczkolwiek tak jak u Miruni po otwarciu oczu łeb mi wybuchł.

Kolejny dzionek na betablokerze, dziś jak babuleńka szłam pod górke, bo zadyszkę łapię co większy wysiłek. Zwykle pędzę, truchtam po schodach co by ćwiczenie mieć, a dziś, no cóż... :bezradny: Ale liczę na to, że rychło serducho się uspokoi. Byle się nie nakręcać i nie panikować z tego powodu i będzie ok.

Herbatkę czarną z miętą popijam i byle do 17.30.

 

Ja tam lubię pełnię...

 

 

mirunia, I jak tam Kochana, proch zadziałał, dzionek potoczył się gładko?

 

cyklopka, Czyli kciuki jeszcze trzymam!

 

Siarlek, A jak Tobie poszło na rozmowie?

 

JERZY62, Nathaliee, Witajcie! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo okazała się być jego siostrzenica :tel:

To jest mała sieć kilku aptek, rodzina już obsadzona i teraz się rozbudowują. :mhm:

 

Ḍryāgan, ma dzwonić późnym popołudniem/wczesnym wieczorem :mhm:

 

Zawsze dzwonią, kiedy człowiek się najmniej spodziewa, prawidło znane mi od czasów św. Mikołaja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Och to dobrze, że możesz się zerwać! No właśnie coś jest nie tak z ciśnieniem, bo u mnie właśnie się nagle zamgliło i świat poszarzał, nie dziwota, że łby bolą.

To życzę, żeby przeszło na wieczór, odpoczywaj sobie Kochana!

 

Ḍryāgan, A Ty jak zaczynasz tydzień, jak się czujesz?

 

Trochę mnie dziś nosi, muszę się jakoś wyciszyć, bo jak mnie rąbnie potem, to się będę zbierała przez nie wiadomo ile... Już Psiapsiółkę przepraszałam, że jej głupkowate smsy wysyłam ze zdjęciem rękawa mojego swetra ( bo taki ma jebitny kolor... :roll: )

Idę kawę strzelić, jestem na betablokerze to nie powinno mnie bardziej rozszarpać, a może na ból głowy pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem troszkę rozluźniony/luźniejszy :smile: Do głowologa po jakie lekarstwa idziesz?

Niby po ten ketrel tylko na sen, chociaż tak jak wspominałem wcześniej, poproszę go żeby może coś innego mi wypisał na sen, bo ketrel mnie tak klepie że nie mam na nic siły w ciągu dnia.

 

tosia_j, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, No niektórzy biorą na wyciszenie ( bo serducho wtedy tak nie zap....), ja nie mogę, bo niestety obniżają ciśnienie i zaliczam zgon. Teraz jest sytuacja wyjątkowa, bo nie mogłam się nawet wysłowić, tak mi serce łomotało, jakbym biegła sprintem.

 

Ḍryāgan, grunt, że jest lepiej, choć ciut... Też zaglądam za wieściami od Caricy.

 

tosia_j, Heloł! A jak Ty dzisiaj się czujesz, wszak roztrząsamy dziś nasz stan ogólny, trzeba też się ujawnić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×