Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Pseudopsycholodzy na forum

Michellea, pewnie nie odpowiesz, ale zapytać zawsze można :) KTO?

 

nic mnie dzisiaj nie wkurzyło i nikt mnie nie wkurzył na szczęście, z czego się cieszę przeogromnie, lecz i zadziwia mnie to nie mniej, albowiem nieczęsto zdarza mi się przez dzień calutki nie wkurzać na nikogo i na nic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wkurza mnie od rana wszystko. Już na dzień dobry zlewa. Jadąc do pracy rano, wycieraczki nie nadążały zbierać wody. Co mijany samochód, to chlup na szybę. Myślałam, że przynajmniej po pracy sobie odpocznę, a tu się zaczęło... Sąsiad z góry zalał mi mieszkanie. Przesiąknięty strop, łuszcząca się farba, podsiąk pod panelami i zwarcie w instalacji elektrycznej. Gorzej być nie mogło... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda za oknem, zimne stopy i dłonie, okres - automatycznie cały świat :), PRETENSJONALNOŚĆ, elity, "kultura wyższa", ja, samotność, straszenie maturą x1248389743 na dzień, zbliżająca się matura, brak weny, fejsbóg (usuwałam do tej pory 3 razy), niedopasowane baletki, dział prawo z rozsz. wosu do nauczenia, buczące radia (każdy rodzic słucha swojej stacji, a że mieszkanie jest małe, to dźwięki nakładają się na siebie), prysznic zamiast wanny, ból karku przy pisaniu na laptopie tego, więc stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×