Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, to tam produkowali Fiata?

Tutaj w Siedlcach produkowali tylko niektóre podzespoły, główna fabryka była w Warszawie na Żeraniu. Produkowali tam Polonezy, FSO 125p (zwanego dużym Fiatem) Warszawy oraz Syreny, a pod koniec produkcji FSO Matiz i FSO Lanos.

Fiat 126p był produkowany w FSM w Bielsku-Białej oraz w Tychach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, wypadl mi wyjazd z siostra do outletow ... Chciala rajstopy w calzedoni kupic . Ja bez kasy ale kupilam sobie fajne skarpetki z kotami , i tak musialam kupic bo ostatnio trzy pary wyrzucilam -- to a propos sprzatania w szafach z ubraniami .

Pozniej jeszcze pod hale smignelsymy ale nic z gazet z przepisami nie bylo , moja siostra szukala ktorejs tam czesci kursu j, ang ale tez nie bylo . No i do domu wrocilam.

Pichce teraz rybke z warzywami z piekarnika . czuje sie kiepsko. Slabosc mam jaks i mnie przydusza.

 

Carica Milica, Tule ! Oby stan Twoj byl na lekach stabilny i wypuscili Cie niebawem do domu.

 

J3RZY62, tosia_j, Purpurowy, Ḍryāgan, witajcie :papa::papa::papa:

 

 

Ḍryāgan, tez mam zjazd nastroju . trzymaj sie i nie kop dalej dola....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Ja niestety nie lepiej. Nie wiem jak to jutro będzie. Mam jeszcze popołudnie i noc do ogarnięcia się...

 

kosmostrada, jak się czujesz teraz? Ja na uspokojenie przyspieszonego bicia serca stosuję relaksację, nie ma niczego lepszego /poza jakimiś wspomagaczami oczywiście/, zaczyna się od ok.20 s

http://franzmauler.wrzuta.pl/audio/7t78v5nared/trening_autogenny_-_autohipnoza_by_franzmauler

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, nie za bardzo mam siłę na pisanie...!

 

Chciałam wstawić pierwszy raz /!/ zdjęcie z Wnuczką :lol: , ale nie wiem jak. Mam już na dysku i nie wiem co dalej..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Mam dziś zjazd w dół.. Właściwie id rana leżakuję i nie mogę nic ze sobą zrobić, nawet net mnie męczy. Wszystko mnie męczy. Powoli trzeba się zacząć ogarniać, bo jutro do pracy. Ale jak to zrobić. Jesienna chandra to nie jest, jestem tego pewny na 100%.

 

Problematycznie się zrobiło na Wyspie. Problemy, problemy i ten lęk przed ich konsekwencjami. Znam to doskonale. Moje myślenie jest zawsze nakierowane na najgorsze scenariusze.

 

Zmęczony i przygnębiony jestem :-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...spodziewałam się poprawy, ale niestety...

Jutro wstaję przed 6, Syn zawozi mnie do Wnuczka, muszę wyzdrowieć :roll: i już!

 

kosmostrada , nie odezwała się? Ciekawe czy lepiej się czuje? Może jeszcze da znak?

 

Godzinę poświęcę na obejrzenie nagranego Belfra i chyba będę próbowała zasnąć. Wiem, że zwykle przed porannymi wyjściami mam z tym problem ;) Przynajmniej poleżę w spokoju, dam organizmowi choć trochę odprężenia, chyba włączę relaksację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Zyjem, choć ledwo zipię... Dzięki Kochana za troskę!

Myślę, że to efekt tych tabletek, jak nie mogę narzekać w ciągu miesiąca, to teraz jak jest ta przerwa w braniu to jakieś dziwne hocki-klocki mi organizm wyprawia, a serducho wariuje... :roll: Wrażenie okropne, trochę paniki dostałam... :zonk: Trochę trudno robić relaksację, jak się ma objawy zawału... ;)

Plateczkowa mówi, że się najgorzej czuje w tej przerwie, może u mnie też tak jest. Zobaczę, co będzie dalej, najwyżej odstawię.

Naprawdę fajne zdjęcie, miło Cię zobaczyć! ( czemu sobie ubzdrzyłam że jesteś blondynką...)

 

rolosz, Nic nie ma podejrzanego w tym, jak jest dobrze... :nono: W końcu bierzesz leki.

Zyczę Ci więc spokojnego poniedziałku, niech to będzie chwilowe weekendowe zejście.

 

mirunia, Gratuluję dwóch siat, ja mam dopiero jedną, ale to dopiero początek... :P (nie mam pojęcia po co nam tyle rzeczy, powszechna kobieca przypadłość :smile: )

 

Purpurowy, Ale masz fajne zadanie. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ale masz fajne zadanie. :105:

Wbrew pozorom jest ciężko, bo od 2011r słucham głównie muzyki typu RAC (nie popieram żadnych organizacji o profilu prawicowym, po prostu lubię ten gatunek, za mocne brzmienie) więc trudno jest mi wybrać coś co można pokazać publicznie ludziom. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Była Twoja fota? Umknęła mi? :bezradny: Ciebie sobie wyobrażam jako szatynkę z prostym bobem.

 

WolfMan, No trzymam się... ;)

Choć nie jest łatwo utrzymać się bez paniki, jak masz wrażenie, że zaraz wyrzygasz swoje serce... ;)

 

Purpurowy, To może jednak coś mainstreamowego, co chciałbyś umieć grać... Pan może się zgarbić, jak mu prześlesz swój sztandarowy zestaw... :D

 

 

Piję herbatkę wg nowej receptury, tym razem z dodatkiem malin. :105:

Chyba dziś posiedzę, bom usnęła o 9- tej na godzinę wyczerpana różnymi jazdami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję Ci za miłe słowa... Hormony nieźle potrafią umęczyć. Ja, można powiedzieć, oswoiłam tę przypadłość. Przykro mi, że i Ciebie to spotkało. Może jednak niedługo wyciszą się i unormują - tego Ci życzę Kochana!!!

 

Ja wytrzymywałam w czasie relaksacji nawet w bardzo złym stanie będąc, bo nie wiedziałam już, co mam ze sobą robić. Rozumiem, że każdy z nas musi szukać własnych rozwiązań. Ja należę do osób podatnych na tę formę odstresowania, uspokojenia. Choć nie zawsze tak było. Początki były różne, bo niektóre głosy są drażniące, dlatego poszukiwałam...

 

WolfMan, wyglądasz bardzo dobrze :!:

 

Purpurowy, masz zadanie, tego potrzebujesz , moim zdaniem, bo to super sposób na nudę, rozwój i umilenie zycia :D:great:

 

tosiu_j, :D ja też obejrzałam niedawno Twoje zdjęcie z kotkiem...wyglądasz naprawdę ładnie, spokojnie, choć poważnie, ale tak prawdziwie... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie czujesz się dobrze, więc umknęło Ci...

Masz rację, długo nad tym pracowałam, zresztą pomogło mi uregulowanie tarczycy, właściwy lek. Choć to się udało... ;)

Już jestem opakowana, zalekowana, chciałabym zasnąć, ale będzie trudno. Jutro będzie krótki dzień "pracy", bo do 13 tylko. Od wtorku od 7.30 do 16, ale już w naszym domu. To dla mnie lepsze wyjście. U siebie...

 

Kochana, może pomocniczo coś z tego wybierzesz /ja wierzę tej firmie-sprawdzona przeze mnie/ : http://www.aptekawsieci.pl/17879-solgar-izoflawony-sojowe-tabletki-30szt.html i http://aptekaprima24.pl/solgar-female-multiple-witam-d-kobiet-x60

 

Pozdrawiam Cię gorąco!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzien dobry:******

Ja w pracy ale slabiuska.

Ania w nocy dostala mini udaru , robili tk glowy i cos tam w glowie jest... Miala dzis kolejna chemie wziac a ma niedowlad nogi i reki...

Podlamalam sie i musialam az krople na serce brac bo nie wyszlabym do pracy.

 

 

kosmostrada, Kochana ja zawsze w te dni przerwy od hormonkow czuje sie nie za dobrze... Moze Ci zmieni lekarka jesli bedzie zle caly czas na tych tabsach ale to pewnie za jakies trzy miesiace bo mniej wiecej tyle one sie rozkrecaja a organizm sie przestawia.

 

 

 

Najchetniej bym wrocila do lozka.

 

:roll:

 

 

Szaro buro za oknem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, dzialaja te suple?

Ja zadnych nie biore juz dluugi czas.Myslalam nad witamina d ale niestety po niej mnie brzuch boli :bezradny: a moze by sie przydala taka witamina w jesienne i zimowe dni. Ja do tego mam jeszcze osteopenie ... i tez na to brac powinnam z wapniem .

 

 

mirunia Kochana a Ty dzis jak sie masz?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×