Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Jelenia Góra ] Zgorzelec i okolice


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób ze Zgorzelca, które cierpią na nerwicę lękową, nerwicę żołądka (biegunki, wymioty z nerwów, lęki przed jedzeniem, lęk przed lękiem itp sami wiecie jak działa ten zakodowany mechanizm), jelit itp w celu stworzenia grupy. Niestety w naszym mieście nie ma takich grup, za to jest pełno dla narkomanów alkoholków itp. To bardzo niesprawiedliwe. Chętnie spotkam się z takimi osobami. Może wspólnie będzie nam łatwiej, może znajdziemy terapeutę, który się podejmnie przeprowadzenia terapi. |Prosze o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, też Witam wszystkich, jestem z JG, i też jestem tutaj nowa...akurat po jakimś czasie spokoju depresja powróciła znowu...ajk co roku z resztą...

nie jest ciekawie, ale staram sie przetrwac...u kogo się leczycie?

ile czasu to trwa w waszym przypadku?jak radzicie sobie z życiem?

pozdrawiam i z niecierpliwoscią czekam na odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, też Witam wszystkich, jestem z JG, i też jestem tutaj nowa...akurat po jakimś czasie spokoju depresja powróciła znowu...ajk co roku z resztą...

nie jest ciekawie, ale staram sie przetrwac...u kogo się leczycie?

ile czasu to trwa w waszym przypadku?jak radzicie sobie z życiem?

pozdrawiam i z niecierpliwoscią czekam na odpowiedż

 

 

 

Ja pierwszy raz lecze sie na depresję, jestem rowniez z Jg :) zacząłem 2 miesiące temu hmm jest trochę lepiej ale i tak jest mi ciężko radzic sobie. Oprócz tego chodze na psychoterapie ktora mam nadzieje przyniesie pożądany skutek .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, też Witam wszystkich, jestem z JG, i też jestem tutaj nowa...akurat po jakimś czasie spokoju depresja powróciła znowu...ajk co roku z resztą...

nie jest ciekawie, ale staram sie przetrwac...u kogo się leczycie?

ile czasu to trwa w waszym przypadku?jak radzicie sobie z życiem?

pozdrawiam i z niecierpliwoscią czekam na odpowiedż

 

 

 

Ja pierwszy raz lecze sie na depresję, jestem rowniez z Jg :) zacząłem 2 miesiące temu hmm jest trochę lepiej ale i tak jest mi ciężko radzic sobie. Oprócz tego chodze na psychoterapie ktora mam nadzieje przyniesie pożądany skutek .:)

 

 

hej:) u kogo się leczysz? gdzie ta psychoterapia? na czym ona polega?może warto, też się zastanawiam nad czymś dodatkowym poza farmakologia...muszę coś zrobic i szukam jakiejść alternatywy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie byłoby spotkać się z osobami które czują podobnie, i móc pogadać w końcu z kimś kto zrozumie co czujemy....

tyle ze ja na razie nie daje sobie rady ze sobą ...muszę przeczekać ten najgorszy okres..ale potem chętnie bym się spotkała.

p.s. - zaczęłam chodzić na akupunkturę - dam znać czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też obecnie z Jeleniej Góry... ktoś ma ochotę pogadać o tym co go trapi w realu? "Oferta jest kusząca" szczególnie, bo z tego co wiem, to nie ma w okolicach JG żadnej grupy wsparcia dla ludzi z zaburzeniami, tak jak dla uzależnionych (nawet poszedłem na spotkanie AN ale kompletnie inne mamy problemy i inne światy) Dawać znaka śmiało!

 

+ bonus, jak by ktoś jeszcze nie miał orzeczenia, to może ze mną wbić się na Termy Cieplickie za darmo jako mój opiekun :yeah:

 

także sauna, basen i nasze mentalne dolegliwości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×