Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Ja chodziłam z liśćmi kapusty w staniku :mrgreen: jak miałam zatory mlekowe na początku po urodzeniu młodego ( położna mi poleciła...). I chodziłam z kapuchą na napuchniętym kolanie. :smile:

Ta papka to może by mi się przydała na ramiona i barki ( co prawda to nie reumatyzm, ale powiedzmy że podobny temat), ale jak tu funkcjonować 2 godziny wysmarowana czymś takim... :shock:

Nie mam sokowirówki... :why:

 

Purpurowy, Nie dość, że rozrywkowy, to jeszcze kulturalny... ;)

 

Nathaliee, A jak podnosisz brwi, nie myślisz - ło matko robią mi się zmarszczki na czole... ;)

To co pisze Purpurowy - chyba męczy jak nie jest naturalne, mimika jest wymuszona i nie oddaje tego, co naprawdę czujesz.

 

Pachnie w całym domu, jak w knajpie indyjskiej... :smile: Pyszny mi wyszedł ten indyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli szykuję się do snu, Odczuwam zmęczenie, a właściwie niewyspanie. Zauważyłam, że mam tendencję do opóźniania przygotowań do snu.

Rano, przed 7 muszę wstać, może więc rozsądek zwycięży. Ja nigdy nie zasnęłam w godz. 22-23. Najwcześniej ok. północy. To trochę dziwne :mhm: Starszy Syn odziedziczył to po mnie...to chyba jest tak, jak powiedziała kosmostrada, szkoda życia - to przekonanie tkwi gdzieś głęboko w podświadomości i blokuje mnie? To możliwe?

 

Nathaliee, Ty też nie śpisz jeszcze? Rano wstajesz do pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Purpurowy, to masz jakieś zainteresowania, to dobrze ;)

A o co chodzi z tym wyborem piosenek?

Cześć.

Miałem wybrać 10 piosenek których chciałbym się nauczyć grać i wysłać mojemu Panu.

Z tym że od 2011r słucham głównie muzyki z gatunku RAC (jednocześnie nie popierając żadnych organizacji o profilu prawicowym) więc trudno jest mi wybrać jakieś piosenki które można by zaprezentować normalnym ludziom. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie nadal buro, udało mi się rano przejść z psem o suchości. Chociaż to.

Zastanawiam się, czy już nie rozpocząć sezony łykania witaminy D3, to tak w ramach tęsknoty za światłem...

 

mirunia, U mnie też smęt i rozbicie, wstałam z rana zmasakrowana, myślałam już, że się nie pozbieram... Też powolutku dzióbię swoje i byle do końca pracy. Wieczorkiem muszę znów na chwilę zajrzeć do biura. ale to już jakoś pójdzie.

Kawkujesz? Bo ja już sobie robię drugą kawkę. ;) Ściskam jak zwykle mocno, w kupie raźniej...

 

Purpurowy, Pokażesz nam swoją listę? Bardzo jestem ciekawa. :105:

 

J3RZY62, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, co, nie podoba Ci się Santana, czy nie w Twoim stylu?

Wiesz co, generalnie jest w porządku, ale tu chodzi o coś czego sam słucham, żeby była większa motywacja do nauki. ;)

 

Byłem u lekarza rodzinnego, zrobiłem szczepienie, ale ketrelu powiedziała że mi nie przepisze, bo musi mieć zaświadczenie od psychiatry, bo tak to każdy może przyjść i poprosić ją o dowolny lek. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, spisz po tym ketrelu? Masz sny po nim? Ja brałem setkę i tylko po nim miałem bujne sny.

Spać śpię. Sny mam dosyć popaprane, ale rzadko kiedy je pamiętam. Mój ulubiony to ten w którym Jerzy Urban zamieszkał na Dominikanie i zrzucił bombę atomową na Tajwan. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×