Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Nie denerwuję tylko porostu więcej empati z jej strony do tych wszystkich pokrzywdzonych dziewczyn....

Bo fajnie się gada i teoretyzuje,ale tylko do czasu kiedy nas samych ta sprawa nie dotyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!!!

 

Dzisiaj urodziła się moja Wnuczka!!! Szczęście w Rodzinie ogromne!!!

Do tej pory było 2 Wnuków, a tu niespodzianka, jest dziewczynka :yeah:

 

kosmostrada, rozumiem Cię doskonale. Jestem za... :great:

Co do wątku Aborcja-kiedyś zajrzałam tam. Nie było to przyjemne...

 

Purpurowy, kiedy doczytałam, ile kg udało Ci się zgubić, pozazdrościłam Ci szczerze. Wielkie gratulacje!!!

 

WolfMan, tosia_j, Ḍryāgan, czy już lepiej się czujecie, zwłaszcza teraz, wieczorem?

 

Pozdrawiam wszystkich-szczęśliwa babcia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo zyje :roll::roll::roll:

Jestem juz uplumkana i zaraz chyba zasne ... tak mnie bola plecy i glowa .

 

misty-eyed, Aniu Kochana szczere gratulacje ! :great::great::great::yeah::yeah::yeah: Bardzo sie ciesze ! Masz teraz do kochania dziewuszke :********

 

mirunia, jestem , jestem tyle ze ledwo dycham. Oby dac rade jeszcze ten miesiac . Moze sie jakos podlecze , zrehabilituje i do nowego projektu przejde? Jesli nie znajde nic to bede sobie wolontariat uprawiac i chodzic dwa razy w tygodniu do fundacji zeby w domu nie zgnusniec . W koncu mam wsio w malym paluszku.

Mam znow zawroty na wieczor.

 

kosmostrada, Kochana a Ty dzis jak? Bo ja na pysk padam .

Czekam tez na promocje inne w rossku , chce kupic cienie i podklad .

 

 

tumblr_obwtqq9xGA1ucv89fo1_500.jpg

 

Zapalilam wosk i ide lezec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Si, jutro kończę przyzwoicie o 15-tej ( raczej). Grunt, że poniedziałek za nami, tydzień się rozhulał... :smile:

Jak tam Kochana na wieczór, kocykujesz? ( ja to w ogóle zaraz pójdę się ukąpać i zapiżamować. :mhm: ) Nie wiem jak Ty, ale ja widzę wchodzę w fazę "niedźwiedzią",, robi się coraz szybciej ciemno, ja coraz szybciej łapię za kocyk. :D

 

tosia_j, A jak kichniesz to - na zdrowie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, i po nowym roku zloze jeszcze raz o grupe . Dodam tam blednik bo mam chory , dodam ze jestem pod opieka onkologa i dodam ten nieszczesny kregoslup ze jednak znow mnie wylacza na jakis czas z aktywnosci.Wtedy mialabym duze szanse na udzial w projekcie "Ogniska" I duze szanse na prace stala.Jak sie znow nie uda to trudno.Ale sprobuje chociaz tego ne znosze bo komisje wywoluja u mnie ataki paniki --- po tych 19 komisjach ktore mialam w Zus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez częściowy paraliż komunikacyjny spóźniłam się do klientki, w drodze powrotnej w Rossmannie kupiłam sztucznego kota i szampon, na kurs tańca nie dałam rady pojechać, bo nie było odpowiedniego tramwaju. Przepuściłam jeden, ale następny miał ten sam numer, następny też, przyjeżdżały co minutę, przy piątym się przestraszyłam i uciekłam do domu. Ogólnie stan takiej tyci paniki, za dużo ludzi w mieście, za dużo telewizorów w domu, parę razy już podniosłam głos.

Wzięłam antydepresanta od mamy, może szybciej usnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×